LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
2. kolo Slánské pohody (29.05)
Boulder Open Air (08.06)
3. kolo Slánské pohody (16.10)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13613
2.Konečný 13075
3.Vopat 11896
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Jungling 11050
3.Novák 10925
Hory:
1.Zaoral 6019
2.Švihálek 5970
3.Skopec 5925

Výsledky
SP v ledolezení Francie (07.02)
SP v ledolezení Itálie (01.02)
SP v ledolezení Švýcarsko (24.01)

Deníčky
4634 lezců
741178 cest
Nové přelezy:
Jurský Pro 7C
Immanenz 8B
Plastiplas 7b
Pedriceros 7b+
Tetas Y Ce 7b
Neues Land 9-/9
Sin Conser 7c+
Dos Pegues 7c
Amor Al Si 7c
Urvieh 7C

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

II. závod Českého poháru

Místo konání: Praha Ruzyně
Kategorie: Mistrovství ČR
Typ: obtížnost
Datum: 02.11.2002
Pořadatel: Horolezecká stěna Ruzyně
Rozhodčí: Vomáčko Slávek
Koeficient: 0.00
Sponzoři:
ČHS, Tatranky, Mammut, Rock Pillars, Adventura, Hudy Sport, Himalaya, Lanex, Ocún, DirectAlpine, Pilka, MLO, Singing Rock, 2Dchyty
Mediální partner závodu: Rádio Beat


Související článek

Muži

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Kvalifikace  Semifinále  Finále  
1.Mrázek Tomáš1982Brno, RockPillars, OcúnNasazenTOPTOP
2.Hlaváček Jakub1982Triop, BB Klan, Ruzyně, Brumlovka18,00+21,00+TOP
3.Solanský Pavel1987Triop ZlínjunTOP19,8022,30
4.Fojtík Martin1973Los BrňosTOP22,7021,40+
5.Štefánek Rosťa1977HudySport18,40-21,80+21,40+
6.Černý Karel1977Klub horských sportů Zlín15,7021,00+21,40
7.Malina Václav1973Singing Rock, RockPillars, RuzyněTOP21,60-20,60
8.Bláha Petr1976Přírodní vědy13,6018,40+13,90+
9.Chrastina Andrej1973AIX, BB Klan, Ocún18,00-17,80
10.Solanský Petr1984Hudy Sportjun15,10-16,60+
11.Nosek Radim1979Lanex14,70+16,60
12.Doležaj Peter1982CCC BBB18,20-16,60-
12.Přibil Jiří1980AIX, BB Klan, Ocún, RockPillars18,20-16,60-
14.Tefelner Rudolf1976Los Brňos15,10-16,60-
15.Resch Zdeněk1972HO TJ Beroun18,0016,10+
16.Švub Ondrej1985CCC BBBjun14,70+16,10
17.Petečel Jaroslav1983Oddíl sportovního lezení Choceňjun14,7016,10-
18.Zbranejk Jan1986Saltic Jeseník, RajčeTýmjun18,50+15,70
19.Straka Jarda1977Brumlovka Jaruška17,0015,70
20.Topercer Peter1981Panter Trnava15,10-15,50+
21.Stráník Štěpán1987RajčeTým Choceňjun15,10-15,40-
22.Hroza Libor1987Saltic SiningRockjun14,70+15,40-
23.Valčík Jakub1985Oddíl sportovního lezení Choceňjun15,10-13,80
24.Resch Petr1974HO TJ BerounTOP13,00
25.Herodes Martin1979Klub horských sportů Zlín14,7013,00-
26.Sládek Tomáš1982BB Klan, Ruzyně13,8012,20
27.Fröhlich Vojtěch1985HOM Alpin IVjun14,7012,20-
28.Trnka Martin1971Lomnice13,60+12,20-
29.Pavlů Karel1973Sokol Hoření Paseky13,60-
29.Požár Michal1977Lůsers Brno13,60-
29.Rakovič Tomáš1968Brumlovka13,60-
29.Rozsypal Aleš1973Přírodní vědy, Zloba Team13,60-
33.Dragoun Jiří1970HO Beroun, Ultra-Ant12,60+
33.Peltrám Václav1968Praha12,60+
35.Šlambora David1975Sokol Hoření Paseky12,60
36.Bláha Jakub1985Lokomotiva Teplice, Bufo Zlínjun12,60-
36.Fišer Michal1981Boulder Bar12,60-
36.Vodička Václav1962HK Mladá Boleslav12,60-
39.Hlaváček Jan1981BB Klan, AIX12,30+
40.Matoušek David1979HO Zerl12,30
40.Sobotka Miroslav1983HO Vertical VUT Brnojun12,30
42.Brajer Radek1966Jaruška Praha12,30-
42.Roch Petr1978Alpin IV12,30-
44.Bradáč Jiří1984No Gravityjun12,10
44.Dolejš Ondřej1979HO Vertical VUT Brno12,10
46.Darebník Zdeněk1980HO Vertical VUT Brno12,10-
46.Vích Pavel1984HO Brumlovka, Zloba Teamjun12,10-
48.Muráň Dalibor1985SPŠSE Liberecjun11,80+
49.Dočkal Martin1980HO Vertical VUT Brno11,80
50.Gaváč Michal1985Sekho Senicajun11,80-
50.Štefko Robert1977CCC BBB11,80-
52.Pelikán Martin1983USK Plzeň K2jun11,50
52.Sládeček Milan1987TJ Skalka Přerovjun11,50
54.Procházka Milan1986HOM Alpin IVjun11,50-
55.Hudeček Jakub1980HO Vertical VUT Brno11,00-
56.Švácha Jiří1986HK Rakovníkjun10,00
57.Klapal Olin1986No Gravityjun10,00-
58.Hreus Lukáš1982HO Vertical VUT Brno8,80
59.Kosík Tomáš1985USK Plzeň K2jun6,40

Ženy

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Kvalifikace  Semifinále  Finále 
1.Rajfová Silvie1989Rajče Sokol Brno1, TriopjunTOPTOP17,80+
2.Kotasová Věra1977RockPillars, OcúnTOPTOP17,80-
3.Kysilková Tereza1987Hudy Sport BrnojunTOPTOP14,40-
4.Hrozová Lucie1988Saltic Zlín, Singing RockjunTOPTOP11,60
5.Lipenská Helena1977Senzor Ionton Vita Harmony, HO Lomnice nad Popelkou12,2020,50
6.Nagyová Silva1977Brno13,40+20,00-
7.Rajfová Lucie1986Rajče Sokol Brno1, Triopjun11,8019,60
8.Trnková Lenka1975Saltic, HudySport, SpolTradeGroup11,80-18,80
9.Hnízdilová Soňa1983Triop Zlínjun11,40
10.Chudobová Kateřina1978Ruzyně8,80+
11.Ulrichová Zuzana1984BB Klanjun8,40
12.Gláserová Martina1988Slávia Liberec, Bufojun7,80
12.Melicharová Petra1985Lanex Triopjun7,80
14.Karešová Eliška1987Lanex Bufo., Slávia Liberecjun7,20+
15.Kadlecová Světlana1987Bufo Zlín, Extrém tým Kadaňjun7,20
16.Krchová Jana1986Rajče Sokol Brno1jun6,60


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (133933)
Top horské cesty
Nejnovější horské cesty:
El Potrero Chico 9 El Potrero Chico
Carillo-Cantabella 5c Leyva
Seeluft 7- Oberösterreichische Voralpen
Jumbo Jet 5+ Val Gardena
La Piovra 5 Val Gardena
Nově komentované:
Krásná Linka 6C+ Sklárna Jih
Mládí Má Zelenou VIIIc Labák - Pravý Břeh
Krásná Linka 6C+ Sklárna Jih
Eiland 7b+ Chulilla
Eiland 7b+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Schrammtorwachter | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: PO VLASTNÍM | Re: PO VLASTNÍM | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Schrammtorwachter | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: lezečky Scrapa Vapor V | Re: lezečky Scrapa Vapor V |

 Nové komentáře:
titulek | klobůk dole! | Re: skrytá reklama | Re: Děti zakazat. | Re: obrázek | Re: obrázek | Re: obrázek | Re: Sedmikras | hysterie | Re: obrázek |

 Kde to vře:
Boulder Výstaviště (57)
Boulder Výstaviště (39)
SP v boulderingu Moskva (RUS) (32)
Gabriela Vrablíková si zapisuje 8c+, nejtěžší CZ ženský přelez (29)
Varování (27)
Hnízdění na Vysočině (12)
David Lama a Hansjorg Auer nejspíš strženi lavinou (12)
SP v boulderingu Meiringen (SUI) (12)
Jak zapisovat bouldery do databáze? (11)
Horolezecký Festival Nadzemí 2019 – Moravský Kras (8)

 Nově v inzerci:
boty Hanwag Omega GTX | lavinový vyhledávač | Cesta životem | Výškové práce | Koupim chyty | Balkna - kamenná | 1. máj - Ádr | lezeni Decin | Praha Ruzyne | Polinko |

 Anketa:
Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?
 Alex Honold 
 1095 
 Adam Ondra 
 965 
 Chris Sharma 
 917 
 Lynn Hill 
 1121 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.