LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce
Knižní novinky od Joty
Frankenjura průvodce

Závody
Dětské boulderové závody na Třináctce (27.05)
5.kolo Sambar Kids Cupu (27.05)
Boulder Open Air (03.06)

Žebříček
Cesty:
37.Nováček 9888
38.Kotrbová 9834
39.Zedník 9825
Bouldry:
37.Košťál 8828
38. 8803
39.Uvízlová 8800
Hory:
15.Daněk 2798
16.Brzobohatý 2685
17.Kubeček 2607

Výsledky
ČP Rock Point Boulderzávody 2017 (06.05)
SP Tokyo (06.05)
SP Nanjing (29.04)

Deníčky
4282 lezců
627262 cest
Nové přelezy:
Dýka 8A
Pískařů Rá 9-
Kra 8B
Květ Moře 7C
Saula 7B+
Kondor 9-
Bandita 7C
Brutalny T 7c+
Wilibaldov 9+/10-
V Číně Jed XIa

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 8c+ OS, 11-/11 OS, 8c+ OS, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13766
2.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ PP, 8b/8b+ PP11751
3.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP11750
4.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP11600
5.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b+ PP, 10+ PP, 10 RP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 8a+/8b PP, 10-/10 PP, 10- PP11122
6.Konečný Jakub (konecnik)11- PP, 11- PP, 10+ PP, 10-/10 flash, 10- flash, 10 PP, 9+/10- flash, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP11093
7.Jungling Martin (Džangli)8c PP, 8b+ PP, 10 PP, XIb PP, 8b PP, 8b PP, XIa/XIb PP, 7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP11009
8.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 8a RP, 8a PP10778
9.Vopatová Edita (editka vopatová)8b+/8c PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP10762
10.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 9+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10744
11.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 10- solo, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP10726
12.Nosáľ Jozef (germ)10+ PP, 8a OS, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10722
13.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP10695
14.Paprsek Martin (tapir)10+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10654
15.Reich Tomáš (killy)8a OS, 8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10632
16.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP10594
17.Chejn Vilda (007)10-/10 PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10543
18.Bauše Rudolf Otto (Ondra)8b PP, 8a+/8b PP, 10- PP, XIa PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS10525
19.Šindel Petr (PEN)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP10403
20.Genda Milan (Gendis)10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP10350
21.Novák Honzál (hans1996)7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10346
22.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10330
23.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 9 OS, 9+/10- PP, 5.13a PP, Xa OS, 9+ PP10322
24.Nosek Štěpán (Kokeš)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10279
25.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10203
26.gospoš martin (gospa)10 PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10169
27.Zíma Honza (honzazima)8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS10166
28.Fajkoš Lumír (Lumir9)8b/8b+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 7b+ OS10165
29.Krupař Matěj (Variant)7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10106
30.zedek martin (martin zedek)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10076
31.Šofránko Peter (kepko)10- RP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS10042
32.Herman Jan (trumen)5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP10041
33.Růžičková Petra (P.)10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7b+ flash10019
34.Mrázek Pavel (pajamrazek)10-/10 PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS9997
35.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10-/10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP9990
36.Richter Tom (Schreiner)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9919
37.Nováček Jan (Cokin)7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS9888
38.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9834
39.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c OS, 7c+ flash, 9+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9825
40.Ličko (Velkej Vojta)10+/11- PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP9815
41.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9798
42.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9784
43.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9+ OS, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9- flash, 7c PP9781
44. (Blem)9 OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, 7c flash, 9 flash, 7c+ PP9775
45.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10- PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c RP, 7c PP9769
46.Litochleb Richard (RL)7c+ flash, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9766
47.Řezníček Martin (Řízek)10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9721
48.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9720
49.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 9-/9 flash, 9 PP9715
50.Grečnár Jura (Jura)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9688
51.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS9682
52.Černohous Zbyšek (Zbyšek)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9-/9 PP9672
53.Šimek Michal (Beedee)9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9668
54.S R (Rschneider)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9662
55.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9660
56.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP9653
57.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, Xc RP, 7c+ PP, Xc PP, Xb RP, Xb PP9648
58.Šimek Martin (orbit)8a PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9637
58.Abt Lukáš (asu)10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP9637
60.mikuš miroslav (mimi)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 7c+ RP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP9630
61.Záplava Martin (alefff)7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7b OS9610
62.Straka Jan (Stračena)8b PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- RP9606
63.Jeliga Jan (burt)10 PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 9 flash, 9+ PP, 9 PP, Xb PP, Xa PP9590
63.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP9590
65.Hrabec Lukáš (Gibous)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 9+ PP, 9-/9 flash, 7b OS, 7c PP9580
66.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c RP, 9 RP9578
66.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9578
68.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 9-/9 OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ RP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP9575
69.Kohout Honza (relic)9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9569
70.Drbohlav Martin (drbic)7c OS, 8a PP, 7c/7c+ flash, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, Xb PP9565
71.Brajer Radek (radous)8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 7c RP, 7c RP, 7c RP, 9 PP9558
72.Dědek Vojtěch (vjato)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP9536
73.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP9528
74.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 9- flash9494
75.Keprt Pavel (Kepo)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS9491
76.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 9 flash, 7c flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS9485
77.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 8a PP, 9- OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP9469
78.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 9 PP9432
79.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, Xa RP9422
80.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 9 RP9418
81.Horák Jan (Horákos)7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9407
82.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c RP, 5.12c PP9353
83.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7b+ flash, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS9297
84.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP9284
85.Griger David (Komíňák)XIa PP, 8a PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9278
86.Hatle Josef (darklord)7c OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+/7b OS9272
87.Votoček Radek (Radegast)7b+ OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7c PP9236
88.Dzík Jan (Jan Dzík)8a PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP9229
89.Polčin Milan (tulipan)10- solo, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS9226
89.Kulheim David (davu)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, Xb PP, 9 PP, 7c PP, Xa RP9226
91.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP9225
91.Vrona Michael (Brepta)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9225
93.Bohuněk Pavel (PavelB)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, Xb PP, 9-/9 PP9191
94.Vašková Jana (blondajzna)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP9146
95.Kužel Jirka (Zajda)7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash, 7b flash9122
96.Urbášek David (urbasekd)10- RP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP9102
97.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9082
98.R I (Richard)7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP9075
99.Mika Pavel (butcher)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9074
100.Stehlík Marek (Listy)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP9072
101.Hovorka Tomáš (hovis)9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS9060
102.Svítek Vladimír (siska)7b+ OS, 7b+ OS, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP9059
103.Domanský Jiří (dom)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9050
104.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, Xa OS, Xc PP, Xb PP, Xa flash, Xa flash, 8+ OS, Xa PP, Xa PP, 7b flash9043
105.Drahota Jakub (draKubas)7c+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS9037
106.A P (Andy)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS9032
107.Mrnka Pavel (PavelM)9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP8997
108.Duchoň Tomáš (BS540)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 flash, 9 flash, 9 PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS8961
109.Mrnuštík Jan (Mrnda)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8943
109.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8943
111.Nycz Aleš (animal)8a PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8931
112.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash8923
113.Šifra Martin (martinsifra)8a/8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS8922
114.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8900
115.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS8885
116.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS8860
117.Sika Jirka (jirkas)9-/9 flash, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP8857
118.Křivánek Jan (johndys)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8848
119.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8822
120.Maršík Jarda (jardamarsik)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8820
121.Šolc Jan (jeremy_jenda)Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS, IXc OS, IXc OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP8788
122.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8772
123.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash, 7a OS8763
124.Jirásková Markéta (Markéta)9/9+ PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash, 7b+ PP8762
125.Paděra Martin (Paďas)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP8758
126.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8756
127.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8747
128.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS8728
129.Maly Jiri (8b)5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12b RP, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.11c OS8716
130.Kuhn - Gaberová Monika (monca)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, Xa PP, 5.12a flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8705
131.Gálet Michal (Bratr Gal)7b OS, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8703
132.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8700
132.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8 OS8700
134.Procházková Barča (barcza)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8687
135.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP8676
136.# Miki (Miki)9/9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8666
137.Vašíček Martin (Martas)9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS8662
138.Holík Rostislav (RosťaHolík)8a PP, 9 flash, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a PP8654
139.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8648
140.Šauer Max (max)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9-/9 PP, 5.12b RP, 8/8+ OS, 8 OS, 5.11c OS, 8+/9- PP, 8- OS8630
141.malinkej Votíšek (v)9 flash, 9- flash, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS8625
142.Smetanová Michaela (Miška)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP8622
143.Nyč Marek (majahukkataival)Xa OS, 7c PP, 7c PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7b RP, 7b PP, 7b PP8614
144.Hodeček Mirek (drtiMIR)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8603
145.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, IXb OS, 8 OS, 7a OS8601
146.Rak Kuba (krab)Xb RP, 7c PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8596
147.Macharáček Jan (machar006)7b OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a PP8590
148.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 8+/9- OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a/7a+ OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8589
149.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8560
150.Damašek Jan (Damajda)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS8554
151.Večeřa Jirka (Véča)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP, 6c OS8520
152.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
153.Heger Krystof (Gaga)5.12a OS, 9 PP, 5.11d OS, 5.12a flash, 9- PP, 5.11c OS, 5.11c OS, 8 OS, 8 OS, 5.11c OS8507
154.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8504
155.Hladík David (david94)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8493
156.Pelíšek Václav (pelda)9- flash, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8489
157.Majtán Juraj (JuM)9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8488
158.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 8/8+ OS, IXb OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8479
158.Polášek Jan (Polda JPPP)7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8479
160.Kobrle Ondra (Ohne M)8+/9- OS, 9-/9 PP, 8+ OS, Xa RP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS8471
161.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7b OS, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS8451
162.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12a OS, 5.11d OS, 5.12b PP, 7b+ PP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 8 OS, 5.12a PP8416
163.Samková Růža (Růža)7b+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP8413
164.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 9- RP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP8410
165.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8388
166.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ PP8385
167.Houška Martin (Feld)9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8+ RP8375
168.Lučanský Patrik (Jumper)8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8373
169.Černý Lukáš (Lukš)9 PP, 9-/9 PP, IXc OS, 9- PP, IXb OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS8368
170.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8360
171.Štefan Honza (stefic)7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8332
172.Ilenčíková Tina (Tínka)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS8329
173.Berger Martin (macekt)7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8326
174.Skoupil Vojtěch (kvetak)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+ flash8324
175.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8320
176.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP8315
177.ZORORO ZORORO (zorooo)8a PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP8306
178.henych ondra (andy90)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8298
179.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP8294
180.Zvěřina Petr (zve.pe)9- flash, 7b+ PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS8287
181.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xb RP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb flash, IXb flash, VIIIc OS, VIIIc OS8276
182.Prejza Zdeněk (FISA)9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 8+ PP8256
183.Soldán Pavel (sodík82)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 7a flash8254
184.Wefersova Marina (Marinka)9 PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS8253
185.Jecelínová Verča (feu)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 6c+ OS8235
186.Šajgal Štefan (Stewo)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP8228
187.Nakládalová Lucka (Nakyna)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 8+ PP, 8 flash, IXb PP8214
187.Ponomarev Jiří (George-JP)7a+ OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, IXc RP8214
189.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 6c+ OS8211
190.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP8208
191.Kubíček Jan (honza k.)9/9+ PP, 9- PP, 9- PP, IXb OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS8203
192.Němec Petr (nemec.p)7c PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 8+ PP8189
193.Lenc Láďa (LadaL)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash8181
194.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8170
195.Pintíř Miloš (milos)7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash8163
196.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8+ PP, IXa RP, VIIIc RP8161
197.mareš mates (mates m.)9- flash, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ flash, 7a+ flash, 6c+/7a OS, 8- OS, 8 flash8153
198.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
199.Balabán Jakub (blabos)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP8137
200.Janoušková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 8+ OS, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, 8/8+ PP, 8 PP8118
201.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8110
202.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- PP, 9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS8104
203.Byrtus David (David Byrtus)9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7 OS8097
204.Korous Honza (HonzaKorous)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8063
205.Širůčková Tereza (terous)7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8-/8 flash, 6c OS, 7a PP8062
206.Karko Jan (Karkoš)9- flash, 9 PP, 9- PP, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash8061
207.Sobotka Ondřej (OS)7c PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP8050
208.Sýba Vašek (vaasyk)9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7b RP, 8+/9- PP, 8+ PP, IXb RP, 8- flash8049
209.Holec Standa (Standa)7c PP, 9- PP, 5.11c OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 7a+ PP8040
210.Marek Jakub (Fly)7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP7993
211.Šnopl Ondra (Ondra85)Xb solo, Xa flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXc solo, IXc PP7974
212.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash, 8/8+ PP, 8 PP7946
213.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12b RP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS7934
214.Slezáková Lenka (LeňaS)8a PP, 7b+ OS, 7c/7c+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, IXa OS, IXa OS7922
215.gendová alexandra (saša)9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b PP7906
216.Páteček Tomáš (Friday)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a flash7905
217.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, IXc PP7895
218.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
219.Burkotová Petra (Malá Péťa)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 7a flash, 8 PP, 8- flash7846
220.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b PP, 5.11c OS, 7a OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 7b PP, 5.11d PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7841
221.Stehlík Petr (petan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7816
222.Melich Marián (majoo)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 7a+/7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 PP7798
223.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
224.Vašek Otakar (Otik)9- OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS7759
225.Černý Adam (blacks)8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP7746
226.Čížek Pavel (pavelll)7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 6c OS, 7+/8- OS7716
227.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 7a PP7704
228.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8- OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 8-/8 flash, 6c+/7a flash7699
229.Kuba Ondra (ondras)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7698
230.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS7694
231.Pleticha Jeník (Jenik)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7670
232.K Petr (Kortys)IXa OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXc RP, IXc RP, IXc RP, 8 flash7665
233.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP7658
234.Křováček Martin (Křovák)7b RP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 8+ PP7650
235.Tichý Aleš (Sumec)7a+ OS, Xa RP, 7a OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb RP, IXb RP, IXb RP, 7a PP7644
236.Hobzová Eliška (Eliška)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 PP, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP7633
237.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP7626
238.Kubiena Roman (fredos)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7625
239.Hořák Matěj (Matty Hořák)9/9+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- PP7610
240.Zach Michael (misakcz)7a OS, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7607
241.Ondruška Jan (arny)7b+ PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7588
242.vavřík jan (jankoUP)9/9+ PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 7+ flash, 7- OS7559
243.Hlavová Veronika (ViviHl)7b+ PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7557
244.Pavlíková Petra (Deetroit)7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a RP7485
245.Sedlák Martin (m.sedlakk)8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- flash7476
246.Coubal Michal (Bobeš)8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8 flash, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP7465
247.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)8/8+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8+ PP, 8/8+ RP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP7464
248.Brich Milan (mibr)7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash7451
249.Burgr Lionel (Lionel)Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc RP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS7442
250.Podmela Karel (Kara)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7433
251.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 7b PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7426
252.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP7419
253.Maňourová Anna (annis)7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6c+ RP7403
254.Novák Aleš (ClimbologAleš)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8 RP7400
255.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP7398
256.Bernard Michal (berny)6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash, 7a PP7385
257.Švihálek Jiří (svihalek)7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP7375
258.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 7b+/7c PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b+/6c flash, 6b+ flash, 6b+ flash7371
259.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS7348
260.Berka Martin (Berťas)Xa PP, Xa RK, IXa OS, IXa OS, IXb PP, IXa flash, IXa flash, IXb PP, IXa RP, IXa RP7331
261.Požár Michal (mifo)8 OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7299
262.Píchal Miroslav (Hvězdář)8- OS, IXa OS, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP7274
263.Procházka Jan (easy)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7a PP, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7265
264.Jelínek Jan (jelucha)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ RP7264
265.Brožová Veronika (verca)8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP7263
265.Sekyra Daniel (Danny)8+ OS, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7263
267.Čuma Honza (Mek)8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP7246
268.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS7228
269.Dlask Pavel (dlaskp)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, VIIIc OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
269.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS7201
271.Lebeda Kryštof (abvdah)8+ flash, 8+ PP, 6c OS, 7a PP, 7A solo, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7191
272.Čech Peter (peco)7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash7183
273.Pražák Zbyňa (Gragen)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, VIIIc OS, 7+ OS, 8- RP7182
274.Klimešová Alena (AK)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 7a PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7181
275.Čermák Martin (Čermy)7b+ solo, 9- PP, 6c OS, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, IXa RP, IXa PP, IXa PP7161
276.Baryl Jan (Honz)9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- PP7160
277.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP7155
278.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP, 6b+/6c OS7150
279.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 8- OS, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7107
280.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS7106
281.Sedlacek Jozef (juzek)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS7084
282.Cerny Michal (Muycle)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8- flash, 6b+ OS7072
283.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7070
284.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
285.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7050
286.Korčák Tomáš (tomkor)8+/9- OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7- flash7044
287.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 6c flash, 6c flash, 8- PP7040
288.Kruliš Jiří (Krulda)6c+/7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS7029
289.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7028
290.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash7025
291.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP, IXc PP, 8/8+ PP, IXa flash, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP7023
292.Kelnar Pavel (Dyk)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7020
293.Kocis Fero (Fero)7a OS, 7b PP, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 8- PP, IXa PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS7010
294.Cimprich Vladimír (Ladis)9-/9 PP, 8 OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS6992
295.Siegelová Eva (Kudrlinka89)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6c+ PP6971
296.Rybář Martin (rrr)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP6970
296.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
298.Došla Jan (Došlík)8+/9- RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6967
299.Slavíček Ondřej (Mican)7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS6951
300.Trojanová Lucie (ilias)8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP6943
301.Loučím Jarda (jardal)8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6938
302.Polák Marek (marena)8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS6936
303.Bardas Tomáš (bambus)Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP6932
304.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- PP6892
305.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 OS, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS6890
306.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6870
307.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 8+ PP, 8- flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS6869
308.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
309.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8 OS, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ PP, 7+ PP6840
310.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6832
311.Týčr Břeťa (Bublina)7a flash, 7+/8- OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS6825
311.Turčani Miloš (Turky)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP6825
313.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b+ flash6821
314.Fajstová Alena (alenie)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6820
315.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS6808
316.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS6803
317.Capanda Filip (DDEX)8 flash, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ RP6795
318.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS6772
319.Kulajta Martin (Artie)Xa RP, 8-/8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, VIIIb/VIIIc OS, VIIIb OS6769
320.Leher (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6754
321.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6748
322.Orálek Petr (kletr)8+/9- RP, 8/8+ PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 6b OS6737
323.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 7a RP, 6c+ flash, 6c+ RP6703
324.Dočekalová Barča (Hujirek)7a flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6700
325.Laciok Kryštof (Štofin)9- PP, 7b RP, 8- flash, 7+ OS, 6c+ RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP6679
326.Skopec Václav (VS)9+/10- PP, 7b+ OS, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 7a+ PP, 6b OS, 6a+ OS6632
327.Šramota Míla (Melman)8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6604
328.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP6572
329.Vais Honza (Vaisik)7+ OS, 6b+ OS, 5.10d OS, 8- RP, IXa RP, IXa RP, IXa PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS6569
330.Trkal Fanda (kaaak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6564
331.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6560
332.Špás David (Spasik)8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6548
333.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, 7-/7 OS6545
334.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6535
335.Marková Terka (Terrien)7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6513
336.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash6512
337.Drobek Jan (drobo)7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6483
338.Babinec Petr (Bejbs)9 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7/7+ PP6475
339.Nevělíková Karolína (Karolína52)8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash6474
340.Hroch Tomas (hrocht)8 PP, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 7+ flash6473
341.Vitásek Tomáš (chemik)7a PP, 7a PP, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6c PP, 6a+ OS6452
342.Tegelhof Ján (Tegy)7a OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS6446
343.Kkk Sebastian (sebastian)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6b+ flash6435
344.Hampl Honza (honza7260)7+/8- OS, 8- RP, 6c flash, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7+/8- PP6427
345.Leblochová Macek (kitie)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6420
346.Kučová Lucie (Kučka)7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6c+/7a PP, 6c+ PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash6415
347.Eš Martin (tiburo)8+ PP, 6b+ OS, 8- RP, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS6401
348.Neuwirth Petr (Inža)8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6388
349.Rozsypalová Katka (Kaca)6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6379
350.kimi (kimi)8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 7- OS, 7- OS6364
351.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, VIIIc OS, 9 AF, 9+ AF6356
352.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS6353
353.Jedlička Marek (tulak)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7- OS, VIIIa flash, 7- flash, VIIIa flash6344
354.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
355.tarwac bt (tarwac)Xc PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, Xa PP, 7b+ PP6300
356.Dichtlová Marie (eiram)7a PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c+ PP, 6c PP, 6a+ OS, 7- OS, 7+ PP6293
357.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP6225
358.Běhounek Michal (Grenvy)9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP6212
359.Nešveta Jakub (Kuba86)7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
360.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6158
361.Vávra (Ramir)8- OS, 8+ PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+ OS6150
362.belas jan (belina)8-/8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS6139
363.Filip Ondřej (Ryzek)8- flash, 7+ OS, 8- PP, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP6135
364.R. Venda (:-))7a OS, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6129
365.Černý Jan (Cipis)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash6126
366.Šp. Jirka (Špicál)7a PP, IXa RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, VIIIc flash, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6123
367.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6084
368.Kica Eda (Edynho)6c+ flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7+/8- flash, 7+/8- PP6076
369.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5.10c OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
370.Černý Aleš (xaos75)7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6070
371.Podškubka Radek (podskubkar)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7-/7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b+ RP, 7+ RP6047
372.Švec Martin (sstteekk)10 PP, 8a+ PP, 8a RP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b+ flash6023
373.Kurasová Irena (Irena)6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c+ RK, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6009
374.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP, 8- RP, 8- RP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP5972
375.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ OS, VIIIc OS, 6c RP, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5962
376.Bayer Honza (bayer.honza)7a+ PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5960
377.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5924
378.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
379.Suchopár Martin (suchoš)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 RP5912
380.Kadlec Honza (jan.kadlec)8- flash, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 6b OS, 7+ PP, 7/7+ PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP5897
381.Smrčka Jan (wolfun)Xa PP, IXc PP, IXb RP, IXa RP, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, VIIIc flash, VIIIa flash5889
382.koman filip (filipkoman)8+ OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 8+ RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb flash5879
383.Zámečník Pavel (Pájos)7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6a+ flash5873
384.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 6b+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash5832
385.Exner Radek (exak)7a RP, VIIIb OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIc RP, VIIIb flash, 6a OS5831
386.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
387.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
388.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
389.Kohut Martin (zoro)7a RP, 6b+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 6a OS, 6b RP, 6b RP5819
389.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7 OS, 6b+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash5819
391.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5808
392.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
393.Koudelka Honza (Honza Koudelka)7a flash, 8 PP, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a+/6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 6a+ flash5752
394.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- RP, 6+ flash, 6+ RP5713
395.Tomsus (tomsus)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS5684
396.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
397.Bobek Aleš (boban)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
398.Pražák David (dejvi)6c+ OS, 6c OS, 6c+ PP, 6a+ OS, 6b RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a+ RP5606
399.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 PP, 7/7+ flash, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 PP, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP5603
400.rorschach (rorschach)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5601
401.Capanda Filip (STR)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP5586
402.Kynčl Jakub (3443)7+ OS, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS5570
403.Jiroušek Martin (Norwell)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS5563
404.Nečas Petr (neca)7a PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ PP5553
405.Dušánková Martina (Martanka)6c+ PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5548
406.Bradáč Matouš (Mabra)9+/10- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP5543
407.Černý Patrik (Paprick)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS5526
408.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5520
408.Stejskal Libor (Skřítek)IXa OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5520
410.Smejkal Petr (vrabcak01)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, VIIIa OS, VIIb OS5515
411.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
412.Holub Marek (Maara)6c flash, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, 6 OS5482
413.Havelka Jan (ianwight)8+/9- flash, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP5478
414.Májsky Michal (Majcolo)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7-/7 RP, 6+ OS5475
415.Vízner Tomáš (Vizly)8- OS, 8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS5446
416.Gerža Pavel (Pa8age)8- RP, 7 OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7-/7 flash, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5444
417.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIc RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7 PP5435
417.Vaculová Lenka (Vacule)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 6+ OS5435
419.Hostinský Josef (TujboPefa)9- OS, 9 PP, 9 PP, 8 flash, 8+ PP, IXa PP, VIIIb PP5431
420.Vrtílek Luděk (loudys)8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 7 flash, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ flash, 5+ OS5425
421.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7 OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 7 PP5412
422.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 7 RP, 7 PP, 6b PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP5348
423.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 7- OS, 7 flash, 6b+ PP, 7-/7 flash, 6b RP, 7- flash, 7- flash, 6a+ flash, 6a+ flash5347
424.Průcha Šimon (kimulin)8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 6a OS, 6+ OS5321
425.Laňková Sabina (Sabinalanka)6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS5320
426.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5272
427.Sosnová Petra (sosa)6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS5270
428.Grünwald Lukáš (LukasG)8- OS, 8- RP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS5262
429.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP5256
430.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5255
431.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5246
431.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5246
433.Pavlík Radek (Jeff76)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5226
434.R P (PR)IXb OS, 7a OS, IXa OS, VIIIb OS, 6c RP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS5214
435.Doskočil Vilém (Vidla)7b OS, 7c RP, Xb RP, IXb OS, IXb OS, 8+/9- RP5200
436.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7 RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5158
437.Novák Martin (handycraftsman)7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5151
438.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
439.Jedlička Míra (Jedla)8- OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS5120
440.Krejčí Václav (vašek k.)7 OS, 7+ RP, VIIIb flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIc OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5117
441.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5112
442.Kocián Franz (Sokol.)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5108
443.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS5101
444.Fliegl Ondřej (fondra)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a flash5063
445.Reich Lukáš (Looky)6b OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS5062
446.Malý Pavel (Paffka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5043
447.Kovařík Radim (radimkov)8 RP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7+ PP, 7 PP5036
448.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS5031
449.Pavlovič Patrik (militant)7-/7 OS, 7 flash, 7 RP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5011
450.Málek Jiří (Jirka M.)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5008
451.Toupal Jan (Toupis)7 OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP5003
452.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP5000
453.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP4993
454.Petrouš František (Freson)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4992
455.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
456.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4982
457.Kramoliš Ondřej (Eda)VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, 6a OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, 5c OS4970
458.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4950
459.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
460.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP4920
461.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4882
462.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4870
463.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
464.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+ OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 6- RP4852
465.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP, 9 PP, 8+ PP, 7+ OS, 7- OS4844
466.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS4833
467.Kubeček Jeňa (tatka)7+ RP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS4824
468.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIb OS, VIIIa OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS4820
469.Fuchsová Ivana (Coletta)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS4790
470._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS4779
471.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
472.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4760
472.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
474.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash4752
475.Audes Šimon (Audi)7+ OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ flash, 6 flash4716
476.Kapitán Zdenek (Zalud)7 OS, VIIIb OS, VIIIc RP, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP4696
477.Hlávka Radim (králíík)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c flash4691
478.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7 PP, 7- flash, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4663
479.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4654
480.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
481.Mothejzík Ondřej (mothy)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4620
482.BOT (BOT)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 6b RP, 7 PP, 7- RP, 6a+ PP, 6a PP, 6+ PP, 6 RP4606
483.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4576
484.Škrobák Jakub (jakubs)6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4562
485.Janata Petr (petr.vht)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4558
486.Mašát Martin (Maso)7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP4542
487.Šťastný Jiří (Happy)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4520
488.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS4508
489.Janda Pavel (Mark27)10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- PP, 8 flash4478
490.Novák Jan (sparrow)7 RP, 7- flash, 5c+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 5b OS4470
491.Končírová Šárka (Sarkon)6a+ OS, 7- OS, 7 PP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4466
492.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
493.Koza Olda (ziege)7a+ PP, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 6c flash, VIIIa PP, VIIb OS4443
494.Daehne Tomáš (tdaehne)7+ flash, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- flash, VIIc OS, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 6- flash, 6- flash4440
495.Štefela Pepa (skuc)6b PP, 6b PP, VIIc OS, 5c OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, 5c OS, VII OS4432
496.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 7b flash, 6c OS4425
497.Marek Lukáš (lukaz)7+ flash, 7/7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash4402
498.Claussova Katharina (SantaClauss)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS4401
499.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
500.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
501.Rotrekl Josef (galen)6+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4370
502.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
503.Mikeska Erik (Eržik)7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, VIIa OS4344
504.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6 flash, 5 OS, VI OS4322
505.Kocián Kuba (kokuba)VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIb flash, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc PP, VIIb RP4311
506.Fichna Jakub (Mamlas91)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS4296
506.Peřina Honza (peří)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 5 OS4296
508.Skapa Jan (ing.jenik)6b flash, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS4289
508.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6+ flash, 5b OS4289
510.Kubečka Libor (nahatch)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ PP4282
511._ Honza (jeniknula)7- RP, VII OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4258
512.Rans Dom (DominikRans)6c flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 6a flash, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5b flash4256
512.Romanovský Jiří (Jirka)8b+ PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP4256
514.Sučík Radko (Suco)7+ flash, 7- OS, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4227
515.Polák Martin (Belgi)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4226
516.Homolka Pavel (Ufňa)6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4195
517.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5c flash4182
518.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
519.Rais Jan (Johník)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4145
520.Černohorský Karel (oblivion)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4104
521.Čeřovský Jan (HONZA75)8 OS, 8+ RP, 8 RP, 7 OS, 7 OS, 7+ RP4100
522.Gálet Tomáš (Galos)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP4084
523.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
524.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4073
525.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, VII OS, 5c OS, VIIb OS, VII OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4051
526.Klášterka Milan (klasterka)6a OS, 6 OS, 5c OS, 5C OS, 5C OS, 5C OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4045
527.Zahradnik Pavel (Vivaista)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4033
528.Hulín Radek (hulinrad)7- flash, 7- flash, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, V OS4013
529.Zahálka Karel (brucháček)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS3997
530.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
531.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 5c+ flash, 5b OS, 5c flash, 5c flash3953
532.Pail Leoš (enzo)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3948
533.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
534.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS, VIIc RP, VI OS, 5 OS, VIIb RP, 6 RP, V OS, V OS3942
535.Šplichal Milan (BikerM)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS3920
536.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
537.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
538.Svobodová Tereza (terasv)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c PP3906
539.Michna Jan (Michňák)VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VII flash, V OS3901
540.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
541.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
541.Hyr Filip (Filips)7- OS, 7- PP, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, 6+ RP, 6+ RP, VI OS, VI OS, 6 PP3872
543.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS3870
544.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
545.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, 5- OS, 4 OS, IV OS, 3+ OS, III OS, I OS3827
546.Spálenka Miloš (Smáža)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 6 PP, 5- OS3796
547.Nocar Jiří (tuffgong1)6+/7- OS, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, VI OS, VI OS3795
548.Przechowski Kryštof (gozon)7+/8- RP, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP3790
549.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
550.Bahenský Petr (Koloťuk)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5- OS, 4+ OS, V OS, III OS3720
551.Pintar David (badboy)7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 6- flash3719
552.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, VIIIa PP, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3716
553.Bednár Filip (béďo)8- PP, 6a+ OS, 7 RP, 6- OS, 6- OS, 5c flash, 5+ OS, 5b flash, 4 OS3701
554.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
555.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 4c OS, 4+ OS3670
556.Hulata Alexandr (Sasin)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7- RP, 7- RP, 6+ RP3669
557.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
558.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP, 8+ PP, 8- PP, 7- OS, 6+/7- flash, 6- OS3647
559.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, VIIb OS, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, VIIa flash, 4 RP3632
560.Daněk Petr (arsike)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3620
560.Nebeský Jan (Nebe)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa RP3620
562.Kudlík Prokop (kukin)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP3604
563.Chládková Karolína (Kája Chládková)5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, 4+ OS, IV OS3595
564.Š Dino (Dino)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS3591
565.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
566.Berry Loukast (loukast)6+ OS, 6+ OS, VIIIa PP, VII OS, VIIc flash, VI OS, 5- OS, V OS, VI flash, IV OS3585
567.D David (DavidD)6a OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5c RP, 6- RP, 5+ RP3572
568.Hoffmann David (jerome)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3570
568.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS3570
570.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3558
571.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, VIIb flash, 5 OS, VI OS, 5 OS, VI OS, VI OS3551
572.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3545
573.Wondráček Ivo (Ádr)6c PP, 6a OS, VIIc OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VIIc AF3505
574.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
575.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+/11- PP, 10+ PP, 10+ PP3475
576.Brown Bobby (moudrej)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, VI OS, 5 OS3470
577.Svoboda Vlastimil (Svob)7 OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ RP, 5 PP3467
578.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
579.Horský Baron (M@ra)6 OS, 6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 6 RP3458
579.Vítová Kateřina (Kaccii)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP3458
581.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
582.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP, 7a RP, 6c flash, 6c flash, 6c+ PP3422
583.Novotný Pavel (Bobr6)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 5+ flash, 4 OS, VIIc RC, VIIb RC3419
584.Mašek Petr (máša)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS3412
585.Durr Daniel (apachedan)7- OS, 7+ RK, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 6- OS, 6+ RK3407
586.Hale Lindsay (Lindsay)5.12a PP, 5.11b OS, 5.10b flash, 5.10a flash, 5.10a flash, 5.9 OS3403
587.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
588.Neubauerová Nicole (nikoikoi)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, V OS, V OS3370
589.Posekaný Lukáš (Mója)7 flash, VII OS, 6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, V OS, IV OS, 4 OS, 4 OS3351
590.Brokeš Tomáš (Brokboj)5c OS, 6- OS, 5b OS, 6 flash, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 5- OS, 5- OS, V OS3332
591.Nývltová Veronika (v.erca)7 PP, 6+ OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 6- PP3310
592.Jurečka Jan (Grommet)7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ PP3275
593.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
594.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)7 flash, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4- OS, 4 flash3257
595.Krejci Jan (krejci.cze)7- RP, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP3247
596.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
597.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS3228
597.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP, 9- PP, 8 PP, 7- PP, 5 OS3228
599.Beneš Vojtěch (benesv)7 OS, 7- OS, 6+ OS, VIIb OS, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, II OS3227
600.Vesely Jozef (jove)8+ OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP3222
601.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
602.Gajdosova Petra (Petrusheee)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, V OS, V OS3208
603.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS3201
604.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
605.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 6- OS, 5c flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, V OS, V solo3183
606.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP, 7- flash, 7- flash, 7- RK, 6 flash, 6- flash, 7+ AF3182
607.Janulíková Jana (Janulik)6b+ OS, 6b+ flash, 6b+ RP, 7 flash, 6b RP, 5+ flash3180
608.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
609.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
610.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
611.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
612.Hen Tin (tintina)6 OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS3076
613.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
614.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS3060
615.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
615.Hála Kamil (Kejma_je_Král)6+ OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3051
617.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
618.Plecháč Pavel (Plechy)8-/8 OS, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP3031
619.Cabalka Martin (CábaM)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 AF3027
620.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS3026
621.Vrána Miloslav (havran)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS3020
622.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5a OS3004
622.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, IV OS, 4 OS, V PP3004
624.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
625.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
626.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
627.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
628.H. Petr (hruši)7b OS, 7a+ PP, 6c+ PP, 6c PP2940
629.Míšek Petr (Plech)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS2932
630.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
631.Bureš Martin (jackalpackal)8- OS, 7+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa RP2920
632.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
633.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
634.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS2904
635.Er David (David Eret)7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6- flash2894
636.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
637.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
638.Nehasil Michal (tenis)8 PP, VIIb OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, VIIb RP, VIIb RP2877
639.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VIIb PP, V OS, V OS, V OS, IV OS, VI RP2874
640.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS2870
640.Chochola Ondřej (arklee)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2870
642.Mašková Eva (Evík)6 OS, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ PP, 4 OS, V RP, V PP2864
643.Imrich Kamil (kamil.imrich)6 flash, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6 PP, V OS, 6- RP, 6- PP, 4 OS, 4 OS2853
644.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ RP, 5a flash2851
645.Vaněček Michael (Michael)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS2845
645.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
647.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
648.Novák Honza (novakja)Xa PP, IXc RP, IXa solo, VIIIc PP2830
649.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
650.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
650.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
652.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
653.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
654.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
655.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
656.Čechová Martina (Máťa)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 RP, 6 RP, 6 PP2758
657.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
658.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
659.Lukáš Honza (Luky)7b PP, 6c+ flash, 6b OS, 6b+ flash2728
660.Moravec David (T-Dave)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP2724
661.Štěpánek Jára (jari kuri)8- OS, 8 RP, VIIIc OS, VIIIc RP2718
662.Flögel Tadeáš (Tade)7- OS, 7 flash, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6- OS2713
663.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
664.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
665.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
666.S Ondřej (spileec)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash2676
667.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8- OS, 7 OS, 7- RP2664
668.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
669.Václavík Jan (jvaclavik)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5 flash, 4 OS, 5- RP, 4 flash2633
670.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
671.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
672.Roupec Jakub (kube951)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RP2592
673.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
673.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 flash2581
675.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
676.Míšek Jakub (Farqal)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6+ RK, 4 OS, 4 OS, 5- RP, 3 OS, 3 OS2570
677.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
678.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
679.Davidová Vendula (Wendy)8- PP, 7 flash, 6+ OS, 7- PP, 6+ flash2540
680.Štumpolt David (Dempsi)8 flash, 8- flash, 7+ OS, 6+ flash2531
681.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
682.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb flash2513
683.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
684.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
685.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
686.Žůrek Michal (Michalzurek)9- PP, 8- PP, 7- OS, 6+ flash2475
687.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
688.Dylinowiczova Dylina (Angua)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash2459
689.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
690.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
691.Buček Dalibor (Bukr)7-/7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS2435
692.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
693.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
694.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
695.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
696.Škoda Tomáš (tomasskoda)7- PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ PP, 6 AF2414
696.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 3 OS, 2 OS2414
698.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
699.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
700.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
701.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
702.Blackhippo Mike (saxnot)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS2379
703.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
704.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
704.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
706.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS2370
707.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
708.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 2 solo2360
709.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
710.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
711.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
712.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
713.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
714.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS2325
714.Pokorný Michal (Mihel)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 7+ AF2325
716.Raja Satya (Satya)8- RP, 7 OS, 7+ RP, 6+ OS2318
717.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
718.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
719.homolka david (davidek)6b RP, 6a+ RP, 6a+ RP, 6a RP, 6a RP, 4a solo2304
720.Vlk Marian (Vlčák)9- PP, 8+ PP, 8- flash2303
721.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
722.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
723.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
724.Boček (bocin)5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, VI RP, 4- OS, 3 OS, 3 OS2293
725.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5a RP, 5a RP, 5 PP, 4 RP2290
726.jansa petr (jansen)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RK, 6 RK, 5+ PP, III solo, 5 AF, 5+ RC2285
727.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
728.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2279
729.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7a+ PP, 6b OS2278
730.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
731.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
732.Líbalová Helena (zagorka)8+/9- PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash2256
733.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
733.Křovák Jakub (xixao)IXb OS, IXc PP, VIIIc OS2244
735.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
736.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
737.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
738.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
739.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
740.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
741.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4- OS, V RP, 3 OS, 3 OS2168
742.Horák Rudolf (rudyss)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIc PP, III solo2167
743.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
744.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
745.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
746.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
746.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, V OS, II OS, V AF, IV -2147
748.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
749.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
750.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
751.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
752.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS, 5c OS2125
753.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
754.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
755.Kasal Arnošt (arnie)7- flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 4+ OS, 6+/7- RC2103
756.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
757.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
758.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
759.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
760.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS, 5b OS, V OS, V OS, V OS2082
761.Štefánek Rosťa (RostaS)10- RP, 9+/10- RP2070
762.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
763.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
764.Jandáček Ondřej (Slayer)7- OS, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP2062
765.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
766.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
767.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
767.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
769.Faldus Jaroslav (Sax)VII OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, IV OS2054
770.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
770.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
772.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
773.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
774.Preisler Eda (Exus)7 RP, 6 RP, VIIb RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, VI RP, 7+/8- AF, 6 RC2020
774.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
776.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
777.Střelcová Lucie (Lucoušek)8 PP, 8- PP, 7+/8- flash2015
778.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
779.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
779.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
781.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
781.J. Rudolf (Rudolf)8 PP, 8 PP, 7+/8- PP2006
783.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
784.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
785.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
785.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS1988
785.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
785.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
789.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
790.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
790.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
792.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
793.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
794.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
794.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
794.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
797.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
798.Belko Miroslav (MiroBelko)6+ OS, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash, 4+ OS, 5- flash1956
799.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP, 8- PP, 8- PP1950
800.Janků Tomáš (zip)5- OS, 5 flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 4 flash, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS1947
801.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
802.Burian Michal (MichalB)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIa OS1938
803.Daněk Radek (R.Daněk)V OS, V OS, 5+ RP, IV OS, VI RP, V RP, V RP, III OS, III OS, 4 RP1935
804.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc flash, VIIIc AF, VIIIb AF1933
805.Štambachr Honza (860622)9- PP, 7 OS, 6+/7- flash1931
806.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
807.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
808.Slánská Veronika (Bikerka)7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash, 6- RP, 5+ PP1921
809.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
810.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
811.Zelenková Veronika (verýsek)6 OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 4a OS, 3+ OS, 4a flash, 3+ flash, 5- RC, 3 RC1908
812.Nožička Michal (Calmien96)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1907
813.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
814.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
815.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
816.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
816.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
816.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
816.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
820.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
820.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
820.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
823.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
824.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
825.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
826.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
827.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
828.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
828.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 8- PP, 7- RP1863
830.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8 PP, 7+/8- flash, 7- flash1862
831.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
831.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
833.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
833.Scharf David (Lesec)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 7- AF, 6 AF1859
835.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
836.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
837.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
837.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
837.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
840.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
841.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
842.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
843.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
844.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
844.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
846.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
847.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1807
848.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)9 PP, 9 PP1806
849.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
850.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
851.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
852.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
853.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
854.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
855.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9- PP1756
856.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
857.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
858.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
858.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
860.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF, VI AF, VIIb AF, VIIa AF, VII AF1741
861.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
861.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
863.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
864.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
864.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
866.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
867.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
868.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
869.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
869.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
871.Remeš Jan (siovni)8- flash, 7- flash, 7- flash1709
872.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
873.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
873.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 4c OS, 3+ OS, 5b AF, 5c -1699
875.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
876.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
877.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
878.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
879.ChK_ ChK (ChK)8+/9- PP, 7 flash, 5 OS1681
880.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
881.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
881.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
883.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
883.Lojda Jiří (Jirrik)VIIa PP, VIIa PP, 5+ PP, 5+ PP, 5+ PP, III OS, II OS, II OS, II RP, 3 PP1666
885.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
886.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
886.Miklošová Gabriela (Brusla)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1657
888.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
889.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
889.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
889.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
892.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
892.Klinkovský Jiří (Jurda)9- PP, 8+/9- PP1650
894.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
895.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
896.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
897.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
897.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
897.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
897.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
901.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
902.Kala Matěj (Majek)7- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS1619
903.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
904.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
905.Krasny Robert (Robby)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS1610
906.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
907.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, VIIa RC, IV RC, VI RC, VI RC1607
908.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
908.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
908.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
911.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
912.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
913.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
913.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
915.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
915.drbohlav adam (kneedle)7b+ PP, 8+ PP1600
917.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
918.llaenka L (llaenka)5 OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 4- OS, 3 OS, 3- flash1596
919.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
920.Klimánek Tomáš (Klíma)4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 3 OS, 3 OS, 5 -1586
921.Muráň Dalibor (Dalas)8+/9- PP, 8- OS1578
922.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
923.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
923.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
925.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
925.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
927.Grepl Jan (Gaba)5 OS, V OS, V OS, IV OS, 4 OS, III OS, 3 flash, III solo1569
928.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
929.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
930.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
930.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
930.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
933.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
934.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
935.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
935.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
937.Šťastný Daniel (Dany)7+ RP, VIIa OS, VI OS, VIIa flash, 8-/8 AF1558
938.a a (lMartinl)9- PP, 7a PP1556
939.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
939.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
941.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
942.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
943.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
944.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
944.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
946.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
947.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
948.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
948.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
950.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
951.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
951.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
953.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
953.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
953.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
953.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
957.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
957.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
957.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
960.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
960.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
960.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
963.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
964.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
964.Urbánek Matouš (Choorbie)6- OS, 5+ OS, 6 RP, VIIa RP, VI RP1503
966.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
966.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
968.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 6 flash, 4+ OS1500
968.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
968.Češpivo Jan (beer)7 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash1500
971.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
971.Hruban Ota (otahruban)7a OS, 6b+ OS1494
973.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
974.Harašta Tomáš (HARY)7 OS, VIIc OS, VIIc RP, III solo, VI AF, VIIc AF, VIIc -1485
975.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
975.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
977.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
978.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
979.novák (Hajzl)9a+ OS1472
979.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
979. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
982.Herodes Martin (herodes)8-/8 OS, 7+ OS1469
983.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
984.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
985.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
986.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
986.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
986.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
989.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
990.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
991.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
992.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
992.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
994.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
995.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
996.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
997.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
998.Slunečková Karin (rusalkarin)6b PP, 6b PP, 6a PP1418
999.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1000.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1000.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1000.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1000.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1004.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1005.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1005.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1007.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1007.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP, 8- PP1400
1007.Grasserová Alena (Alča)6b+ PP, 6a+ PP, 6a PP1400
1010.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1011. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1011.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1013.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1014.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1014.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1016.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1017.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1018.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1018.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1020.buhak (coho)11-/11 OS1372
1021.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1022.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1023.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1023.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1023.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1023.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1027.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1028.Bárta Jiří (Jiřík PH)VI OS, 5+ RP, 5 PP, 5- PP, 4+ RP, 4 RP, 4- RP, 4- RP, III RP, VIIa -1357
1029.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1029.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1031.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1031.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1031.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1031.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1035.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1036.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1037.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1038.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1038.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1038.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1041.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1041.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1043.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1044.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1045.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1046.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1047.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1047.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1049.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1050.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1050.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1302
1052.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1053.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, IV OS, V RP1298
1054.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1055.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1055.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1055.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1058.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1058.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1060.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1061.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1062.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1063.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, V -, V -, V -, VIIc -, VIIIa -1277
1064.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1064.Melichárek Tomáš (buda.tom)6 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1275
1066.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1067.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1068.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1069.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1070.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1070.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1072.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1073.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1073.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1075.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1076.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1077.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS, 5c OS, 6a RP1254
1078.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1079.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1080.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1081.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1081.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1081.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1081.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1081.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1081.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1081.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1088.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1089.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1090.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1091.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1091.Nováková Peťa (kiki petra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1093.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1093.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1095.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1095.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1097.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1097.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1099.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1100.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1101.Hořínek Karel (KarelH)VIIIc OS, VIIIc PP1222
1101.Žofka Pavel (zofin)6b+ OS, 6b+ PP1222
1103.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1104.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1104.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1106.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1107.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1107.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1109.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1110.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1111.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1112.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1112.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1114.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1114.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1114.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1114.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1114.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1114.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1120.Fliegl Tomáš (Tomaf)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1120.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1120.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1123.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1124.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1125.Stejskalová Lenka (beruskaKju)VIIc flash, 5c flash, V OS, IV flash1181
1126.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1126.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1128.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1128.Hons Vojta (DarthCedr)6b OS, 6b flash1175
1130.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1131.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1131. (SPIDERRICO)10- OS1172
1131.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1134.Soutner Daniel (dae)5+ OS, 5 OS, IV OS, 4 OS, 3 solo, II solo1171
1135.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1135.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1137.polivmi1 (polivmi1)VIIb OS, VII OS, VI OS, VIIb AF1167
1138.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1138.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1138.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1138.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1142.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1142.Hruška Filip (FílaHruška)7+ flash, 7+ RP1163
1144.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1144.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1146.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1147.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1148.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS, VI RP1154
1149.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1149.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1149.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1152.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1152.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1152.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1152. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1152.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1152.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1152.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1152.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1152.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1152.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1162.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1162.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1164.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1165.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1165.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1167.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1168.Patera Martin (Ru-XAc)VIIIa RP, VIIc RP, VIIb RP1130
1168.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1168.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1171.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1172.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1172.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1172.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1172.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1172.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1177.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1177.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1177.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1177.Leskovjan Martin (Lesko)6 OS, 6 OS, 5+ flash1122
1177.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1182.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1183.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1183.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1185.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1185.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1185.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1185.Mentor Andrej (mentor)5c OS, 5b OS, 5 OS, 5- RC1116
1189.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1190.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1190.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1190.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1113
1193.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1194.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 4c OS, 5 RP, 3+ OS, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC1111
1195.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1195.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1197.Tesař Filip (Hilfák)7+ flash, 7- flash1106
1198.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1198.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1200.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1201.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1202.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1202.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1202.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1202.Fišer Michal (majkl)10 PP1100
1202.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1202.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1202.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1202.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1210.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1211.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1211.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1211.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1214.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1215.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1215.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1215.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1218. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1219.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1220.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1221.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1221.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7 RP1082
1223. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1224.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1224.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1224.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1224.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1224.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1224.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1230.nebesky vašek (glock)8 RP, VIIc RP1074
1231.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1232.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1232.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1234.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1234.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1236.Novotný František (Nakkor)5 OS, 5 OS, 4 OS, 5 PP, 6+ AF1067
1237.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1237.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ PP, 6a+ flash1059
1239.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1240.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1241.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1241.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1241.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1241.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1241.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1241.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1241.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1241.Sejk Jan (šejk)10- PP1050
1241.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1241.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1241.Schaffer Mára (Shappy)10- PP1050
1241.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1241.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1241.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1241.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1256.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1257.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1258.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1258.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1258.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1258.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1262.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1263.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1264.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1265.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1265.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1267.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1267.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1267.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1270.Stejskal Tomáš (tose)7+ PP, 6+ OS1022
1271.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1272.Skála Lukáš (zeros)8- solo, 6+ RP1018
1273.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1274.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1274.Martis Radovan (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1274.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1277.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1278.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1279.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1280.. . (Wondas)8a PP1006
1280.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1280.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1280.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1280.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1285.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1286.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1286.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1286.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1286.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1286.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1286.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1286.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1286.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1286.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1286.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1286.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1286.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1286.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1286.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP1000
1286.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1301.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1302.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1303.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1303.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1303.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1303.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1307.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1307.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1309.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1309.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1311.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1312.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1313.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1314.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1315.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1315.kacena ondra (okacena)7+/8- PP, 6- OS978
1317.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1318.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1318.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1318.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1321.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1322.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1322.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1324. (karelwimmer)7b+ OS972
1324.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1324.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1324.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7b+ OS972
1324.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1329.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1330.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1331.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1331.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1331.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1331.Suchorova Michaela (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4a RC, 6a RC, 5a RC, 5b RC966
1335.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1336.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1337.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1338.b tomas (01021981)9+ RP960
1338.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1338.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1341.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1341.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1343.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1343.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1343.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)7c+ PP956
1343.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP, VIIb PP956
1347.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1347.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1347.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1350.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1351.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1351.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1351.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1351.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1351.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1351.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1351.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1351.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1351.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1351.Ulmonová Simona (sim)9+ PP950
1351.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1351.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1351.Mikuš Rosťa (Rosťa)9+ PP950
1364.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1364.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1366.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, II solo, III AF, VI AF, III AF, VI AF, III AF, IV AF946
1366.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1368.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1368.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1368.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1368.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1368.Macek Ondřej (om)VIIIa OS, VIIa OS944
1373.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1373.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1375.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1376.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1377.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1377.john martin (johnny)9/9+ RP935
1377.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1380.Pištěcký David (Pisti)6 OS, 5+ OS, 4+ RP933
1381.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1381.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1381.Bogar Franta (duk)VIIIb RP, VII OS932
1384.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1384.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1386.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1387.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1387.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1389.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1390.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1391.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1391.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1391.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1391.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1391.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1391.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1397.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1398.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1399.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1399.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1399.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1399.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1403.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1403.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1403.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1403.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1407.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1408.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1408.bures vojta (atjoV)VI OS, VI OS, V OS916
1408.Gartnerová Jitka (Jitule)4+ OS, V OS, 4 OS, V PP, V -, 4+ RC, 4 -, VIIb -, 2 RC, VIIb -916
1408.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS, 4 OS916
1412.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1413.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1413.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1413.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1413.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1417.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1418.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1419.Mílek Michal (misak)9 PP906
1419.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1419.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1419.Řitička Ondra (boreal)Xb PP906
1419.Woki Woki (Woki)9 PP906
1419.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1419.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1419.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1419.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1419.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1429.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1430.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1430.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1430.Žák martin (martin žák)9- flash903
1433.Fluh Rote (B.C.Fray)VI OS, 4 OS, 5 RP, III OS901
1434.Petula Libor (Libi)9 PP900
1434.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1434.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1434.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1434.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1434.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1434.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1434.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1434.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1434.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1434.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1434.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1434.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1434.Klívar Marek (Manrong)9 PP900
1434.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1434.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1434.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1434.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1434.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1434.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1434.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1434.Slezák Ondřej (Karbous)7c PP900
1434.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1434. (EvaK)9 PP900
1434.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1434.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1460.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1461.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1461.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1463.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1463.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1463.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1466.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1467.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1468.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1469.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1469.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1471.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1472.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1473.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1474.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1474.Jarník Jonáš (frudgy)7b+/7c PP881
1474.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1477.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1478.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1479.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1480.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1480.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1480.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1480.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1480.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1480.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1480.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1480.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1480.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1480.Schůtová Petra (Šůťa)6a OS, 5c flash875
1490.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1490.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1490.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1490.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1494.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1495.??? xxx (SandRei)Xa RP864
1495.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1497. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1497.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1497.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1497.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1497.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1502.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1502.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP856
1502.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1502.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1502.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP856
1502.nosál noso (nos)9- PP856
1508.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1509.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1509.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1511.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1511.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1511.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1511.F P (peutetre)7b flash853
1515.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1515.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1515. Jára (EDÚ)9- PP850
1515.Ludvik O (ludes)9- PP850
1515.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1515.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1515.Macháč Martin (spike)9- PP850
1515.peklo (peklo)7b+ PP850
1515.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1515.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1515.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1515.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1515.jerry PM (jerrymyn)Xa PP850
1515.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1515.Uvízlová Eva (chimenea)9- PP850
1530.Tichý Jiří (Jirik)VIIb OS, VIIb OS, VIIb AF845
1531.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1531.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1531.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1531.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1531.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1531.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1531.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1531.Hejdanek Ondra (Hejdanek)6+ OS, 6- OS844
1531.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1531.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1541.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1542.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1543.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1544.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1545.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1545.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1545.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1548.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1549.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1550.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1551.Protiva Petr (petacv)5- OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS823
1552.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1552.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1552.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1552.Louka Louka (Louka)7a OS822
1552.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1552.Kubíček Pavel (kubicek)7a OS822
1552.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1552.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1552.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1552.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1552.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1552.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1552.B Honza (oual)7a OS822
1565.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1565.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1565.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1568.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1568.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1568.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1568.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1568.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1573.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1573.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1573.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1573.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1573.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1573.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1579.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1579.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1579.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1579.Straka Josef (Straka)7b RP814
1583.Ševčeková Janka (Janulka)5+ PP, 5 RP, 3+ OS, 4 RP, 4 RP812
1584.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1585.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1585.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1585.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1588.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1588.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1588.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1591.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1591.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1593.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1593.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1593.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1596.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1596.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1596.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1596.Valoušek Honza (rejtmon)8+ flash803
1596.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1596.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1602.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1602.Roštár Miroslav (rošty)7 PP, 6 PP800
1602.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1602.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1602.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1602.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1602.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1602.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1602.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1602.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1602.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1602.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1602.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1602.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1602.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1617.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1617.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1619.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1620.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1620.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1620.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1623.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1624.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1625.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1626.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1626.mynar jakub (kapustnak)6+ OS, 6 RP782
1628.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1629.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1630.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1631.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1631.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1631.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1631.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1631.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1631.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1631.Zelvap (zelvap)8- OS772
1631.Plhon Frantisek (Frap)6c+ OS772
1631.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1631.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8- OS772
1641.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1642.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1642.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1642.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1645.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1645.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1647.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1648.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1648.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1650.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1651....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1651.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1651.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1651.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1651.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1651.Galušková Johanka (Johy)7a+ PP756
1657.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1658.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1658.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1658.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1658.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1658.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1663.Budík Honza (budik)8 flash753
1663.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1663.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1663.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1663.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1663.Rohlíček Vítek (weer.climber)IXb flash753
1669.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1670.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1670.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1670.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1670.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1670.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1670.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1670.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1670.Egan Egan (egan)8+ PP750
1670.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1670.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1670.Rys František (piskar108)IXc PP750
1670.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1670.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1670.Skywallker Look (notorik)8+ PP750
1670.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1670.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1686.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1686.Vildmanová Mirka (mirri)6- RP, 6- PP, 5- flash748
1688.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1689.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1690.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1690.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1690.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1690.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1690.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1695.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1695.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1695.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1695.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1699.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1700.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1701.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1701.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1703.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1703.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1705.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1706.Kratochvíl Pavel (kratocpa)7 OS, IV RP732
1707.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1708.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1709.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1709.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1709.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1709.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1709.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1709.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1715.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1715.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1717.pady zzz (zzz)6c OS722
1717.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1717.rajcan pavol (daben)6c OS722
1717.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1717.Hudak Martin (lef)6c OS722
1717.Matoušková Inka (Inka)6c OS722
1717.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
1717.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1725.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1725.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1725.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1725.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1725.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1730.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1730.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1730.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1730.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1734.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1735.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1736.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1736.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1736.- - (Správce)8 RP714
1736.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)7- OS, 2 OS, 3+ -714
1736.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1741.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1742.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1742.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1742.Straková Monika (Monča S.)4b OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4b AF, 4c AF, 4c -, 4c -, 5a -711
1745.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1745.- - (stepantomas)7a RP710
1745.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1745.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1745.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1745.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1745.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1745.baca (jergus)7a RP710
1745.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1745.y x (Peut)8 RP710
1745.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1756.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1756.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1756.Žák Radek (zakra)8 PP706
1756.cho ri (Piškot)IXb PP706
1756.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1761.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1761.Novák Petr (cimprcampr)7A solo704
1763.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1763.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1763.ličko vojta (vojta)8- flash703
1763.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1763.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1763.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1763.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1763. (rocky721698791)8- flash703
1763.chovan (smooloo)IXa flash703
1763.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1763.Foltýn Květoslav (samyk)8- flash703
1774.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1775.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1775.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1775.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1775.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1775.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1775.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1775.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1775.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1775.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1775.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1775.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1775.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1775.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1775.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1775.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1790.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1791.R T (TR)5- OS, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF698
1792.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1792.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1794.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1794.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1794.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1794.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1794.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1794.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1800.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1801.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1802.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1803.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1804.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1804.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1806.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1806.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1808.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1808.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1808.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1808.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1808.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1808.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1808.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1808.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1808.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1808.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1808.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1808.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1808.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1808.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1808.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1808.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1808.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1808.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1808.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1808.Rychlík Jakub (Kostička)7+ OS672
1828.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1828.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1828.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1831.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1831.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1831.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1831.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1835.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1835.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1837.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1838.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1838.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1838.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1838.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1838.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1838.Altman Petr (petalt)8- RP660
1838.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1838.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1838.Chyla Roman (peki)8- RP660
1838.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1838.Ganzar Vladimír (Ganzi)8- RP660
1849.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1850.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1850.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1850.Red (Red)8- PP656
1850.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1850.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1850.Holub Petr (hop)8- PP656
1850.Mamut (Ofčák)8- PP656
1850.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1858.Martin Martin (macik32)8- solo654
1858.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1858.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1861.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1861.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1861. (HonzaV)6c flash653
1864.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1865.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1866.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1866.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1866.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1866.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1866.Netík Martin (Martinnetik)8- PP650
1866.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1866.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1866.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1866.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1866.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1866.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1866.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1866.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1866.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1866.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1866.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1866.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1883.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1884.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1885.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1886.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1887.M. Radka (ramos)5+ OS, 5- OS, 5+ AF645
1888.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1888.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1888.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS644
1888.kraťas petr (krta)VI OS, VI OS644
1888.Gelnarová Veronika (Ell)5+ OS, 5- OS644
1888.Klega Honza (Hanz)5b OS, 4c OS, 6a RC644
1888.Němec Jan (Rusi)6 OS, 4 OS644
1888.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 OS, 4 OS644
1888.Beránek Lukáš (lukas.sport)5 OS, 5 OS644
1888.Votrubec Jan (Javotr)VII OS, IV OS644
1888.Pytlík Brouk (broukpytlik)5 OS, 5 OS644
1888.Böhm Martin (mabo)VIIa OS, V OS644
1888.Axman Jakub (axi12)5+ OS, 5- OS644
1888.Herman (tomasherman)VI OS, VI OS644
1902.Pečenka Samuel (1invidia)5+ RK, 4- OS, 3 OS, 2 OS640
1903.Müller Jiří (Jurysh)5 OS, 6 RP, 7- RC636
1904.Vacek Petr (kdeky)6- OS, 6- RP632
1904.Findejsová Petra (Peťa =))VIIc RP, V OS632
1904.Ondo Petr (votik)5a OS, 5c RP632
1907.chmela jakub (koubass89)6 RP, 6 RP628
1907.Kohoutová Lucie (lucie.kohoutova)6b+/6c flash628
1909.Kubát Miloš (Miloš Kubát)5+ OS, 5+ flash625
1910.Nový Karel (Šmaky)6b OS622
1910.Lang Lukas (Lukas)6b OS622
1910.Schlöglová Tereza (terka)6b OS622
1910.Němec Zdeněk (nemecz)VIIIb OS622
1910.Holeček Michal (>>>Michal<<<)VIIIb OS622
1910.Uwaga Jen (Chrasťa)7 OS622
1910.Fajfrlík Jan (Pajda)7 OS622
1910.Kaňa Jakub (kajne)7 OS622
1910.Sedliský Lukáš (Lukin)7 OS622
1910.Mrázek Stanislav (mraza)VIIIb OS622
1910.Ch. Juro (François)7 OS622
1910.Bohuněk Pavel (Pavlos)VIIIb OS622
1910.Herzig Vláďa (Neon)VIIIb OS622
1910.Pady Janik (890320)7 OS622
1910.Pokorny Ivo (Element)VIIIb OS622
1910.Pokorný Jan (Pokrys)7 OS622
1910.L Cikán (pollaw)7 OS622
1910.kliger petr (kliger)VIIIb OS622
1910.Joska Zdeněk (joskin)6b OS622
1910.Bloudek Honza (hobl)6b OS622
1910.Havel Martin (Rewet)7 OS622
1910.Jelínek Rostislav (Jelda)7 OS622
1910.Křížová Eva (ᴇVᴀ)6b OS622
1910.Ulrich Josef (Pepard)7 OS622
1910.Hoboj (norma)7 OS622
1910.Matuszek Jirka (skoba)7 OS622
1910.Augustin Jan (augustin42)7 OS622
1910.Břeská Pavla (Pavluschka)5.10c OS622
1910.Čermák Lukáš (Luk)VIIIb OS622