LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
EP mládeže Graz (28.04)
EP mládeže Soure (05.05)
SP Chongqing (05.05)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 11893
3.Pail 11400
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Ondra 11400
3.Jungling 11000
Hory:
1.Šuraba 6995
2.Coubal 6441
3.Nikita 6157

Výsledky
SP Moskva (21.04)
SP Meiringen (13.04)
MČR v ledolezení na rychlost – Vírský cepín 2018 (10.03)

Deníčky
4428 lezců
678054 cest
Nové přelezy:
Extáze 9
Šaman 9+
Poseidón 9+/10-
Fön 9
Syndrom V. 9
Conciliabu 7c
Le Temple 7b
Saddam Bus 7b
Moucha Tse XIa
De Picos P 8b

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13878
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 10+ PP11893
3.Pail Denis (denis pail)8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP11400
4.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8c PP, 11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11287
5.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a+ flash, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS11222
6.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8a+/8b PP, 10- RP11120
7.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP11085
8.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS11066
9.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 9+/10- OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP11059
10.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
11.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10672
12.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 7c OS10657
13.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10650
14.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10647
15.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP10509
16.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10/10+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 10- PP, 7c/7c+ OS, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 9+/10- solo, 7b+ OS10464
17.Novák Honzál (hans1996)10-/10 PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP10425
17.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10425
19.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
20.zedek martin (martin zedek)8b PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10249
21.Šofránko Peter (kepko)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10247
22.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10216
23.Paprsek Martin (tapir)8a OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP10197
24.Slezáková Lenka (LeňaS)8b PP, 10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10173
25.Lautner Jiri (jiri lautner)8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10153
26.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10144
27.Jungling Martin (Džangli)XIc PP, XIa PP, XIa PP, XIa PP, Xc/XIa PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xc RP, Xc PP10132
28.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10128
29.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS10113
30.Havlik Marek (markos)8a flash, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10078
31.Slezák Ondřej (Karbous)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP10062
32.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10050
33.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash10047
34.Lank Zdenek (zdenda)9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, Xa OS, 7b+ OS, Xc PP10044
35.Burgr Lionel (Lionel)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9994
36.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, Xa OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP9991
37.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9975
38.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9964
39.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 9/9+ OS, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, Xb PP9959
40. (Blem)8a RP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9928
41.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS9916
42.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
43.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash9896
44.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9894
44.Lachman Vítek (Lachtan)7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9/9+ flash, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP9894
46.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9888
47.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash9859
48.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP9844
48.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9+ PP9844
50.Janovský Adam (AdamJanovsky)7c+ flash, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9828
50.Ondrášek Lukáš (ondrasl)7c OS, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9828
52.Zaoral Filip (zaoralf)10 flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9819
53.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS9757
54.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
55.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9739
56.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9- OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12d PP9738
57.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9728
58.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7c PP9725
59.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9650
60.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
61.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9637
61.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c PP9637
63.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9582
64.Jakubcova Monika (mo)9+ OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP9579
65.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP9568
66.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9559
67.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9543
68.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP, 7b+ flash9539
69.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7c PP9532
70.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS9520
71.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS9510
72.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, Xb RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9501
73.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b flash, 9- PP9490
74.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
75.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS9469
76.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 9 flash, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
77.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS9434
78.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9426
79.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9420
80.Cottage George (tasmansky.cert)9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9416
81.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9401
82.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9394
83.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 7a OS9365
84.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash9362
85.Šifra Martin (martinsifra)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9-/9 PP9349
86.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
87.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9316
88.Nycz Aleš (animal)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9313
89.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.11d OS9298
90.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
91.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- RP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9263
92.Lebeda Kryštof (abvdah)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9262
93.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
94.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12b flash, 7c PP9241
95.Dědek Vojtěch (vjato)9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 7c PP, 9- PP9235
96.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP9229
96.Drátek Marek (Drat3k)XIa PP, 7c OS, 7b+ OS, 7c flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9229
98.Dzík Jan (Jan Dzík)9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- RP9226
99.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 7b flash9216
100.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP9206
101.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP9160
102.Vašíček Martin (Martas)9+/10- PP, 9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9123
103.Winter Lukáš (gomez)9- OS, 9 flash, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9- PP9118
104.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12c PP, 9 PP, 9- flash, 5.12b flash, 9 PP9112
105.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP9100
106.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9098
107.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS9094
108.Dlabola Jiří (Dlabis)9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP9076
109.Griger David (Komíňák)7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, IXc OS9072
110.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, 8+ OS, IXc OS, IXc OS9059
111.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
111.Vrona Michael (Brepta)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9041
113.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
114.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9025
115.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9013
116.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9003
117.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
118.Kocis Fero (Fero)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP8991
119.Hladík David (david94)9+ PP, 7C+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP8990
120.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP8984
121.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8976
122.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS8974
123.Kalvas Michal (Kropáček)10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8-/8 OS8972
124.Richter Tom (Schreiner)9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS8962
124.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, 9 PP, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS8962
126.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS8960
127.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP8953
128.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
129.Veselský Ondřej (PacesOV)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS8940
130.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7a OS, 8 OS, 8- OS, IXb flash8936
131.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP8934
132.Kulheim David (davu)9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8928
133.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash8913
134.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS8894
135.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8872
136.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8866
137.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8859
138.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash8852
139.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
140.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP8840
141.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
142.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8816
143.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8814
144.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS8810
145.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash8806
146.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
147.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, IXa flash8796
148.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP8795
149.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8791
149.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
151.Burišin Michal (Buri)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8774
152.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- RP, 7b flash, 9- PP8767
153.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS, IXc flash8757
154.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8743
155.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8716
156.henych ondra (andy90)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8710
157.Čáň Vašek (Vasek)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS8700
158.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8698
159.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8692
160.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8669
161.Slavíček Ondřej (Mican)9- flash, 9 PP, 9-/9 RP, 7a+ OS, 7b flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8666
162.Semrád Ivo (ivoš)7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8654
163.Houška Martin (Feld)8a PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8653
164.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8634
165.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, 8+/9- PP8630
166.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
167.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+ PP8609
168.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS8578
169.Nyč Marek (majahukkataival)7b+ OS, 7b OS, 7b+ RP, Xa RP, 7b+ PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP8570
170.Vávra (Ramir)7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8560
171.Zíma Honza (honzazima)9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, 7+/8- OS8535
172.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
173.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
173.Křováček Martin (Křovák)9 PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
175.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8505
176.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8494
177.Šimandl Jiří (Šimi)8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8485
178.horáček vondřej (vondřej)8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS8448
179.Jurča Lukáš (Lukaj)9+ PP, 9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, IXa OS8445
180.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS8444
180.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8444
182.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
183.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8430
184.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
184.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
186.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8397
187.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8375
188.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP8371
189.Sýba Vašek (vaasyk)9+ PP, 9 RP, 8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8364
190.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash8362
191.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8343
192.Polášek Jan (Polda JPPP)5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS8322
193.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS8320
194.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
194.Čížek Pavel (pavelll)9- flash, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS8310
196.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash8306
197.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS8298
198.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 9+/10- PP, Xa OS, Xb RP, Xa flash, IXc flash, IXc flash, 8 PP, VIIIc RP, VIIIc PP8286
199.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS8258
200.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP8247
201.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
202.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7b+ RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP8179
203.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
204.Heger Krystof (Gaga)9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8160
205.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8154
206.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
207.Kobza Michal (Cend)9-/9 PP, 9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8098
208.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS8057
209.Slavík Martin (Deathpulse)Xa flash, Xa RP, 8 OS, IXb OS, IXc/Xa PP, IXa/IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXb flash, 7a flash8042
210.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8032
211.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
212.Kuprin Nikita (Nikita)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP8018
213.Sosnová Petra (sosa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 5.11c OS, 7a+ flash, 5.11b OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8001
214.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS7998
215.Stehlík Marek (Listy)9/9+ PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP7980
216.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
217.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 8+ PP, 8 flash, 7a flash, 7a flash7965
218.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP7954
219.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
220.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
221.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8-/8 flash, 7a PP, 8 PP7930
222.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7a PP7924
223.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7919
224.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP7899
225.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7891
226.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa OS, IXa/IXb PP, VIIIa OS, 6a OS7885
227.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 8-/8 OS, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP7875
228.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP7863
229.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, VIIIc OS7862
229.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, IXb PP7862
231.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS7848
232.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
233.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7838
234.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS7820
235.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS7813
236.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP7802
237.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS7801
238.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
239.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 5.11b OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 PP7790
240.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP7766
241.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
242.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP7752
243.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS7729
244.Dlask Pavel (dlaskp)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP7727
245.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
246.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 6c OS7705
247.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP7703
248.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
249.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 RP7690
250.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7+ OS7686
251.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
252.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
253.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
254.Ženíšek David (Zendad)8+ OS, 7a+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash7619
255.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
256.Požár Michal (mifo)7c PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP7571
257.Vaňkát Adam (Vankadam)9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7550
258.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
259.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
260.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7527
261.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7521
262.Štěpán Václav (maroldo58)7b OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7508
263.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP7490
264.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS7488
265.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP7472
266.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, IXc PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP7464
267.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c flash7462
267.Čeřovský Jan (HONZA75)7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7 OS7462
269.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
270.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7444
271.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7430
272.Stehlík Petr (petan)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7428
273.Štefan Honza (stefic)7a OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 8 PP, 8- flash, 5.11b flash, 7a PP7425
274.Nebeský Jan (Nebe)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b+ OS7420
275.Smolka Marek (MáraS)7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7382
276.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7375
277.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS7372
278.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 8- PP, 7+ RP, 7 flash7366
279.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
280.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP7356
281.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
282.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP7347
283.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP7341
284.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7323
285.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7320
286.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP7280
287.Polák Marek (marena)6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS7270
288.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8- flash, 8- flash7254
289.koman filip (filipkoman)Xa PP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP, 7+ OS, 7- solo7253
289.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
291.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7250
292.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
293.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
294.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, Xa PP, Xa PP, 8- OS, IXa OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIb OS, VIIb OS7192
295.F Radim (Kwikwi)8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS7169
296.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 PP7147
297.Brzobohatý Tomáš (Rygar)8- OS, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, IXb PP, 8 PP, VIIIc OS7144
298.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS7133
299.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS7105
300.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7094
301.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
302.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7066
303.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7060
304.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
305.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7050
306.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7- OS, 7 flash7049
307.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
308.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
309.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
310.Kolomazník Vít (Rezo)8+/9- PP, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP7016
311.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, VIIIb OS7001
312.Sučík Radko (Suco)8 OS, 8 flash, 7a flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP6988
313.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
314.Vrtílek Luděk (loudys)7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP6978
315.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 6a+ OS, 6b flash, 7- flash6953
316.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6930
317.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
318.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6898
319.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
320.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, VIIIb OS, 6b OS6866
321.belas jan (belina)8+ PP, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6859
322.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
323.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6844
324.Karel Jaroslav (JaraK)IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb PP, 8 PP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6820
325.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
326.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS6802
327.Raja Satya (Satya)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6784
328.Hodoušek Matěj (pomalík)6c OS, 6c OS, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6745
329.Krejčí Václav (vašek k.)8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, IXa RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6700
330.Svoboda Daniel (DaněkS)9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 flash, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7 PP6693
331.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b+ flash6683
332.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
333.Souček Jakub (Kubys88)8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6665
333.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS6665
335.Exner Radek (exak)8- OS, 8 RP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS6647
336.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash6630
337.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
338.Rabadová Lucka (LucyLoo)9- PP, 8+/9- flash, 8+ flash, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ flash6618
339.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
340.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6604
341.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS6598
341.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6598
343.jester v (v.jester)6c+ OS, 7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6596
344.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash6588
345.Kučová Lucie (Kučka)7b PP, 8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 6c PP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash6579
346.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6570
347.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
348.Ondruška Jan (arny)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6470
348.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6470
350.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
351.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
352.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
353.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
354.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- PP6437
355.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
356.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, IXa PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6429
357.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
358.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6c PP, 7+ flash, 6b+ flash6402
359.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS6399
360.Pavlíková Petra (Deetroit)8+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6b RP, 7 PP6398
361.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8 flash, 8- flash, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP6397
362.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6388
363.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash6387
364.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
365.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6366
366.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
367.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
368.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
369.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6345
370.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6335
371.Skřivan Filip (observer)6c OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS6326
372.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP, 6b flash6309
373.Krejčí Filip (Filip_k)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 7- OS6296
374.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6294
375.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6292
376.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6282
377.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6279
378.Kramoliš Ondřej (Eda)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7a RK, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 7- OS, 6a+ OS6267
379.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP6231
380.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP6228
381.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
382.Rais Jan (Johník)7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS6204
382.Barok Libor (liborbarok)8/8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6204
384.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash6203
385.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS6195
386.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 6c/6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS6187
387.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
387.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
389.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+/7a flash, 7a PP, 6c flash, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6175
390.Laciok Kryštof (Štofin)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6174
391.Toupal Jan (Toupis)6c OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS6170
391.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
393.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 8- flash, 8- PP, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6154
394.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
395.Černý Tomáš (tomtom)8 RP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6136
396.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash, 7 RP6131
397.Sk Roman (romisak)8- flash, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7+ RP, 6b+ RP, 7+ PP6130
398.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6120
399.Roupec Jakub (kube951)8 RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6089
400.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6070
401.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6057
402.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, 6b flash6022
403.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6008
404.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
405.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS5992
406.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 7+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 6b flash5975
407.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5958
408.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
409.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS5939
410.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP, 7+/8- PP5936
411.Pavlovič Patrik (militant)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP5933
412.Tauchman Jan (draken)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5920
413.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS5901
414.Hampejs David (Dejv)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5896
415.Cigánková Hana (Ciganče)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash5893
416.Nepustilová Klára (Klárouš)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5890
417.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS5879
417.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP5879
417.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS5879
420.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
421.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5870
422.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP5865
423.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash5863
424.Baláž Michal (Queek)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS5851
425.Buček Dalibor (Bukr)6b+ OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS5838
426.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
427.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
428.Matoušková Jana (matous)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS5791
429.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
429.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5770
429.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
432.Majtán Juraj (JuM)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c+ AF5739
433.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
434.# Miki (Miki)9- OS, 9- PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP5688
434.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
436.R. Venda (:-))6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS5679
437.Podušková Barča (Baru96)6b OS, 6A+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS5670
438.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
439.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5651
440.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, VIIIa flash5640
441.Beňadik Vláďa (vladabeny)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5635
442.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
442.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
444.Trojan Petr (pierre)6c flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5610
445.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5568
446.Grasserová Alena (Alča)7+/8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5560
447.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7 RP, 7- flash5558
448.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 7- flash, 6a+ flash5539
449.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
450.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
451.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
452.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
453.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 5.10c OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS, VIIc OS, 5.10b PP, 5.10a PP5484
454.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5470
455.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
456.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
457.Slunečková Karin (rusalkarin)7 OS, 7+/8- PP, 7+ PP, 6b+ PP, 7+ PP, 6a OS, 6b PP, 7 PP, 6b PP, 6b PP5436
458.Kynčl Jakub (3443)6c flash, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS5420
459.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5412
460.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5406
461.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7-/7 flash, 7-/7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5351
462.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP5346
463.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5326
464.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
465.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 7- RP, 6 OS5308
466.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 6b PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash5300
467.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6- RP5250
467.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5250
469.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5246
470.Kolek Martin (Kolčo)8 PP, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5238
471.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS5213
472.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
473.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7 OS, 7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5198
474.Šťastný Daniel (Dany)7a+ OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VI OS5182
475.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5166
476.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
477.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
478.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 6c PP, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6a flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash5130
479.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 OS5128
480.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
481.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIb OS, VIIIc flash, 7- OS, 7 RP, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VIIIa RP5115
482.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5114
483.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5091
484.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
485.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5058
486.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP5056
487.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
488.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5046
489.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5042
490.Da climber Tom (glin)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP5022
491.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
492.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
493.Ruso Filip (FreezBoy)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a flash5007
494.Skalicky Jakub (JS2000)IXa OS, 8- RP, 7- OS, VIIIa flash, VII OS, VII OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS4989
495.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
496.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
497.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIc/IXa RP, 7 flash, VIIIb/VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VII OS4942
498.Nešťák Matěj (Maaty)8 PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 flash4935
499.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
500.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
501.motl dalibor (moták)7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS4896
502.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4870
502.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
504.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
505.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
506.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
507.Eisler David (ajgl)7- OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS4834
508.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4820
509.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4785
510.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
511.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
512.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
513.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
514.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP4744
515.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
516.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4712
517.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
518.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
519.Kranjc Tomaz (JC)7- OS, 7- OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4679
520.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, IXc RP, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF4653
521.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4633
522.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash4629
523.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
523.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS4627
525.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
526.mateju jakub (kubajs)7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, 7- PP, VII OS, VII OS, VIIb OS, 6+ flash4575
527.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS4545
528.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+ RP, 7 PP, V AF4527
529.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ OS4521
530.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
531.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
532.Zlámalík Radek (Jezkec)7- OS, 6a+ OS, 7 RP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS4477
533.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
534.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6- OS, 6- OS4458
535.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4454
536.Lovecka Lucka (Lutzka)7a+ OS, 7b PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ PP4450
537.Dušánková Martina (Martanka)8- OS, 8 RP, 8- PP, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP4448
538.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7+ PP4432
539.Tučka Martin (martan)7- OS, 6a OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP4424
540.Brůna Aleš (Aldaa)VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4420
540.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4420
542.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
543.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
544.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
545.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6 flash4370
546.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
547.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
548.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7 flash, 7+ PP, 7 PP4337
549.Malátová Karin (Karin)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4320
550.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
551.Mahovsky Milan (Mahy)6c+ OS, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash4247
552.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
553.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 5a OS4213
554.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXa flash, IXa PP, VIIc OS4209
554.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
556.Sedláček Jiří (jsedl)7b OS, 9-/9 PP, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS4191
557.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
558.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS4184
559.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
559.Vlk Marian (Vlčák)7b+ flash, 7c PP, 7b flash, 6c+ OS, 7a flash4181
561.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
562.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, VI OS, IV OS, IV OS4170
562.Vondra Kuba (Jcop)VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS4170
564.Drobná Danča (Brouk_81)6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4150
565.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, IXa flash, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS4138
566.Janata Petr (petr.vht)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4133
567.Bobek Aleš (boban)VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4120
568.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
569.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP4100
570.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6A+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP, 7 PP4088
571.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
572.Urbánek Matouš (Choorbie)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4033
573.Jiroutová Nikol (Nikol_92)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4023
574.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS4020
575.Novosad Roman (bloud)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, III solo3977
576.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3970
576.Zámečník Pavel (Pájos)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3970
578.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
579.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
580.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6 RP, 3+ OS, IV RP3931
581.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
582.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
583.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3908
584.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
585.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
586.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash, VI OS, VI OS3851
586.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3851
588.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
589.Solanská Míša (Soli)9 PP, 9-/9 PP, 7a+ PP, 8 PP, 7+ flash3828
590.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
591.Solar Milan (Milan94)7+ PP, 6+ OS, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3765
592.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
593.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
594.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
595.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3708
596.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
596.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP3700
598.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash3681
599.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
600.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
601.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
602.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, 8/8+ OS, 8 flash, 7+ flash, 7- flash3562
603.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS3545
603.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
605.Vacek Ondra (vaca34)VII OS, 6 OS, 6- OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, VI OS, 5 OS, VIIb RP3508
606.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7- PP, VIIb OS, VI OS, VII PP, V OS, IV OS, III OS, III OS3504
607.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
608.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS3495
609.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
610.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
611.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ flash3468
612.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
613.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
614.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
615.Hoffmann David (jerome)7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3446
616.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
617.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3420
618.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
619.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 6- flash, 4c OS, 4+ flash3363
620.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 5 RP3328
621.Machatý Ondřej (machy)VII OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, V OS, V OS3326
622.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3320
623.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
624.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
625.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS3263
626.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
627.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
628.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS, VI RP, VI RP3235
629.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
630.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
631.Měřička Matěj (Měřák)8a PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS3216
632.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
633.Šimek Pavel (Pavsi)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS3195
634.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
635.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
636.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
637.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
638.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
639.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
639.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
641.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
642.Hyr Filip (Filips)7- RP, VII OS, VII OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, VIIa RP, VI RP3054
643.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
644.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP3043
645.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
646.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
647.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
648.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS3020
649.Janosek Jiri (Janosek)7- PP, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5 flash, 5 flash, 5- flash, 5 PP3018
650.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
651.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
652.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
653.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
654.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ RP2962
655.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
656.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP, 7b+ PP2950
656.Holas David (David Holas)5c OS, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 3 OS2950
658.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
659.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)9+ PP, IXb flash, 8 RP, VIIIa flash2916
660.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
661.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
662.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
663.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
664.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
665.Králová Markéta (Market01)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS2832
666.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
667.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
667.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
669.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS2828
670.+ Marek (mnicky)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, V OS, V OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS2826
671.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
671.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
673.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
674.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
675.Skopec Václav (VS)9+ PP, 9+ PP, Xb PP2800
676.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
677.Cerny Michal (Muycle)8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash2785
678.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
679.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
680.Leher Vít (Ležák)7+ PP, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa flash, V OS, VIIb AF, VIIc AF, VIIc AF2772
681.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
682.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
683.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
684.tarwac bt (tarwac)8a PP, 7c+ PP, IXc PP2700
685.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
685._ _ (Matik)7 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 6 RP, 6- RP2698
687.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
688.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
689.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP2681
690.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
691._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS, III OS2660
692.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
693.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 7- OS, 7+ PP, 7- PP, 6- OS2644
694.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP2634
695. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
695.Durník Ivo (ivod)7- PP, 6 OS, 6 PP, 6 PP, 6 PP, 6- PP, 5 PP, 3+ OS, 4 flash, 4 PP2632
697.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
698.Baroš Filip (Tunny)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 5 RP2620
699.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS2610
700.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
701.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
702.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
703.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
704.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
705.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
706.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
707.Siffel (koudelník)6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS2541
708.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
708.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2520
710.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
711.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
712.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
713.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
714.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
715.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
716.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
717.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
718.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
719.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
720.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
721.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
722.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
723.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
724.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
725.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
726.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
727.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
728.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
728.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
730.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP2373
731.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, IV RP2367
732.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
733.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
734.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ RP2352
734.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
736.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
737.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
737.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
739.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
740.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
741.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP2312
742.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
743.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
744.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 8+ PP, 8 PP2300
745.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
746.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
747.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
748.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
749.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
750.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 8+ PP, 8- PP2275
751.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
752.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
753.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
754.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
755.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
756.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
757.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
758.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
759.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2201
760.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
761.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
762.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
763.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
764.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
765.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
766.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
767.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
768.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
769.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
770.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
771.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
772.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
773.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
774.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
775.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
776.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
777.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP, V RP, 3 OS, 3 OS2106
778.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
778.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
780.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
781.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
782.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
783. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, VI flash, V RP, V RP, IV RP, IV AF2076
784.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
785.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
786.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
787.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
788.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
788.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
790.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5- PP, 4 RP, 4 PP2057
791.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
792.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
792.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
794.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
795.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
796.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
797.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
798.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
799.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
800.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
800.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
802.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
803.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
804.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
805.Čechová Michaela (Michaela)V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4 OS, V RP, 3+ OS, 3 OS, III OS1998
806.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
807.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
808.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
808.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
808.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
811.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
812.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
812.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
814.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
815.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
816.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
816.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
816.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
816.Vesely Jozef (jove)VIIIa OS, 7+ PP, VIIb OS, VIIb OS1966
820.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
820.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
822.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
823.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 6 PP, 4 flash1954
824.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
825.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
826.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
827.Tichý Jiří (Jirik)7a RP, 8- RP, 6b flash1923
828.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
829.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
830.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS1914
831.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.8 OS, 5.7 OS1913
832.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
833.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
834.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
835.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
835.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
835.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
835.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
835.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
835.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
841.Preiningerová Gabriela (Gabriela)4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 AF, 5- RC1883
842.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
842.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
842.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
845.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
846.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 4b OS, 5a PP, 4a OS, 4c RP, 4 PP, 4 PP, VII RC1876
847.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
847.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
849.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
850.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
851.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
852.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
853.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
853.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
855.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
856.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
857.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
858.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
859.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
860.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
860.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
860.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
863.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
864.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
865.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
866.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
867.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
868.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
869.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
869.Šnopl Ondra (Ondra85)IXa OS, 7 OS, 6 OS1816
869.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
872.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
873.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
874.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, III OS, II solo, VIIIb RC, VI RC1803
875.Novotný Matěj (snilard)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS1794
876.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
877.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
878.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
879.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
880.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
881.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
882.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
883.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8 flash1753
884.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
885.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
885.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
887.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
887.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
889.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
890.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
891.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
891.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
893.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
894.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ AF, 6a+ -, 6a -1717
895.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
896.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
897.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
897.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
899.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
900.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
901.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
901.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
901.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
904.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
905.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
906.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
907.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
908.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
909.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
910.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1683
911.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
912.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
913.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
914.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
914.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7 OS, 7 OS, 6 OS1666
916.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
917.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
918.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
919.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
919.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
919.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
922.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
923.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
924.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
925.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
926.Křivinka Filip (Papouš)5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, VI RP, IV RP1630
927.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
927.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
927.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
927.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
931.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
932.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
933.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
934.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
935.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
935.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
935.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
938.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
939.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
940.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
940.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
942.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
943.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
944.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
944.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
946.Stejskal Roman (Stejsi)7a OS, 7a+ PP1578
947.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
948.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
948.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
950.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
950.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
952.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
953.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
954.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
954.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
954.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
954.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
958.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
958.Janča Jan (ČAJAN)5 flash, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 solo, 2 solo1563
960.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
961.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
961.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
963.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
964.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
964.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
966.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
967.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
968.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
969.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
970.Eflerová Nela (NelkaEf)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS1538
971.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
971.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
971.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
974.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
975.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
976.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
977.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP1524
978.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
978.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
980.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
981.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
981.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
983.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
983.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
983.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
983.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
987.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
988.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
988.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
988.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
991.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
991.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
991.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
994.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
995.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
996.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
996.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
998.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
998.Krov Martin (polikrk)7 flash, 7/7+ PP, 6 OS1500
1000.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
1001.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1002.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1002.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1004.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1004.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1006.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS, III solo, III solo, III solo, II solo1481
1007.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1007.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1009.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1010.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1011.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1011.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1011. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1014.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1015.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1016.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1017.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1018.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1019.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1020.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1020.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1022.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1023.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1024.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1025.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1025.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1025.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1028.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1029.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1030.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1031.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1032.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1033.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1034.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1034.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1034.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1034.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1034.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1039.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1040.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1040.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1042.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1042.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1044.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS1401
1045.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1046.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1047.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1048. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1048.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1050.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1051.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1051.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1053.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1054.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1055.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1055.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1057.buhak (coho)11-/11 OS1372
1058.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1059.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1060.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1060.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 4a OS1366
1060.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1060.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1060.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1065.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1066.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1067.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1067.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1069.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1070.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS1344
1070.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1070.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1070.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1070.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1070.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1076.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1077.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1077.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1079.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1080.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, VI OS, VI OS, 5+ RP1339
1081.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1081.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1081.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1084.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1084.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1086.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1087.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1088.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1089.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1089.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1091.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1091.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1093.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1094.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1095.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1096.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1097.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1097.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1099.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1099.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1099.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1099.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1103.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1103.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1105.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP, 6a OS, IXa RC1286
1106.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1107.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1108.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1109.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1110.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1110.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1112.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1113.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1114.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1115.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1115.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1117.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1118.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1118.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1120.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1121.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1122.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1123.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1124.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1124.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1126.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1127.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1127.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1127.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1127.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1127.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1127.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1127.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1134.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1135.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1136.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1137.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1137.Mašek Jan (JanMasek)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 7- -, 6+ -, 7- -, VIIc RC, VIIIb RC, VIIIa RC1238
1139.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1139.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1141.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1141.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1143.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1143.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1145.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1145.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1145.Vejvara Daniel (Danda vejvara)5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 RP, 6 AF, 6 -1228
1148.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1149.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1150.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1150.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1152.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1152.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1154.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1154.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1156.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1156.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1158.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1159.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1160.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1160.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1162.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5- OS, 4b OS, 3+ OS, 4 RP, 3 RP1198
1163.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1163.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1165.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1165.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1165.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1165.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1165.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1165.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1165.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1172.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1172.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1172.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1175.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1175.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1177.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1178.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1178.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1180.Filip Ondřej (Ryzek)7- PP, 6- OS, 5+ OS, 7+/8- AF1176
1181.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1182.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1183.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1183. (SPIDERRICO)10- OS1172
1183.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1186.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1186.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1188.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1188.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1188.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1188.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1188.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1193.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1194.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1194.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1194.Ridzoňová Simona (samica)6c PP, 7+ RP1160
1197.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1198.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1199.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1199.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1199.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1202.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1202.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1202.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1202.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1202. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1202.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1202.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1202.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1202.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1202.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1202.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1213.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4a OS, 4a flash, 5a AF1142
1214.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1214.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1216.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1216.Künkel Sven (Sven)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP1135
1218.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1218.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1220.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1221.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1221.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1223.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1224.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1224.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1224.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1224.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1224.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1224.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1230.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1230.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1230.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1230.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1234.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1234.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1236.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1236.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1238.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1238.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1238.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1241.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1242.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1242.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1244.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1245.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1245.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1247.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1247.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1249.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1250.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1251.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1251.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1251.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1251.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1251.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1251.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1251.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1251.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1259.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1259.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1261.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1261.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1261.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1261.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1265.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1266.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1266.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1266.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1269. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1270.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1271.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1272.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1272.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1274. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1275.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1276.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1276.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1276.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1276.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1276.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1281.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1282.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 5+ OS, 6- flash1072
1282.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1282.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1285.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1285.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1287.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1288.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1289.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1290.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1290.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1290.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1290.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1290.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1290.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1290.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1290.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1290.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1290.Švec Martin (Martin.S)8a+ PP1050
1290.Eliáš Petr (elicz)10- PP1050
1290.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1290.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1290.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1304.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1305.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1306.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1306.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1306.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1309.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1310.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1311.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1312.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1313.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1313.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1313.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1313.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1317.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1318.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1319.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1320.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1320. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1320.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1323.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1324.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1325.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1326.. . (Wondas)8a PP1006
1326.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1326.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1326.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1326.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1331.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1332.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1333.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1333.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1333.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1333.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1333.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1333.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1333.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1333.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1333.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1333.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1333.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1333.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1333.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1333.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1347.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1348.Skywallker Look (notorik)VI OS, VI OS, VI OS, III solo995
1349.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1349.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1349.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1349.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1353.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1353.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1355.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1355.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1357.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1358.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1359.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1360.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1360.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1362.Pražská Katka (Mauricea)5 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS980
1363.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1364.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1365.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1365.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1365.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1368.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1369.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1369.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1371. (karelwimmer)7b+ OS972
1371.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1371.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1374.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1375.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1376.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1376.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1376.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1376.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, V OS, V -, IV -, III -, VII -, VIIb -, VIIa -, IV -966
1380.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1381.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1382.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1383.b tomas (01021981)9+ RP960
1383.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1383.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1386.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1386.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1388.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1388.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1388.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1388.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1388.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1393.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1394.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1394.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1394.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1397.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1398.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1398.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1398.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1398.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1398.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1398.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1398.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1398.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1398.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1398.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1398.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1398.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1398.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1411.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1411.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1413.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1414.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1414.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1414.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1414.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1414.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1419.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1419.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1421.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1422.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1423.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1424.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1424.john martin (johnny)9/9+ RP935
1424.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1427.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1427.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1427.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1430.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1430.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1432.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1433.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1433.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1435.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1436.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1437.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1437.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1437.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1437.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1437.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1437.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1443.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1444.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1445.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1445.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1445.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1445.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1449.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1449.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1449.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1449.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1453.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1454.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1454.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1456.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1457.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1457.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1457.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1457.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1457.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1462.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1463.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1464.Mílek Michal (misak)9 PP906
1464.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1464.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1464.Woki Woki (Woki)9 PP906
1464.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1464.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1464.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1464.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1464.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1464.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1464.Řezníček Martin (Řízek)9 PP906
1475.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1476.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1476.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1476.Žák martin (martin žák)9- flash903
1479.Petula Libor (Libi)9 PP900
1479.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1479.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1479.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1479.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1479.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1479.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1479.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1479.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1479.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1479.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1479.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1479.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1479.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1479.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1479.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1479.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1479.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1479.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1479.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1479.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1479.gendová alexandra (saša)7c PP900
1479.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1479.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1479. (EvaK)9 PP900
1479.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1479.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1479.Novacek Honza (coko)7c PP900
1507.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1507.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1509.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1509.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1511.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1511.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1511.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1511.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1515.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1516.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1517.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1517.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1519.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1520.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1521.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1522.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1522.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1522.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1525.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1525.Říha Ondřej (Pytlák)5 OS, 6- RP, 3 OS, 2 OS880
1527.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1528.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1529.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1529.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1529.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1529.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1529.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1529.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1529.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1529.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1529.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1529.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1539.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1539.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1539.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1539.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1543.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1543.Babinec Petr (Bejbs)7 RP, 6+ RP870
1545.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1545.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1547. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1547.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1547.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1547.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1547.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1552.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1552.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1552.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1552.nosál noso (nos)9- PP856
1552.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1552.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1558.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1559.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1559.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1561.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1561.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1561.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1561.. (Litlos)7b flash853
1561.F P (peutetre)7b flash853
1566.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1566.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1566.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1566. Jára (EDÚ)9- PP850
1566.Ludvik O (ludes)9- PP850
1566.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1566.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1566.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1566.Macháč Martin (spike)9- PP850
1566.peklo (peklo)7b+ PP850
1566.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1566.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1566.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1566.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1566.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1566.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1566.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1566.a a (lMartinl)9- PP850
1566.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1566.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1586.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1586.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1586.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1586.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1586.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1586.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1586.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1586.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1586.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1595.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1596.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1597.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1598.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1599.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1599.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1599.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1602.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1603.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1604.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1605.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1605.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1605.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1605.Louka Louka (Louka)7a OS822
1605.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1605.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1605.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1605.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1605.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1605.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1605.Žák Radek (zakra)7a OS822
1605.B Honza (oual)7a OS822
1605.Stránský David (davson)6+ OS, 6+ PP822
1605.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1619.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1619.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1619.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1619.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1623.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1623.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1623.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1623.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1623.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1628.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1628.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1628.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1628.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1628.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1628.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1634.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1634.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1634.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1637.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1638.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1638.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1638.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1641.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1641.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1641.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1644.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1644.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1646.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1646.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1646.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1649.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1649.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1649.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1649.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1649.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1649.Kužel Jirka (Zajda)7a+ flash803
1649.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ flash803
1649.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1657.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1657.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1657.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1657.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1657.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1657.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1657.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1657.Stinca Nicu (niku84)8+/9- PP800
1657.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1657.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1657.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1657.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1657.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1657.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1657.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1657.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1673.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1673.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1673.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1676.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, 3 OS796
1677.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1678.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1678.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1678.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1681.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1682.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1682.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1684.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1685.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1686.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1686.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1688.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1689.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1690.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1690.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1690.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1690.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1690.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1690.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1690.Zelvap (zelvap)8- OS772
1690.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1690.Čepička Martin (cepec)IXa OS772
1690.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1700.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1701.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1701.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1701.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1704.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 4 AF, 5+ AF767
1705.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1705.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1707.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1708.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1708.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1710.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1711....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1711.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1711.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1711.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1711.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1711.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1717.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1718.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1718.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1718.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1718.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1718.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1723.Budík Honza (budik)8 flash753
1723.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1723.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1723.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1723.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1723.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1729.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1730.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1730.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1730.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1730.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1730.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1730.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1730.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1730.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1730.Egan Egan (egan)8+ PP750
1730.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1730.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1730.Rys František (piskar108)IXc PP750
1730.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1730.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1730.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1730.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1730.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1747.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1748.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1749.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1750.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1750.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1750.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1750.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1750.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1750.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1756.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1756.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1760.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1761.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1762.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1762.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1762.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1765.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1765.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1767.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS734
1768.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1769.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1770.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1771.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1771.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1771.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1771.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1771.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1771.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1777.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1777.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1779.pady zzz (zzz)6c OS722
1779.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1779.rajcan pavol (daben)6c OS722
1779.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1779.Hudak Martin (lef)6c OS722
1779.jerry PM (jerrymyn)6c OS722
1779.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1786.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1786.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1786.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1786.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1786.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1791.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1791.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1791.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1791.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1795.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1796.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1797.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1797.- - (Správce)8 RP714
1797.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1797.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 RP714
1801.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1802.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1802.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1804.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1804.- - (stepantomas)7a RP710
1804.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1804.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1804.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1804.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1804.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1804.baca (jergus)7a RP710
1804.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1804.y x (Peut)8 RP710
1804.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1804.Bauše Rudolf Otto (Ondra)IXb RP710
1816.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1816.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1816.cho ri (Piškot)IXb PP706
1816.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1820.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1820.Beran Jan (Ram77)6- OS, 4 OS, 4 RP704
1822.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1822.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1822.ličko vojta (vojta)8- flash703
1822.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1822.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1822.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1822.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1822. (rocky721698791)8- flash703
1822.chovan (smooloo)IXa flash703
1822.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1822.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1833.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1834.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1834.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1834.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1834.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1834.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1834.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1834.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1834.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1834.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1834.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1834.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1834.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1834.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1834.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1834.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1834.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1834.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1834.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1852.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1853.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1853.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1855.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1855.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1855.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1855.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1855.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1855.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1855.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1862.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1863.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1864.Šimiček Martin (Fido)4+ RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP, 4 PP684
1865.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1865.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1867.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1868.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1869.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1869.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1871.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1871.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1873.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1873.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1873.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1873.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1873.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1873.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1873.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1873.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1873.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1873.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1873.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1873.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1873.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1873.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1873.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1873.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1873.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1873.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1873.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1873.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1873.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1894.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1894.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1894.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1897.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1897.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1897.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1897.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1901.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1901.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1903.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1904.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1904.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1904.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1904.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1904.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1904.Altman Petr (petalt)8- RP660
1904.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1904.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1904.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1904.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1904.Vízner Tomáš (Vizly)8- RP660
1915.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1916.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1916.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1916.Red (Red)8- PP656
1916.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1916.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1916.Mamut (Ofčák)8- PP656
1916.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1923.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, 5 solo654
1923.Martin Martin (macik32)8- solo654
1923.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1923.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1927.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1927.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1927. (HonzaV)6c flash653
1930.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1931.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1932.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1932.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1932.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1932.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1932.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1932.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1932.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1932.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1932.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1932.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1932.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1932.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1932.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1932.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650