LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
2. kolo Slánské pohody (29.05)
Boulder Open Air (08.06)
3. kolo Slánské pohody (16.10)

Žebříček
Cesty:
49.Štalmach 9966
50.Smetanová 9928
51.Hovorka 9910
Bouldry:
49.Herman 8556
50.Dörr 8525
51.Baryl 8503
Hory:
25. 2120
26.Čáp 2010
27.Šramota 1966

Výsledky
SP v ledolezení Francie (07.02)
SP v ledolezení Itálie (01.02)
SP v ledolezení Švýcarsko (24.01)

Deníčky
4634 lezců
741239 cest
Nové přelezy:
Slimline 10-
Sodom 10-
Klid Zacho 7C+
Jurský Pro 7C
Immanenz 8B
Plastiplas 7b
Pedriceros 7b+
Tetas Y Ce 7b
Neues Land 9-/9
Sin Conser 7c+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 5.15b PP, 9a+/9b PP, 5.14c OS, 5.14c OS, 9a+ PP, 5.15a PP, 9a+ PP, 5.14b OS, 8c OS13613
2.Konečný Jakub (konecnik)9a+ PP, 11/11+ PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 11 PP13075
3.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b OS, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ RP11896
4.Trojan Vojtěch (Trojeyy)9a PP, 8c PP, 8b+/8c PP, 8a+ OS, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8a OS, 8b PP11625
5.Pail Denis (denis pail)8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+/8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP11600
6.Jeliga Jan (burt)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP11518
7.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP11269
8.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP11187
9.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11100
10.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 10+ PP, 10 PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 10- PP11053
11.Votoček Radek (Radegast)10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 9+/10- OS, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 9+ OS11044
12.Havlík Marek (markos)8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a flash, 8a+ PP11025
13.Jungling Martin (Džangli)10+ PP, 10+ PP, 9+/10- OS, XIb PP, 10 PP, 10-/10 PP, 9+ OS, 10- PP, 10- PP, 10- PP10925
14.Reich Tomáš (killy)8a OS, 8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP10804
15.Adamovský Adam (Adam.A)8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 8b PP, 7c+ OS, 9+ OS, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS10738
16.Pelikán Martin (Maartaas)11- PP, 10- OS, 10/10+ PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10728
17.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, XIa PP, 10- PP10688
18.Brajer Radek (radous)8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10628
19.Janošová Markéta (Maki15)10+ PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS10579
20.Fajkoš Lumír (Lumir9)10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP10547
21.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 7b+ OS10541
22.Šofránko Peter (kepko)10/10+ PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10510
23.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10504
24.Kalvas Michal (Kropáček)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10475
25.Večeřová Sabina (sabinavecerova)8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 7c/7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10441
26.Novák Honzál (hans1996)10- flash, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 5.12d OS, 5.13b RP, 9+/10- PP10425
27.Duchoň Tomáš (BS540)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10421
28.Churavý Jiří (JirkaCh)8a OS, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 9 OS, 7c OS, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10400
29.Drbohlav Martin (drbic)8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13c PP, 5.12d OS, 5.12d OS, 5.12d OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP10378
30.Nosek Štěpán (Kokeš)8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10350
31.Chejn Vilda (007)10- PP, XIa PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP10316
32.Romanovský Jiří (Jirka)10 PP, 8b PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP10274
33.Hyžný Jozva (jozva)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10247
34.Gendová Karolina (Karolinka)8a flash, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10200
35.Krupař Matěj (Variant)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP10197
36.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10-/10 PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10187
37.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10178
38.zedek martin (martin zedek)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10128
39.Zaoral Filip (zaoralf)10- PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS10122
40.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10110
41.Jakubcova Monika (mo)10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10100
42.Mikosik Mateusz (Mikos)8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 9- OS, 7c+ PP10097
43.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash10071
44.Jurča Lukáš (Lukaj)10 PP, 10- PP, 7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP10044
45.Paprsek Martin (tapir)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS10004
46.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 8a PP, 8a PP, 5.13b PP, 7b+ OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12b OS10000
47.Bohuněk Pavel (PavelB)7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, Xc PP, 7c+ PP9985
48.Zed Milano (Miláno Z)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9976
49.Štalmach Jan (jan2)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9966
50.Smetanová Michaela (Miška)8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9928
51.Hovorka Tomáš (hovis)7c OS, 9 OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9/9+ PP9910
52.Hronek Karel (Karlito)9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7c+/8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 9+ PP9887
53.Richter Tom (Schreiner)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS9876
54.Griger David (Komíňák)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, Xc PP, 7c+ PP, 7c+ PP9863
55.Keprt Pavel (Kepo)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS9844
56.Litochleb Richard (RL)8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP9816
56.Řezníček Martin (Řízek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9816
58.Abt Lukáš (asu)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 solo9804
59.Brumla 50+ Hruban (Hruban)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9794
60.Šimek Michal (Beedee)10- RP, 10- PP, 7c OS, 9- OS, 9- OS, 9+ RP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9789
61.Zíma Honza (honzazima)8b PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9-/9 flash, 9-/9 flash, 7c RP9782
62.Širůčková Tereza (terous)8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP9781
63.Mrázek Pavel (pajamrazek)10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9- OS, 9 flash, 9 flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP9768
63.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9/9+ OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c flash9768
65.Drahota Jakub (draKubas)7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP9764
66.Bartoš Michal (Bárty92)9 OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP9754
67.S R (Rschneider)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9722
68.Nováček Jan (Cokin)7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c PP, 9- flash9703
69.Kupka Petr (Ory)9 OS, 9+ flash, 9-/9 OS, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7c flash, 9 flash, 9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP9681
70.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 5.12d PP9672
71.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9 RP9641
72.Škvara Michal (Hošo)10/10+ PP, 10 PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 RP9622
73.Nyéki Richard (Rici)10- PP, 8a PP, 8a PP, Xa OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP9615
74. (Blem)9 OS, 9 OS, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9/9+ RP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9611
75.mikuš miroslav (mimi)9+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9609
76.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 5.13d PP, 7c+ OS, 10- PP, 7c OS, 5.13b PP, 5.12c flash9581
77.Procházková Barča (barcza)9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS9547
78.Kuprin Nikita (Nikita)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9529
79.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9 PP9525
80.Cottage George (tasmansky.cert)9 OS, 9-/9 OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9523
81.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ flash9512
82.Šifra Martin (martinsifra)7c OS, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP9507
83.Dědek Vojtěch (vjato)8a PP, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9 PP9469
84.Průcha Šimon (kimulin)10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9463
85.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP9462
86.Kohout Honza (relic)7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9457
87.Žítek Jakub "kub" (kub)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9454
88.Genda Milan (Gendis)9 OS, 9+ flash, 8a PP, 7c flash, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7c RP, 9 PP, 9- flash, 7c PP9450
89.Kotrbová Daniela (Danča)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9-/9 OS, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- PP, 9- PP9434
90.Pelíšek Václav (pelda)10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9353
91.Hanzlik Ales (cegon)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 5.12d PP9352
92.Kubíček Jan (honza k.)Xc/XIa PP, Xc PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, Xb PP, 7b+ flash, 9- flash, Xb PP, 9 PP9287
93.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP9262
94.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 7c flash, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash9258
95.Šauer Max (max)9 OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 8+ OS9253
95.Fišer Michal (majkl)9 OS, 9- OS, 9- OS, Xa OS, 8+/9- OS, 9 PP, Xb PP, Xa/Xb PP, Xa PP, Xa PP9253
97.Marek Jakub (Fly)8a PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9231
98.Michálek Aleš (Aleš66)8a+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 5.12c flash, 9- flash, 9 PP, Xb PP, 5.12d PP9224
99.Veselský Ondřej (PacesOV)8a flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+ flash, 8+ OS, 7b flash, 7a OS9222
100.Damašek Jan (Damajda)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP9219
101.Jeřábek Lukáš (Luky:o))8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS9206
102.Lebeda Kryštof (abvdah)10- PP, 8a/8a+ PP, 7b+/7c flash, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP9183
103.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP9162
104.Mika Pavel (butcher)9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9- flash, 9- flash9155
105.Růžička Honza (ruza)9- OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, IXc OS, 7a+ OS9154
106.Vrona Michael (Brepta)9 OS, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9129
107.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9+ PP, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9123
108.Mrnuštík Jan (Mrnda)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP9119
109.Rak Kuba (krab)7b+ OS, Xc PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, Xb PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9110
110.Mrnka Pavel (PavelM)9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9088
111.Slavíček Ondřej (Mican)7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 7a+ OS9085
112.Samková Růža (Růža)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9084
112.Balabán Jakub (blabos)10- PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9084
112.Fejgl Michal (Mihal)9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9084
115.Píchal Miroslav (Hvězdář)9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9053
116.Stehlík Marek (Listy)9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9044
117.Dlabola Jiří (Dlabis)Xb PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, Xa flash, Xa flash, Xa flash, Xa flash, Xb PP, Xb PP9036
118.Nycz Aleš (animal)8a PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP9022
119.Kopecká Markéta (Maky)7b+ OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9013
120.Berger Martin (macekt)8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9007
121.Stadtherr Jan (Čichač)9+/10- PP, 9/9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8984
122.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa/Xb RP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8979
123.Neuwirth Petr (Inža)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8972
124.Hruban Ota (otahruban)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8960
125.Chvojková Katka (antarctica)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash8937
126.Chytil Martin (martinchytil)8a+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS8931
127.Křivánek Jan (johndys)9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP8922
128.Svítek Vladimír (siska)9- OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP8919
129.Vašíček Martin (Martas)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8918
130.Sika Jirka (jirkas)10- PP, 7b+ flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8915
131.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP8897
132.Straka Ondřej (str.o)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7a+ OS, IXc OS, Xa PP, Xa PP, 7b+ PP8887
133.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8869
134.F Radim (Kwikwi)9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- PP, 7a OS, IXb OS8866
135.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xb RK8861
136.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8857
137.Kocián Kuba (kokuba)7b+ OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8854
138.Šimek Martin (orbit)9+ PP, 9 flash, 9 RP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, Xa PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP8850
139.Slavík Martin (Marczany)9- OS, Xb RP, Xb PP, 9 PP, 8+ OS, Xa RP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP8846
140.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8838
141.Vávra (Ramir)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8821
142.Pirkl Martin (MartasCT)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8820
143.Horňák Lukáš (joHny237)7b OS, 8+/9- OS, 9- flash, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8791
144.Hrabec Lukáš (Gibous)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9- flash, 8+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 7a OS, 7a OS8775
145.Kica Eda (Edynho)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8772
145.Mlejnek Honza (Mlejnis)8a+ PP, 7b+ OS, Xb PP, 7c PP, 7a+ OS, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXc PP8772
147.Kupková Míša (Soli)9+ PP, 9-/9 flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 8+ flash, 7a+ flash8749
148.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)9- OS, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, Xa RP, 8+/9- flash, 9- PP, Xa PP, 8 OS8726
149.Heger Krystof (Gaga)7b+ flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8712
150.Volf Štěpán (stepanvolf1)8c+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 10- PP, 8a PP, 7c+ PP8684
151.Pavlu Petr (speed)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ RP, 9- RP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8682
152.Hauová Terka (Erk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS8662
153.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a/7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP8661
154.Švihálek Jiří (svihalek)9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8659
155.Kolomazník Vít (Rezo)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8647
156.Kocis Fero (Fero)8+/9- OS, 9-/9 RP, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS8637
157.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b flash, 8+/9- flash, 7a OS, 7a OS, 7b PP8605
158.Mikuš Rosťa (Rosťa)7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, Xa PP, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS8603
159.Holík Rostislav (RosťaHolík)7c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b PP, 8+ flash, 7+ RP8601
160.R P (PR)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8598
161.K Petr (Kortys)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8597
162.Ganzar Vladimír (Ganzi)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8588
163.Skopec Václav (VS)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, IXc PP8560
164.Burgoon Andrew (Andrew)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 8+/9- PP8548
165.Pintíř Miloš (milos)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS8547
166.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a+/7b flash, 7a OS, 7a OS8541
166.Podráský Daniel (Dan P)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP8541
168.Rabadová Lucka (LucyLoo)9 PP, 9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP8521
169.Ruso Filip (FreezBoy)8+/9- OS, 7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8520
170.Plecháč Pavel (Plechy)Xb PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, IXb OS8516
171.Zdráhal Adam (AdamFS)9 RP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 8- OS8507
172.Čáň Vašek (Vasek)9+ PP, 9/9+ PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS8506
173.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8501
174.Šrámek Jiří (Franky)7b OS, 7c RP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b RP, 7a+ flash8491
175.Nyč Marek (majahukkataival)Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS8486
176.Semrád Ivo (ivoš)9- flash, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7b PP8479
177.Melich Marián (majoo)8+/9- OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS8476
178.Domanský Jiří (dom)9 PP, 9 PP, Xa RP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8454
179.Svoboda Daniel (DaněkS)9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP8440
180.Drátek Marek (Drat3k)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8438
180.Požár Michal (mifo)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP8438
182.Lukáš Honza (Luky)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8426
183.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8420
184.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 8- OS8413
185.Wefersova Marina (Marinka)7c PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP8412
186.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c OS, 8- flash8409
187.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b RP, 7b PP, 7b PP8404
188.Podušková Barča (Baru96)7c PP, 7b+ flash, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash8396
189.Brzobohatý Tomáš (Rygar)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8388
190.Sýba Vašek (vaasyk)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8371
191.ChK_ ChK (ChK)7b+ flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8369
191.Tichý Aleš (Sumec)Xa/Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7a OS, IXb OS, IXc/Xa PP, IXc/Xa PP8369
193.Poulding Leo (Polda JPPP)9+/10- PP, IXc/Xa OS, Xb PP, Xa PP, Xa PP, 8+/9- RP, 8+ flash, 8- OS, IXb flash, IXa flash8367
194.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7c+ OS, 9+/10- PP, 8a PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ RP, 7a OS8364
195.Kulheim David (davu)9+/10- PP, 9+ PP, Xb PP, 9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, IXa OS, IXc RP, IXc RP, IXc RP8362
196.Hladík David (david94)7c/7c+ PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a flash, 7a flash8349
197.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash8344
198.Maly Jiri (8b)5.12d PP, 5.12d PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.11d RP8339
199.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8338
200.Mokroluský Lukáš (LukyMokroluský)9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS8329
201.Šolc Jan (jeremy_jenda)7c PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS8322
202.henych ondra (andy90)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8270
202.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8270
204.Habeš Dominik (petzlplast)8+/9- OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8269
205.Vašková Jana (blondajzna)7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP8222
206.Kral Mirek (laurot)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS8204
207.Hlavová Veronika (ViviHl)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS8198
208.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8188
209.Prejza Zdeněk (FISA)Xa flash, Xa flash, 7b flash, 9- PP, Xa PP, 8+/9- PP, IXb flash, 7a flash, 8 flash, 8 flash8171
210.jerry PM (jerrymyn)5.12d PP, 5.12a OS, 5.12b flash, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 8- OS, 8- OS, 5.11c OS, 5.12a PP8123
211.Kohout Milan (Mildak)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS8120
211.Štěpán Václav (maroldo58)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8120
213.Kobrle Ondra (Ohne M)7a+ OS, 8+ OS, IXc OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, IXb/IXc flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- flash8107
214.Yurchenko Arina (arinka.yurchenko)7b OS, 7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS8091
215.B. Kuba (KubaB)9- RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8086
215.Sobotka Ondřej (OS)9 PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8086
217.Čížek Pavel (pavelll)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7b RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8080
218.Černý Adam (blacks)9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8041
219.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c/7c+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+ RP, 8+ PP, 8 PP, 8- flash8040
220.Hrabě Vojtěch (flexik)9- RP, 9- RP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash8039
221.P Tomas (TomP)9/9+ PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8+ PP, 8 PP, 8 PP8034
222.Štumpolt David (Dempsi)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 flash, IXc PP, 8-/8 flash, 8- flash, 7+ OS8012
223.Vais Honza (Vaisik)7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, IXc PP, 6c OS8004
223.Týčr Břeťa (Bublina)7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8004
225.Křováček Martin (Křovák)9- PP, 7a OS, 7b RP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS8001
226.Večeřa Jirka (Véča)7c PP, 9 PP, 7b/7b+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS7997
227.Křivánek Ondra (Bivoj)7b OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP7987
228.Pyšek Jiří (jiřík)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP7964
229.Kobza Michal (Cend)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, IXc PP7960
230.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 9- PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ RP7952
231.Vlk Marian (Vlčák)7b+ OS, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8- flash, 6b OS, 6b OS7944
232.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+ OS, 7- flash7940
233.Ženíšek David (Zendad)7a+ OS, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP7935
234.Špás David (Spasik)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS7920
235.Gálet Michal (Bratr Gal)9/9+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7919
236.Hroch Tomas (hrocht)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ RP7914
237.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash7912
237.Štefan Honza (stefic)8 OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 8 flash, 7a flash7912
239.Hrubanová Lucie (LucieH)8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 8 flash7894
240.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b flash, 7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash7890
241.Maňourová Anna (annis)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7a flash7878
242.Klimešová Alena (AK)8 OS, 8+/9- RP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7870
243.Rojko Andrej (stepnyvlk)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP7865
244.Holec Milan (homijan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7858
245.Duda Matej (matej.duda)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6b+ OS7832
246.Hlaváček Kuba (Lahvon)11- PP, 10+ PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, XIa PP7806
247.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
248.Kynčl Jakub (3443)7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6b+ OS7794
249.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP7762
250.Dlask Pavel (dlaskp)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP7727
251.Tůmič Martin (bingosh)8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7687
252.Kovařík Ivan (IvanK)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8+ RP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS7686
253.Záveský Radek (rxdek)5.11d OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7679
254.Grünwald Lukáš (LukasG)7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS7663
255.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7640
256.Pipiska Rastislav (eRPe)8+/9- flash, 8+/9- flash, 8 OS, 7a+/7b PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP7639
257.Rybář Martin (rrr)9- RP, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7617
258.Lenc Láďa (LadaL)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7616
259.Urbášek David (urbasekd)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7614
260.Ilenčíková Tina (Tínka)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash, 7+ OS7613
261.Sedlacek Jozef (juzek)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7599
262.Krejčí Filip (Filip_k)7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS7589
263.Zach Michael (misakcz)7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP7522
264.Kočvara Petr ("Pítr")7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS7520
265.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP7512
266.drbohlav adam (kneedle)9-/9 PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP7500
267.Nešťák Matěj (Maaty)7a+ OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS7494
268.Maryška Jiří (MrVergilius)9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP7470
268.Dvořák Richard (spinard)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 7+ OS, 7+ OS7470
270.Brich Milan (mibr)7a OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7463
271.Coubal Michal (Bobeš)9- RP, 8 OS, 8+ RP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP7460
272.Bayer Honza (bayer.honza)7c PP, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b/6b+ OS7457
273.Koudelka Honza (Honza Koudelka)9 PP, 9- PP, 7a flash, 8 flash, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c+ flash, 8- RP, 6c flash7442
274.Zímová Kateřina (KaczkaZ)9 RP, 9- PP, 8- OS, 8 flash, 8/8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7429
275.Drapová Hana (Ciganče)8+ RP, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 8 PP7403
276.Černý Tomáš (tomtom)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash7396
277.Dzík Jan (Jan Dzík)8a PP, 9- OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP7384
278.Šp. Jirka (Špicál)7a OS, 7a OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 7a PP, 6b+ OS7378
279.Jeliga Marek (Marin)9+/10- OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 7c OS, 8a PP, 8a PP7375
280.Grasserová Alena (Alča)6c+ OS, 8 flash, 8 flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP7340
281.Pleticha Jeník (Jenik)6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 8- flash7307
282.Mangel Aleš (Alesh)7a OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP7301
282.Kulajta Martin (Artie)7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 6c flash7301
284.Štěpánek Michal (Joshka)9+/10- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash7299
285.Podškubka Radek (podskubkar)7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b OS, 6a+ OS7298
286.Soldán Pavel (sodík82)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- RP7297
287.Dušánková Martina (Martanka)7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS7264
288.Krejčí Václav (Kok)8- OS, 6c+ OS, IXc PP, 6c OS, 8 RP, IXb RP, 8 RP, 7a PP, 8- flash, 8 PP7259
289.Trkal Fanda (kaaak)Xa PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7 OS7240
290.Polák Marek (marena)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7238
291.Šlapák Josef (Pepa)9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7+ flash, 7+ RP7234
292.Marková Terka (Terrien)6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ RP, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP7230
293.Turčani Miloš (Turky)8+/9- RP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 8 PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7223
294.Urbánek Matouš (Choorbie)7a OS, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 6c/6c+ flash, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP7214
295.Janulíková Jana (Janulik)6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7213
296.Koza Olda (ziege)9- PP, 7b PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP7212
297.Karel Jaroslav (JaraK)Xa PP, 6c OS, IXb RP, 7a PP, IXb PP, IXb PP, IXb PP, IXb PP, IXb PP, 7a PP7188
298.Novotný Pavel (Bobr6)8+ flash, 8- OS, 8+ RP, 8 RP, IXb RP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7169
299.Nešvera Jakub (Kuba86)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a RP, 8 RP, 8 RP, 7a RP, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS7142
300.belas jan (belina)8 OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS7140
301.Zvěřina Petr (zve.pe)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7138
302.Nouzak Dan (None87)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS7135
303.Kapitán Zdenek (Zalud)7b+ RP, 7a OS, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa PP, IXa PP, IXa PP7120
304.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
305.Brožová Veronika (verca)7b+ PP, 7a OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS7109
306.Sekyra Daniel (Danny)9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7a RP, 8 RP, 8- flash, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS7099
307.Podmela Karel (Kara)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7091
308.Sazimová Lidmila (Lidmila)7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS7084
309.Smolka Marek (MáraS)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS7082
310.Trojanová Lucie (ilias)8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS7074
311.Trojan Petr (pierre)8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS7068
312.Mayer Martin (mmayer)8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7063
313.Jiroušek Martin (Norwell)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 6c flash, 6b OS7059
314.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
315.Štefela Pepa (skuc)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP7040
316.T J (jt)8+/9- PP, 8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP7030
317.Ebrová Veronika (Hamnish)8+ PP, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7022
318.Pavlíková Petra (Deetroit)7b PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP7016
318.Urubčík Roman (Urukus)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7016
318.Novák Josef (Newman)8 OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP7016
321.tarwac bt (tarwac)Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXc PP, VIIIc OS, IXa PP, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIb OS7004
322.Sejnová Tereza (Teri)7a+ flash, 7b PP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8- PP, 7/7+ OS, 6b OS, 6b OS7000
323.Filip Ondřej (Ryzek)9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7+ flash, 7- OS6995
324.Suchá Eliška (eliskasucha)7a OS, 7a OS, 8+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6c+ PP, 7/7+ OS, 7/7+ OS6988
325.Vlček Jakub (Jakub Vlček)8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP6986
326.Foltýn Květoslav (samyk)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa flash, VIIIc OS, IXa RP, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash6982
327.Exner Radek (exak)8-/8 OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, 8-/8 RP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, VIIIc OS, 7+ OS6977
328.Vak Tomáš (Hadrburg)7a OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+/8- flash, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS6963
329.Skalicky Jakub (JS2000)6c+ OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, IXb PP, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS6961
330.Kučová Lucie (Kučka)7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS6956
331.Stehlík Petr (petan)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS6950
332. Šnýdrová J. (Jahnina)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP6942
333.Černý Patrik (Paprick)7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6c/6c+ flash, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6914
334.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 6b OS6896
335.Marek Lukáš (photo)7a+ OS, 7b+ PP, 7b PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP6878
336.Kejklíček Ondřej (oklicek)7a OS, 7b PP, 7a RP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6874
337.Pražák David (dejvi)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS6863
337.Liška Martin (Gray)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS6863
339.Čechová Jiřina (jirina)8+ flash, 8+ PP, 8+ PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS6856
340.Heinitz Bernard (Berny91)Xa PP, IXa flash, IXb PP, IXa/IXb PP, IXa/IXb PP, IXa RP, IXa RP, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS6855
341.Najmed Ondrej (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
342.Vondrášek Štěpán (wondrs)7a PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 7+/8- flash6846
343.Nebeský Jan (Nebe)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 RP, 8- RP, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash6827
344.Kranjc Tomaz (JC)8- OS, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7/7+ OS6818
345.Majtán Juraj (JuM)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS6807
346.Lučanský Patrik (Jumper)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP6801
347.Grepl Kuba (patapufa)8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7/7+ OS, VIIIb OS6795
348.High Stay (Stay)6c OS, 8 RP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS6786
349.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6733
350.jester v (v.jester)6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b+ flash6729
351.Toupal Jan (Toupis)8 OS, IXa OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6708
352.Blažek Zdeněk (blaza)7b+ PP, 7b flash, 7a+ PP, 7a flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b+ flash, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ flash6674
353.chýlek jiří (Chylas)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6670
354.Ondřejová Jana (xjano)9/9+ PP, 7b+ flash, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8 flash, 8 flash6659
355.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS6658
356.Žák Jaroslav (Yardič)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS6648
357.Šnapková Petra (Šnapka)6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6c PP6641
358.Lotrek Tomáš (Oslik13)8 flash, 8-/8 flash, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash6638
359.suk martin (martin suk)8- OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, 8- RP, IXa PP, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS6624
360.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 7a PP, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS6619
361.Mahovsky Milan (Mahy)7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6616
362.Sučík Radko (Suco)8- OS, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6614
363.Holec Standa (Standa)8- OS, 8- OS, 6b+ OS, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7+/8- RP, 7+/8- PP6604
363.Rychlík Jakub (JakubRychlik)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6604
365.Orálek Petr (kletr)8+/9- PP, 8 RP, 6b+ OS, VIIIc OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIa OS6602
366.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6599
367.Zámečník Pavel (Pájos)6c OS, 7a PP, 8 PP, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS6584
368.Barok Libor (liborbarok)7a PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 6c flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b+ flash6578
369.schneider jan (plasi)9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 flash, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS6566
370.Sk Roman (romisak)7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS6558
371.Najbr Ondřej (ondrasek)6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS6554
372.Štěpánek Jára (jari kuri)IXa OS, 8 RP, IXa flash, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6543
373.Martikán Jiří (krtka chovatel)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6520
374.Moravec Tomáš (TomášM.)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 PP, 6+ OS6511
375.Skřivan Filip (observer)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7+ flash6504
376.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c RP, 6c PP, 6b+ flash6503
377.Hlaváč Michal (stromolezec)8- flash, VIIIc OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6501
378.Pavlík Radek (Jeff76)8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6490
379.kimi (kimi)7a PP, 8- flash, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS6475
380.Kačmařík Michal (kaci)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6450
381.Holman Ondřej (Rarach)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 7+/8- PP6428
382.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6c+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS6420
383.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS6411
384.Ondruška Jan (arny)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS6401
385.Šramota Míla (Melman)7+/8- OS, 8- RP, 6c+ RP, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- RP6391
386.Kkk Sebastian (sebastian)6c+ OS, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS6369
387.Sedlák Martin (m.sedlakk)7a OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6+ OS, VIIIa RP6358
388.Groš Ján (Grošák)7b flash, 6c OS, 6c OS, 8- RP, 6b OS, VIIIa OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, VIIIb RP6353
389.Hirš Bořivoj (hirsb)6c OS, 7a PP, 7a PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6344
390.Tichý Jiří (Jirik)6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6b+ OS, 6c flash, VIIIc flash, 7 RP, 7- RP, VII OS6339
391.Nocar Jiří (tuffgong1)7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- RP6334
392.Mynarčík Petr (hrobař)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6332
393.Houška Martin (Feld)9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8/8+ PP, 6c+/7a PP, 6- OS6331
394.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 6c PP, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS6327
395.Chomová Mária (Majušidlo)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6320
396.Kožíšek Matěj (MaKo)IXc RP, IXb RP, IXa RP, 7/7+ OS, VIIIb OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIc solo6272
397.Gerža Pavel (Pa8age)8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+ OS6262
397.Rauch Tom (fumac)8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 7+ flash, 7+ flash6262
399.Burgr Lionel (Lionel)7b+ OS, 7c PP, 7b+ PP, 7a OS, IXa OS, IXc RP, IXb RP, VIIIa PP, IXc AF, IXc AF6244
400.Leblochová Macek (kitie)8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6232
401.Střelcová Lucie (Lucoušek)8+ PP, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 6b flash6231
402.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS6220
403.Májsky Michal (Majcolo)8- OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6218
404.D. Fanda (fana)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6208
405.Dinda Heřman (H.Dinda)8- OS, 8 flash, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIc RP, 7 flash, VIIIb flash, 7 RP, VIIIb PP6205
406.Břicháček Libor (Bafik)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS6197
407.mateju jakub (kubajs)7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
408.F Petr (sun7dots)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
408.Michovský David (Ještěrka)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
410.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
411.Klouckova Michaela (miisa)7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6120
412.Barak Michal (ripp)7a PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6098
412.Lovecka Lucka (Lutzka)8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7 RP6098
414.Slunečková Karin (rusalkarin)8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ PP, 6b+ PP6084
415.Kovařík Radim (radimkov)9- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ RP, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 PP6079
416.Hodoušek Matěj (pomalík)7+/8- OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS6070
416.rorschach (rorschach)7+/8- OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6070
418.Pavlovič Patrik (militant)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b flash6066
419.Drobek Jan (drobo)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP6058
420.Kramoliš Ondřej (Eda)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS6040
421.Vitásek Tomáš (chemik)9- PP, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 7 PP6028
422.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6020
422.Kruliš Jiří (Krulda)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS6020
424.Rozsypalová Katka (Kaca)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 7 flash6018
425.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 6b flash, 7 flash, 6b flash6014
426.Kudlík Prokop (kukin)6c OS, 6c OS, 6c/6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6b RP6009
427.Edr Martin (Edros)7+/8- OS, 8 PP, 8- RP, 7+/8- PP, 7/7+ flash, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS5998
428.Rais Jan (Johník)8- flash, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP5979
429.Slavik Ctirad (caliman)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5970
430.Rosová (Stock21)7a OS, 6c OS, 6c flash, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash5963
431.Šrám Tomáš (Greef)8 PP, 8- RP, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP5955
432.Dörr Dominik (dorrdo)9- PP, 7+/8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5954
433.Smrčka Jan (wolfun)7b+ PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 7a+ PP, IXb RP, IXb PP, VIIa OS5942
434.Klinkovský Jiří (Jurda)9+/10- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS5922
435.Homolka Pavel (Ufňa)6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS5920
436.R. Venda (:-))6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5870
437.Barochová Téra (EasyWay)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5869
438.Vyhlídal Martin (Marťas26)8- RP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP5864
439.Száraz Erik (eppro)6b OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash5863
440.Wick Thor (Wikkthor)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP5854
441.Cabalka Martin (CábaM)8- PP, 7 OS, 6c PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP5846
442.Štěpánek Martin (Šwéd)7+ OS, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash5836
443.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
444.Hovorka Petr (Švejk)VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS5820
445.Laňková Sabina (Sabinalanka)7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS5770
446.Ladin Ladis (aladin)6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5758
447.Havlík Marek (wana)9- PP, 9- PP, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, VIIIa flash, VIIIa flash, 7 PP, VIIc OS, VII OS5753
448.Hyr Filip (Filips)6b OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS5745
449.Eisler David (ajgl)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5743
450.Mašát Martin (Maso)7+ OS, 8- PP, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP5733
451.Rotrekl Josef (galen)6c OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5720
452.Capanda Filip (DDEX)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- RP5718
452.Trčka Vojta (mag)8- RP, 6c RP, 6c RP, 7+/8- PP, 8- RK, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6b RP, 7+ RK5718
454.Fejerová Monika (monika.f)6b+ OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7-/7 flash, 6a OS, 6a OS5707
455.kacena ondra (okacena)8- PP, 7+/8- flash, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7-/7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5703
456.Polanský Štěpán (KrTTeK)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6b flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS5701
456.Zlámalík Radek (Jezkec)7 OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5701
458.Vágner Hubert (Hugobert)7a+ PP, 6c+ flash, 8- PP, 6b OS, 7+/8- PP, 7- OS, 6a OS, 6+/7- flash, 6a flash, 5+ OS5684
459.Záhora Ondřej (Ondřejj)7a+ PP, 8 PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP, 6a OS, 6a+ flash, 7 PP, 7- RP, 6a flash5669
460.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS5662
461.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
462.Da climber Tom (glin)7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 7 flash, 6b flash, 6a OS5644
463.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash5637
463.Šmíd Radim (Raadim)8 PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7-/7 flash, 7 PP, 7 PP, 7- flash, 6+ OS5637
465.Šplichal Milan (BikerM)7+ OS, 8- RK, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS5635
466.Salda Jakub (Jakub.S)7+ OS, 7+/8- flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 PP, 6+ OS, 7- RP5633
467.Fischer Matej (Rybanasutru)7+ OS, 8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ RP, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS5632
468.Harašta Tomáš (HARY)7b OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS5620
468.Polák Martin (Belgi)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5620
470.Žofka Pavel (zofin)6c OS, 6B OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, VIIc OS, VIIc OS5608
471.Hošek Jan (Hoša)7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7 RP5600
472.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- flash, 8+/9- PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, 8 PP, IXa flash, VI OS5596
473.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5582
474.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5570
474.Kubečka Libor (nahatch)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
476.Plaček Michal (Vasekdegamma)Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc PP, IXb PP, IXa RP5564
477.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5563
478.Cibulka Pavel (Ciba)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, VIIc OS5551
479.Matoušková Jana (matous)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS5529
480.Mothejzík Ondřej (mothy)8- OS, 8- OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VII OS5520
481.Končírová Šárka (Sarkon)7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5513
482.Souček Jakub (Kubys88)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa PP, VII OS5498
483.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
484.Eliáš Petr (elicz)9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+/8- flash5487
485.motl dalibor (moták)7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, VIIIb flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS5482
485.Vejvoda Ludvík (Budík01)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6+ OS5482
487.Blšťák Adam (blstaka)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS5470
488.Berry Loukast (loukast)7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7-/7 flash, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash5462
489.Najman Karel (najmankm)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5451
490.Krulišová Lenka (Leninn)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS5439
491.Ježek Tom (Jezza)6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5420
492.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 RP5413
492.Sadovský Matěj (Sdkk)6c+ PP, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6b PP5413
494.Bílý Michael (Doom312)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6b RP, 7 RP, 7- flash, 6+ OS5408
495.Sosnová Petra (sosa)8- flash, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VII OS5401
496.Jelínek Jan (jelucha)6c flash, 6b OS, 6b+ flash, VIIIa OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, VIIIa flash, VII OS, VII flash5394
496.Válek Martin (Valmar)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6 OS5394
498.Příjmení Jméno (ajislav)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS5392
498.Chyla Roman (peki)8- RP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b RP, 6+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 7- RP5392
500.Meluzín Vojtech (jungledmnc)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS5389
501.S. Petr (Dědula)7+ OS, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS5370
502.Křovák Jakub (xixao)7c flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b flash, 7b flash5368
503.Svoboda Vlastimil (Svob)6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5344
504.Kubeček Jeňa (tatka)8+ RP, 7 OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6- OS5340
505.Walter Michael (MikeWithBike)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 6b PP, 6b PP, 6a flash5330
506.Preisler Eda (Exus)8 OS, 7 OS, 7+ flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6+ flash5323
507.Drozda Jiří (drozdik)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, VIIc/VIIIa OS, 6+/7- OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS5320
508.Páteček Tomáš (Friday)8+/9- PP, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS5311
509.Spálenka Miloš (Smáža)8- PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS5308
510.Zembol Radim (Vendy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5296
511.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS5267
512.Čechová Martina (Máťa)8- PP, 7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 7 PP5255
513.Hatle Josef (darklord)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a OS5254
514.Durník Ivo (ivod)8- PP, 8- PP, VIIIa OS, 7+ PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6A flash, VIIb OS, VIIb OS5209
515.Schütz Stanislav (Nemesis_NaR)6b OS, 6b OS, 7+ PP, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 7- flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash5190
516.Lavička Karel (Karel Lavička)8+ PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 5c flash5160
517.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
518.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS5124
519.Kolek Martin (Kolčo)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6- OS5119
520.Novosad Roman (bloud)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIa OS5070
521.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS5062
522.Šnopl Ondra (Ondra85)IXb PP, IXa PP, VIIIb PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5054
523.Sadloňová Adriana (Adri)6b+ flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 6a+ flash, 6a+ flash, 6 OS, 6 OS5051
524.Posekaný Lukáš (Mója)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS5046
525.Čermák Martin (Čermy)7+ OS, VIIIb OS, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5032
526.Vaculová Lenka (Vacule)7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6a+ PP, 6a flash5020
527.Novák Honza (novakja)Xa flash, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXa PP5009
528.Karásek Jarek (Tweete)8 RK, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RK, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS5008
529.Ryba Tomas (t.ryba)6c flash, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP4998
530.Reich Lukáš (Looky)6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 7- PP, 5c OS4992
531.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)9+ PP, Xa PP, 7B+ solo, 7B+ solo, Xa PP, VIIIb OS4986
531.Kratěna Pavel (Scare)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b RP, 6b RP, 6a+ RP, 7- RP, 6a+ RP, 7- RP4986
533.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
534.Votrubec Vlastimil (vlasta)7- OS, 7- OS, VIIIc RP, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, VIIIa RP4972
535.Černý Jan (Cipis)7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS4963
536.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS4947
537.Válka Vojtěch (Vojtik)8- PP, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 5c OS4942
538.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
539.Hostinský Josef (TujboPefa)9 PP, 9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ PP, 8 PP4922
540.čáp Lukáš (čápik)8 OS, 8 flash, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIIa RP4899
541.Mach Ondrej (Zarathustra)7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS4863
542.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
543.Petrouš František (Freson)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS4820
544.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)VIIIc/IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash, VIIIb flash, VIIIa flash, 7- solo, 6+ flash, 6- OS, 6+ solo, VII flash4801
545.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
546.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
547.Bernard Michal (berny)8 RP, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP, 7 PP, 6 OS4729
548.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIa OS, 7 RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS4722
549.Šteffl Libor (lsteffl)VIIIa OS, VIIIa OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, 6+/7- PP4698
550.Baláž Michal (Queek)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4658
550.Soukup Petr (sucky)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 7- RP, 5c OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4658
552.K Jakub (jakubklos)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4648
553.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIa flash, VIIIb PP, VIIIb PP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb OS4645
554.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
555.Tučka Martin (martan)6b OS, 6a OS, 6a+ RP, 6a+ RP, 7- RP, 7- PP, 6a RP, 6a RP, 6a RP, 6+/7- PP4604
556.Boudova Misa (MisaB)7a PP, 6b OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6 flash4576
557.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4537
558.Sekaninová Tereza (Sekate)8- PP, 6a OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS, 6a RP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 5c+ RP4536
559.Ištvánek Jan (Jeník V.)9- PP, 8- OS, 8+ PP, 5.11b OS, 8- flash, 8 PP4522
560.Novotný Matěj (snilard)6a+ OS, 7 PP, 6+/7- flash, 7- PP, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4507
561.chudacek jan (choodi)9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9- PP4506
562.Částek Ondra (ondrej.castek)8+ PP, 8/8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7- flash, 7- RP, 5+ OS, 6 RP, 8/8+ AF4499
563.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
564.Mareš Daniel (derni)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS4489
565.Vondruška Marek (marekk21)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS4470
566.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
567.Brouček Michal (_brouk_)7b PP, 8-/8 flash, 7a PP, 8- flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash4452
568.Mlateček Martin (Marphy)7 flash, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4436
569.Horský Vojtěch (horskyv)7+/8- RP, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4434
570.Malý Pavel (Paffka)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4420
571.Polčin Milan (tulipan)7b PP, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6a OS, 6a OS, 6a PP4412
572.Anufrieva Tanya (Tanya)6a OS, 6+ OS, 7- PP, 6+/7- flash, 6a flash, 7- PP, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 6+ PP4409
573.Janda Petr (Jandee)VIIIa OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4408
574.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
575.Klicpera Jakub (hodny kuba)6a OS, 6a+ flash, VIIIa solo, 5c OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, 5c OS, VIIa OS4383
576.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
577.Šilhán Standa (Kralsteny)VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, V OS4374
578.Kocian Jan (kozell)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4370
579.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
580.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ RP4338
581.Janata Petr (petr.vht)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS4311
582.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b flash4309
583.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP, 7+/8- RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 solo, 7 solo, 7- RP4272
584.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, VIIb flash, 6 flash, 5 OS, 6- flash4253
585.Novotná Eliška (Elík)7c+ flash, Xa PP, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VI OS4244
586.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
587.Peanuts Love (Peanutzero)8- RK, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4200
588.Janosek Jiri (Janosek)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4195
589.Malátová Karin (Karin)7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS4191
590.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
591.Černohorský Karel (oblivion)7- OS, 6+ OS, 7 RK, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 7- RK, 6- OS, 6 flash, 5 OS4182
592.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
593.M. Radka (ramos)6a OS, 6a OS, 6b PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5b OS, 5 OS, 5 OS4179
594.Machatý Ondřej (machy)7 OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4170
595.Tauchman Jan (draken)7- OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIc flash, VIIc flash, 6- OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS4157
596.Siffel (koudelník)6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 5c flash, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5b flash4156
597.Kužel Jirka (Zajda)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP4148
598.Nehasil Michal (tenis)VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VII RP, VIIb RP4146
599.Paděra Martin (Paďas)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa RP, VIIIa AF, VIIIc AF, VIIIb AF4145
600.Mach Tomáš (Tomach)9- PP, 7b flash, 7b PP, 7b PP, 7b PP4121
601.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS4116
602.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP4106
602.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP, 8 flash, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7- flash4106
604.Ponomarev Jiří (George-JP)IXa OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc RP, III solo, Xa AF, Xa RC4098
605.Poliček Petr (qetr)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4095
606.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
606.Burian Michal (MichalB)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, V OS4076
608.Bím Jan (honzabim)7- OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4045
609.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)6b OS, 6b+ RP, 6a OS, 6b RP, 7 PP, 7- PP, 7- PP, 6a RP4024
609.Solar Milan (Milan94)6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ flash, 6- RP4024
611.Nývltová Veronika (v.erca)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4020
612.Vacek Ondra (vaca34)6+/7- OS, VIIc OS, VIIb OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 6+ RP, 6 flash, 6+/7- RK, 5+ OS3991
613.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS3982
614.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3970
614.markro (markro)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS3970
614.Wondráček Ivo (Ádr)6a OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, 5 OS3970
614.Hulín Radek (hulinrad)6+/7- OS, VII OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 5 OS, VI OS3970
618.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 5 OS, 5 OS3958
619.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
620.Václavík Jan (jvaclavik)7- flash, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ RP, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS3945
620.Kolářský Petr (PetrK)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5b OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3945
622.Malík Jiří (Malina)VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS3920
623.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
624.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
625.Kubiena Roman (fredos)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 6 PP3901
626.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
627.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
628.Vejvoda Petr (Vejvis)IXa OS, IXb flash, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb flash, VIIIa flash, IXc AF, VIIIc AF, Xa AF3878
629.Valenta Lukáš (Atmelavza)7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3873
630.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
631.Grepl Jan (Gaba)5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5c flash, 5a OS, 5a OS3863
632.Pilka Tomáš (Pilkyn)9+/10- PP, 9 flash, 9 flash, 9 flash3859
633.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3841
634.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3838
635.Hluško Martin (Majky16)6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP3836
636.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
636.Mrkvička Ondřej (Endák)7 PP, 7- PP, 7- PP, 7 RK, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP, 6+ PP, 6 PP, 6- RP3829
638.Poláčková Alžběta (polackovabety)6b+ OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS3810
639.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
640.Tesárek Jan (tesil)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 5- OS3745
641.Baroš Filip (Tunny)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3733
642.Jiroutová Nikol (Nikol_92)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ PP3713
643.Fuchsová Ivana (Coletta)VIIIa OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RP, V OS, IV OS3712
644.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3702
645.Bobek Aleš (boban)VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb flash, VI OS, VI OS, VI OS3701
646.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
647.Matějová Lenka (zoellka)5c OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP3661
648.Liškutin David (Liškut)9 PP, Xa PP, 8+ flash, IXa flash, 6+ flash3659
649.Vrána Miloslav (havran)VIIIa flash, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3651
650.Pergl Štěpán (steper)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5 OS3626
651.Smolík Jan (Šaman)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash3607
652.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a+ RP, VIIIc OS, 6b+ OS, 6c+ RP, VIIb OS, V OS, IV RP, II solo, VIIb RC3592
653.Čertner Jiří (čerťas)8+/9- PP, 8 PP, 7+ flash, 7+ PP, VIIIa flash, VIIb OS3584
654.jansa petr (jansen)7 flash, 6+/7- OS, 6- OS, VI OS, 5 OS, VII RP, 6 RP, VIIb RP, VIIb RP, 4 OS3553
655.homolka david (davidek)6b OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 6- flash, 7+/8- AF3548
656.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.10a OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.7 OS, 5a OS, 5a OS, 5.5 OS, 5.5 OS, 4c OS, 4b OS3545
657.Krejčová Anežka (agnes k.)6+/7- OS, 6b RP, 6+ RP, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 6 RP, 5c RP, 4b OS3510
658.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
659.Pulpánová Nikol (rohovka)6+/7- OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP3497
660.Ouředníková Karolína (k.ourednikova)6b flash, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 7- PP, 6a flash, 6- PP, 4b OS, 6b AF, 4c AF3480
661.Háček Jan (hacekj)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIia OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3470
662.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
662.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP3462
664.Semerád Václav (SemeradVa)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS3454
665.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
666.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS3445
667.Künkel Sven (Sven)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP3435
668.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
669.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, IXa PP, VIIIa OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIa OS3425
670.Hablová (Hablomic)7- flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 6- flash, 6 PP, 5+ flash, 5+ flash3415
671.Bláha Václav (slezec)7 RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP3400
672.Čmuchálek Lukáš (lukcmuch)IXa OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS3386
673.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
674.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
674.Kadrnoška Matouš (_mata)VIIIa flash, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, III OS3376
676.Černý Lukáš (Lukš)IXa OS, IXc PP, IXa flash, IXa PP, VIIc OS3359
677.Erbis J (Erbis89)6b OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VII RP, VII RP, V OS, V OS, V OS3346
678.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
679.Reiner Radek (RadRei)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, VIIa flash, 5- OS, V OS3326
680.Horák Michal (Horamicu)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS3320
681.Donát Martin (Dony)6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS3307
682.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
683.androsz anaxym (anaxym)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5- OS3278
684.Drobná Danča (Brouk_81)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS3273
685.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS3272
686.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
687.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP3259
688. (brecka6)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, IV OS, VI RP3246
689.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
690.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
691.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
692.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
693.Jeřábková Petra (Jeřabina)8+ PP, 8 flash, 7+ flash, 7+ PP, 7- flash3165
694.Žamberský Pavel (offwidth)5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP, 5 RP3154
695.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
696.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
697.Jech Petr (Rakeťák)5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, V OS, V OS3120
698.Hoffmann David (jerome)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS3108
699.Vesely Jozef (jove)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash3100
700.Průžek Milan (Hojší)6a+ PP, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3098
701.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8- flash, 7 OS, 7- flash, 6+/7- flash3084
702.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
703.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
704.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
705.Valenta Jiří (mrclimber)8- OS, 7 OS, 7+ flash, VII OS, 5+ OS, VI flash3019
706.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
707.Velfl Lukáš (Fik)10- PP, 8a PP, 9+ PP3006
708.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
709.Miturová Barbora (vel)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RP2983
710.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
711.Češpivo Jan (beer)7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 RP, 5 RP2973
712.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
713.Voplemcáková Barbucha (brambarena)VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VIIb RP2968
714.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
715.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8 PP, 7- OS, 7- RP, 5+ OS2933
716.T Sváťa (sved)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 RP, 5+ flash, 4+ OS, 4+ OS, 6- RP, 4+ RP, 3 solo2930
717.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
718.Běhounek Michal (Grenvy)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 PP2918
719.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)8 RP, 7+/8- RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP2916
720.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
721.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5b OS, 5b OS, 5c+ RP, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP, 5b RP, 5a RP, 4c RP2910
722.Krejčí Vladimír (_krvl)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, VIIa RP, IV OS, IV OS2908
723.Bradáč Jirka (nitro)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 PP2906
724._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
725.malinkej Votíšek (v)8+ flash, 8- OS, 8 PP, 7 OS2903
726.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
726.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS2888
728.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
729.Plaček Ladislav (placa)VIIb OS, VII OS, VII OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, II OS, I solo2882
730. (Tucnak)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, V OS, V OS, V OS2870
731.Šťastný Jiří (Happy)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 5+ RP, 4b OS2858
732.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash2839
733.Havlín Josef (pepehavlin)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS, 6 -2835
734.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
735.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
736.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2820
737.Audes Šimon (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
738.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
738.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
740.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
741.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
742.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
743.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
744.Vaněček Michael (Michael)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 4 OS2771
745.Šauli Honza (Sup)7- OS, 6 OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 4 OS, III OS, 6+/7- AF, 6 AF2753
746.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
747.Fajstová Alena (alenie)8+ PP, 7+ flash, 7 flash, 6+ OS, 6 flash2731
748.Gola Vítězslav (Víťas Gola)VIIb OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS2720
748.Fíla Jan (jfila)5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2720
750.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9 PP, 8+/9- RP2710
751.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
752.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb RP, V OS, VIIc AF, VIIc AF, VIIb AF2683
753.Mašek Petr (máša)5c+ OS, 5c OS, VIIa OS, VI OS, 5a OS, VI OS, 5- OS, III OS2676
754.Šindelářová Eli (esindelarova)5.11b flash, 5.11b flash, 5.11a flash, 5.10d flash2662
755.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
756.Chalupník Tomáš (wentsa)7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2657
757.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
757.Lazar Petr (Petricek)VIIc OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RC2654
759. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
760.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 8+ OS, 9- PP2625
761.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
762.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash, 5+ OS2622
763.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
764.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
765.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
766.Š Dino (Dino)7- flash, 6 flash, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 5- flash, 5- flash, 4+ flash, 3+ OS2569
767.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
768.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
769.Pechačová Blanka (Blandulinka)5 OS, 6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4b OS, 5a PP, 5- RP2524
770.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
771.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
771.D David (DavidD)5c+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 4c OS, 5b RP, 5- RP, 3+ OS2512
773.Vambera Jiří (vambik)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, IV OS, 4- OS, 3 OS, 3 OS2505
774.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
775.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
776.Ondráčková Petra (pixyk)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 5b AF2477
777.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS2470
778.Pexová Šárka (Šarkap)6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5- flash, 4 OS2463
779.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
779.Posekaný Lukáš (Lukýno)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2460
781.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
782.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
783.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
784.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
785.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
786.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
787.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
788.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
789.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
790.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
791.Kononov Martin (MartinK)7+ OS, 7/7+ RP, 7- RP, 5+ flash, 5 flash, 4+ flash2401
792.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
793.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
794.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
794.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
796.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
797.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
798.Laciok Kryštof (Štofin)8+ PP, 7+ OS, 7 RP, 6 OS2354
799.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
800.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
801.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
802.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
803.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
804.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8 OS, 7+ OS2316
805.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
806.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
807.Janošec Šimon (simonjanosec)IXc RP, IXb RP, VIIb OS, VIIa solo, V solo, VIIc AF, VIIc AF, VIIb AF, VIIIa AF, VIIIb AF2305
808.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
809.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
810.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
811.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
812.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
813.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
814.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
815.Stejskal Roman (Stejsi)8+/9- PP, 8+ PP, IXb PP2256
816.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 4+ flash, 5- PP, 4- OS, 3 OS2247
817.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
818.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
819.Máslo Daniel (danmaslo)5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, VI RP, V RP, III OS, III OS, II OS2224
820.Jecelínová Verča (feu)8- OS, 8+ PP, 8-/8 RP2213
821.Vaněčková Běla (Běla)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2210
822.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
823.Gerza Karlos (kajos)6+ OS, 7 RK, 6- OS, 5+ OS, 6+ RK, VI RK, IV RP2202
824.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
825.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
826.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
827.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
828.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11c RP2184
829.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
830.Kozel Jan (jkozel)6A+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP2172
831.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
832.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
833.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
834.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
835.Dočekalová Barča (Hujirek)6b+ RP, 6b+ RP, 6a OS, 6b PP2148
836.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
837.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
838.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
839.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
839.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2135
841.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
842.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6 PP, 4+ OS, 4+ OS2120
843.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
844.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
845.Šlajer Petr (Šlojíř)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS2110
846.Kašpar Pavel (xpalko)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 6+ AF, V RC, VII RC, V RC2108
847.Zachariasova Hanka (hanka zachariasova)7b flash, 7a+ PP, 6a+ flash2106
848.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
848.Mikeska Erik (Eržik)4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2100
850.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
851.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
852.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
853.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
854.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- PP2082
855.Smitková Zuzana (zuza)6a+ PP, 6a flash, 6a RP, 6a PP, 5c flash2076
856.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
857.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
858.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
859.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
860.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
860.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
860.Rohlíček Vítek (weer.climber)7a flash, 6c flash, 6c flash2059
863.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
863.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
865.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
866.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
867.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
868.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
869.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
870.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
870.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
872.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
872.Gálet Tomáš (Galos)8 PP, 8- PP, 8- PP2006
874.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
875.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
876.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
876.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
876.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
879.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
880.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
880.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
882.Tomanová Andrea (andrejka)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS1982
883.Novák Martin (handycraftsman)8- flash, 7+/8- flash, 7 OS1978
884.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
885.Drazdil Jindrich (dzindzich)5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4+ solo, 3 OS, 3 OS1971
886.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
887.Krútek Petr (Krocan)6+ flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 7- AF, 6 AF, 2 AF1969
888.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
888.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
888.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
891.Daniel Ondřej (Andy93)7- flash, 7- flash, 6 flash, 6- flash, 6- flash1965
892.Jelínek Petr (jelen)7+ flash, 6+ OS, V OS, VI flash, III OS, II OS, 2 solo, 2 solo, 2 solo1961
893.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
894.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
895.Majkut Václav (Váša)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS1938
896.Skapa Jan (ing.jenik)5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4a OS1932
897.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
898.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
899.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
900.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
900.Jedlička Marek (tulak)6+ OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, V OS, VIIa RC1910
902.Lukášová Jana (Janiluk)10- PP, 7b+ PP1906
902.Patera Martin (Ru-XAc)IXa PP, IXa PP, VIIIc/IXa PP1906
904.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
905.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
906.ZORORO ZORORO (zorooo)7+ OS, 8- PP, 7- OS1900
907.Klemsa Martin (M7)8- OS, 8- OS, 6 flash1897
908.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
908.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
908.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
908.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
908.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
913.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
913.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
913.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
916.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
917.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
918.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
918.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
920.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6+ RP, 4+ OS, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 4- RP, 3+ RP1867
921.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
922.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
923.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
924.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
924.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
926.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
927.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
928.Řitička Ondra (boreal)8a RK, 9 PP1849
929.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
930.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
930.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
930.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
933.Remeš Jan (siovni)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, VI OS, 7+/8- AF, 7+/8- AF1840
934.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
934.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5 OS, 4+ OS1838
936.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
937.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
938.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
939.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
940.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
941.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
941.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
943.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
944.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
945.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
946.Maršík Jarda (jardamarsik)7b+ OS, 7a OS1794
947.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
947.Straka Jan (Stračena)9 PP, 9-/9 RP1785
949.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
950.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
951.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
952.Šimek Pavel (Pavsi)5 OS, 5 OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 3 OS, III OS1759
953.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
954.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ PP, 7b PP1756
955.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
956.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
957.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
958.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
958.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
960.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
961.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, II solo, II solo, I solo, VIIb RC, VII RC1734
962.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
963.Slezáková Lenka (LeňaS)7c PP, IXb OS1728
964.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
964.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
966.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
967.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
968.Měřička Matěj (Měřák)Xb RP, IXc flash1713
969.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
970.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
970.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
970.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
973.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
974.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
975.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
976.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
977.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
978.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
979.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
980.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
981.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
982.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
982.Horák Jan (Horákos)7a+ OS, 7b PP1678
984.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
985.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
986.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
987.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
988.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
989.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
989.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
989.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
989.Janoušková Nikola (špagetaa)IXa PP, VIIIa flash, VIIIb PP1653
993.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
994.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
995.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
996.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
997.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
997.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
997.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
997.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
1001.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
1002.Kala Matěj (Majek)7b+ RP, 8+ PP1620
1003.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
1004.Mikšík Robert (bobymikes)6 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS1612
1004.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
1006.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
1007.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
1007.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1007.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
1010.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
1011.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
1012.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
1012.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
1014.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
1015.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
1016.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
1016.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
1018.Malý Jakub (Kuubig1)7 OS, 7 PP, 6+/7- flash1581
1019.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
1019.Daehne Tomáš (tdaehne)VIIb PP, VIIa flash, VIIa PP, VI flash, VI flash, VI PP1577
1021.Vajrychová Blanka (Bláňa)VI OS, 5- OS, V OS, IV OS, IV OS, VI RP, III solo, 6- AF, 5 AF1576
1022.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
1022.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
1024.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
1024.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
1024.Mlýnek Petr (Petr Vašek)6- OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 5 flash1572
1027.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
1028.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
1028.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1028.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1031.Eš Martin (tiburo)5+ solo, 5 solo, 5 solo, 5- solo, 5- solo, 4+ solo, 4+ solo, 4 solo, 4 solo, 4- solo1565
1032.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1033.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
1034.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
1034.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
1036.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
1037.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
1037.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
1039.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
1040.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
1041.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1042.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1043.Saifrt Tomáš (Pilot)7a+ OS, 6b+ OS1544
1044.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1044.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1046.Vyvadil Martin (vyva)VII OS, VII OS, VIIa OS, VII RP, VII AF, VII AF, VIIc AF, VIIIb AF, VIIb AF, VIIIa AF1532
1047.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1048.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1049.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1050.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1050.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1052.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1053.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1053.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1055.Komarov Akademik (komarem)7 OS, 7- OS, 5 OS, 7 AF, 7+/8- AF, 7 -1518
1056.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1056.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
1056.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1056.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1060.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1060.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1060.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
1063.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP1512
1064.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1064.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1064.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1067.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1068.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1069.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1069.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1071.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1072.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1073.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1073.Musálek Filip (Filipsos)VIIIa OS, VIIa OS, VI OS, IV OS1488
1073.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1076.Klusák Martin (Klusakm)7- RP, 6- OS, 6- OS, 5+ flash1486
1077.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1077.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1079.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1079.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1081.Nepustilová Klára (Klárouš)7- flash, 7- RP, 6- RP, 5 flash1476
1082.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1083.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1084.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1084.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1084. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1087.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1088.Nováková Eva (Efka)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VI RC, VIIb RC, VIIa RC, VIIb RC, 7+ RC, 6- RC, VII RC1466
1089.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1090.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1091.Váchal Tomáš (Tomajko)5 RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4+ RP, 3 OS, 2 OS, 4 RP, 3+ flash, 3 RC1462
1092.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1093.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1093.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1095.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1095.Papež Karel (žepap lerak)7 flash, 6+ OS, 5+ OS, 3 flash, 5+ RC, 7- RC, 6+ RC, 5 RC, 6 RC, 5+ RC1455
1097.Koníček Jakub (Konev)VIIIa OS, VIIIb RP, IV OS, II OS1446
1098.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1099.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1100.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1100.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1102.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1103.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1104.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1105.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1106.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1106.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1106.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1106.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1106.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1106.Werbitzky Karel (Thorin)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1112.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1113.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1113.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1115.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1115.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1117.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1118.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1119.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1120.Blackhippo Cz (saxnot)6a OS, 6a OS, 5+ OS1391
1121.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1122.llaenka L (llaenka)5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 5 flash1384
1123.Čačková Lýdia (LydiaC)VI OS, 5- OS, V OS, V OS, IV RP, IV RP, VIIa RC, V RC, VIIa RC, VIIa RC1383
1124.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1124.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1126.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1127.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1128.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1128.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1130.buhak (coho)11-/11 OS1372
1131.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1132.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1132.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1132.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1132.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1132.Herodes Martin (herodes)8 RP, 8- PP1366
1137.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1138.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1138.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1140.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1141.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1141.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1141.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1141.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1141.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1146.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1147.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1147.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1149.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1150.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1150.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1150.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1153.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1153.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1155.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1156.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1157.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1158.Jouja Tomáš (Joujík)6- OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS, 4 flash, 6+ AF, 5 AF, 6 AF, 6 AF, 7- AF1327
1159.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1160.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1161.Kuběnová Barbora (barboucha)7+ OS, 8- PP1322
1162.Stránský David (davson)8- RP, 8- RP1320
1163.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1163.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1163.Vrzal Ondra (Guruondra)7 RP, 6+ flash, 6+ flash1316
1166.Sháněl Tomáš (ts)7 RP, 5 OS, 5 OS, 3 OS1310
1167.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6+ flash, 6 flash1309
1167.Riha Honza (Chuck)7- flash, 6+ flash, 6+ flash1309
1169.Míšek Petr (Plech)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ solo, 4 solo, 3 solo1308
1170.Imrich Kamil (kamil.imrich)VIIa OS, VI OS, VIIb RP, VIIa flash, VII -1307
1171.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1172.Baran Marek (kiwi)5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3+ flash1303
1173.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1174.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1175.Jindřich Petr (Peca go)Xa PP, 7- PP1300
1176.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1177.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1177.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1177.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1180.Hraba Martin (Martin 77)5+ flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1290
1181.Petrůj Jaroslav (Kopei)6- OS, VIIa OS, V OS, V OS, V AF1289
1182.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1182.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1184.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1185.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1185.Lencová Simona (SimčaL)6+ flash, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, VIIb RC, V RC, VI RC1281
1187.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1188.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1189.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1189.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3+ OS, 3 OS1275
1191.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1192.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1193.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1194.Pražská Katka (Mauricea)4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3- OS, 4 RP, 4 RP, 4 PP1268
1195.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1196.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1196.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1198.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1199.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1199.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1201.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1202.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1203.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 7+ flash1259
1203.Burišin Michal (Buri)7a PP, 6b flash1259
1205.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1206.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1206.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1208.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1209.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1209.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1209.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1209.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1209.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1209.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1209.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1216.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1217.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1218.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1219.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1220.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1220.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1222.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1222.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1224.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1225.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1226.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1226.Kelnar Pavel (Dyk)6c flash, 6a+ OS1225
1228.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1229.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1229.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1229.Šimiček Martin (Fido)4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS, 4c AF, 4b AF1214
1232.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1232.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1234.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1235.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1236.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1237.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1237.Eichmeier Aleš (Kala)8c PP1200
1239.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1239.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1241.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1241.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1241.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1241.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1241.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1241.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1241.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1241.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6a+ OS1194
1249.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1249.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1249.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1252.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1252.Holas David (David Holas)VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, III OS1188
1254.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1255.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1255.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1257.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1257.Aklámová Amálka (Amalka)7 OS, 7 flash1175
1259.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1259. (SPIDERRICO)10- OS1172
1259.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1262.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1262.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1264.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1264.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1264.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1264.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1268.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1269.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1269.Vrtílek Luděk (loudys)6+/7- RP, 6+ flash, 5+ OS1160
1269.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1272.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1273.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1274.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6- OS, 6 RP1154
1275.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1275.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1275.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1278.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1279.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1279.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1279.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1279. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1279.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1279.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1279.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1279.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1279.Opice Plešatá (lysoop)6a+ OS, 6a+ OS1144
1279.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1279.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1290.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1290.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1290.Turzík Vladimír (laco)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1293.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1294.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1294.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1296.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1297.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1297.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1297.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1300.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1301.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1301.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1301.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1301.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1301.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1301.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1301.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1308.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1308.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1308.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1308.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1312.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1312.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1312.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7- RP1120
1315.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1315.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1317.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1317.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1317.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1320.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1321.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1321.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1323.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1324.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1324.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1326.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1326.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1328.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1329.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1329._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1331.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1331.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1331.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1331.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP1100
1331.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1331.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1331.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1331.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1339.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1340.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1340.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1340.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1340.Karko Jan (Karkoš)VIIIb OS, VIIc OS1094
1344.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1345.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1345.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1347. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1348.Mathauser Dominik (VTMDominik)VI OS, VI OS, 4 OS, IV OS, VII RC1088
1349.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1350.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1351.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1351.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1353. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1354.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1355.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1355.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1355.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1355.Leskovjan Martin (Lesko)6b OS, 6a flash1075
1355.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1355.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1361.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1362.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1362.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1362.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 6- OS1072
1365.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1365.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1367.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1368.Kadlec Honza (jan.kadlec)7+/8- flash, 6+ flash1056
1369.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1370.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1370.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1370.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1370.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1370.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1370.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1370.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1370.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1370.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1370.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP1050
1370.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1370.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1370.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1370.Baryl Jan (Honz)7+ PP, 7 PP1050
1384.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1385.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1386.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1386.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1386.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1389.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1389.mynar jakub (kapustnak)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1391.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1392.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1393.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 2 OS1030
1394.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1395.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1395.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1395.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1398.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1399.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1400.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1400. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1400.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1403.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1404.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1405.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1406.. . (Wondas)8a PP1006
1406.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1406.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1406.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1406.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1406.Slezák Ondřej (Karbous)8a PP1006
1412.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1413.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1414.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VIIb RP, VIIa RP, IV RP1002
1415.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1415.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1415.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1415.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1415.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1415.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1415.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1415.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1415.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1415.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1415.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1415.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1415.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1415.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP1000
1415.Janecek Michal (miskis)8a PP1000
1415.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1431.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1432.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1432.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1432.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1432.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1432.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS994
1432.Čeřovský Jan (HONZA75)VIIIa OS, VIIb OS994
1438.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1438.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1440.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1440.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1442.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1443.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1444.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1445.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1446.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1447.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1448.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1448.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1448.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1451.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1452.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1452.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1454. (karelwimmer)7b+ OS972
1454.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1454.Scheuerová Veronika (kikinka00711)7b+ OS972
1454.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1458.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1459.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1460.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1460.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1460.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1463.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1464.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1465.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1466.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1466.b tomas (01021981)9+ RP960
1466.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1466.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1470.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1470.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1472.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1472.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1472.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1472.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1472.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1477.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1477.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1477.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1480.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1481.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1481.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1481.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1481.Jančar Dalibor (Lepra)9+ PP950
1481.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1481.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1481.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1481.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1481.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1481.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1481.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1481.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1481.Pavel David (davidpavel)VIIIb PP, VIIIa PP950
1481.Kaprál Tomáš (Kapr)9+ PP950
1495.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1495.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1497.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1497.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1497.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1497.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1501.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1501.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1503.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1504.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1505.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1506.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1506.john martin (johnny)9/9+ RP935
1506.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1509.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1509.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1511.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1511.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1513.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1514.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1514.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1516.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1517.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1518.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1518.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1518.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1518.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1518.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1518.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1518.Franc Richard (Richard)9/9+ PP925
1525.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1526.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1527.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1527.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1527.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1527.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1527.Karlík Petr (Karlipet)7b OS922
1532.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1532.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1532.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1532.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1532.Černá Tereza (Retka)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5 AF, 5+ AF, 5+ AF919
1537.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1538.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1538.Kotrč Matěj (peacman)VIIa OS, V OS, V OS916
1540.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1541.Růžičková Petra (P.)Xb RP914
1542.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1542.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1542.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1542.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1542.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1547.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1548.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1549.Mílek Michal (misak)9 PP906
1549.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1549.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1549.Woki Woki (Woki)9 PP906
1549.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1549.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1549.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1549.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1549.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1549.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1559.Čeleda Michal (misace)5 OS, 5- flash, 4- OS, 4 flash, 2 RP, 5+ RC, 6- RC905
1560.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1561.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1561.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1561.Žák martin (martin žák)9- flash903
1564.Petula Libor (Libi)9 PP900
1564.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1564.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1564.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1564.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1564.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1564.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1564.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1564.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1564.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1564.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1564.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1564.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1564.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1564.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1564.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1564.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1564.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1564.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1564.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1564.gendová alexandra (saša)7c PP900
1564.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1564.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1564. (EvaK)9 PP900
1564.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1564.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1564.Novacek Honza (coko)7c PP900
1564.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP900
1564.Winter Lukáš (gomez)9 PP900
1593.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1593.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1595.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1595.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1597.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1597.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1597.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1597.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1601.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1602.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1603.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1603.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1605.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1606.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1607.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1608.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1608.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1608.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1611.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1612.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1613.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1614.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1614.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1614.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1614.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1614.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1614.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1614.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1614.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP875
1622.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1622.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1622.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS872
1622.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1622.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1627.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1628.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1629.kraťas petr (krta)5a OS, 5a OS, 4b OS866
1630.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1630.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1630.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1633. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1633.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1633.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1633.Wojdyga Pawel (siwy)Xa RP860
1637.Chládková Karolína (Kája Chládková)III OS, III OS, III OS, II OS, II OS, I OS857
1638.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1638.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1638.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1638.nosál noso (nos)9- PP856
1638.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1638.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1644.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1645.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1645.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1647.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1647.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1647.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1647.F P (peutetre)7b flash853
1651.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1651.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1651. Jára (EDÚ)9- PP850
1651.Ludvik O (ludes)9- PP850
1651.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP850
1651.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1651.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1651.Macháč Martin (spike)9- PP850
1651.peklo (peklo)7b+ PP850
1651.Paštyka David (Pášťa)9- PP850
1651.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1651.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1651.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1651.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1651.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1651.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1651.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1651.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1651.a a (lMartinl)9- PP850
1651.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP850
1651.Hlinka Ondřej (ondrahlinka)9- PP850
1651.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1651.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP850
1651.Pražák Zbyňa (Gragen)9- PP850
1651.Sejk Jan (šejk)7b+ PP850
1676.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1676.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1676.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1676.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1676.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1676.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1676.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1676.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1676.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1685.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1686.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1686.Vančura Jiří (Yuler)5 OS, 5- OS, 4 OS841
1688.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1689.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1689.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, II OS836
1691.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1691.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1691.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1694.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1695.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1696.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1697.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1697.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1697.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1697.Louka Louka (Louka)7a OS822
1697.H. Lucie (Lůca)8 OS822
1697.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1697.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1697.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1697.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1697.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1697.J. Rudolf (Rudolf)7a OS822
1697.Pelikán Leoš (Leošák)8 OS822
1697.B Honza (oual)7a OS822
1697.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1711.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1711.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1711.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1711.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1715.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1715.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1715.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1715.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1715.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1720.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1720.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1720.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1720.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1720.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1720.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1726.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1726.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1726.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1729.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1730.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1730.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1730.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1733.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1733.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1733.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1736.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1736.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1738.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1738.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1738.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1741.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1741.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1741.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1741.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1741.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1741.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1741.Krov Martin (polikrk)8+ flash803
1748.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP, VIIa AF801
1749.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1749.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1749.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1749.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1749.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1749.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1749.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1749.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1749.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1758.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1758.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1758.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1758.Drnec Honza (sperou)8-/8 OS797
1762.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1763.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1763.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1763.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1763.Vostal Lukáš (vosty)6 OS, 6- OS794
1767.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1768.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1768.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1770.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1771.Skačányi Tomáš (agil)6 OS, 6+ RP786
1772.Balko Radek (koule)5- OS, 5+ flash, 5 RP785
1773.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1774.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1774.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1776.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1777.Jilek Vojtech (Krojcek)6a flash, 5 OS775
1778.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1778.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1778.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1778.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1778.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1778.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1778.Zelvap (zelvap)8- OS772
1778.Vaňkát Adam (Vankadam)8- OS772
1778.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1778.koman filip (filipkoman)IXa OS772
1778.Čepička Martin (cepec)IXa OS772
1789.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1790.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1790.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1790.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1793.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1793.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1795.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1796.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7 PP, 6- RP760
1797.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1797.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1799.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1800....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1800.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1800.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1800.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1800.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1800.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1806.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1807.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1807.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1807.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1807.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1807.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1812.Budík Honza (budik)8 flash753
1812.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1812.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1812.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1812.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8 flash753
1812.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1812.Němec Petr (nemec.p)8 flash753
1819.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1820.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1820.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1820.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1820.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1820.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1820.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1820.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1820.Egan Egan (egan)8+ PP750
1820.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1820.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1820.# Miki (Miki)IXc PP750
1820.Rys František (piskar108)IXc PP750
1820.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1820.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1820.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1820.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1820.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP750
1820.H. Petr (hruši)7a+ PP750
1820.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP750
1820.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1840.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1841.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1842.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1843.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1843.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1843.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1843.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1843.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1843.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1849.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1849.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1849.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1849.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1853.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1854.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1855.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1855.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1855.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1858.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1858.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1860.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP732
1861.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1862.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1863.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1863.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1863.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1863.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1863.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1863.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1863.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c AF, 7a AF, 7a+ AF725
1863.Trnka Martin (Trnas)VIIa OS, VII flash725
1871.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1871.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1873.pady zzz (zzz)6c OS722
1873.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1873.rajcan pavol (daben)6c OS722
1873.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1873.Hudak Martin (lef)6c OS722
1873.Klemsa Martin (Martin)6c OS722
1879.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1879.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1879.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1879.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1879.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1884.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1884.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1884.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1884.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1884.B Radim (Suxik)5.8 OS, 5.7 OS719
1889.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1889.Krasa Lukas (Lukas23)4c OS, 4c OS, 4a OS716
1891.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1892.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1892.- - (Správce)8 RP714
1892.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1895.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1896.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1896.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1898.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1898.- - (stepantomas)7a RP710
1898.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1898.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1898.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1898.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1898.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1898.baca (jergus)7a RP710
1898.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1898.y x (Peut)8 RP710
1898.Bauše Rudolf Otto (Ondra)IXb RP710
1898.Cerny Michal (Muycle)8 RP710
1910.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1910.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1910.cho ri (Piškot)IXb PP706
1910.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1910.Vyhnal Michal (Mik)IXb PP706
1915.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1916.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1916.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1916.ličko vojta (vojta)8- flash703
1916.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1916.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1916.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1916.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1916. (rocky721698791)8- flash703
1916.chovan (smooloo)IXa flash703
1916.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1926.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1927.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1927.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1927.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1927.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1927.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1927.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1927.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1927.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1927.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1927.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1927.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1927.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700