LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Leonidio, Řecko
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce
Knižní novinky od Joty

Závody
ČP Rock Point Boulderzávody 2017 (24.06)
SP Navi Mumbai (24.06)
SP Villars (07.07)

Žebříček
Cesty:
37.Brajer 9898
38.Nováček 9888
39.Litochleb 9838
Bouldry:
37.Plaček 8803
38.Uvízlová 8800
39.Čermák 8778
Hory:
11.Polák 4227
12.Abt 3860
13.Otto 3844

Výsledky
MČR dětí a mládeže (17.06)
EPJ Rakousko (10.06)
SP Vail (09.06)

Deníčky
4305 lezců
633712 cest
Nové přelezy:
Linkes Tru 9+/10-
Erwin's Pr 8
Tigerente 8+/9-
Out Of Ber 10-
Zärtlicher 9+
Zappa Clim 9-
Midsommar 9-
Epita 9
Šoumen 7C+
Kopanec 7C/7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b+ OS, 9- flash, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 8 PP7979
2.Zaoral Filip (zaoralf)8+/9- OS, 9- RK, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP7389
3.Skopec Václav (VS)9+ AF, 9+ AF, 8+/9- OS, 7b AF, 6c+ OS, 6c OS, 8 PP, 7a AF, 7+ RK6991
4.Šofránko Peter (kepko)9- flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6863
5.Sika Jirka (jirkas)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8-/8 AF, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 5 OS5570
6.Polášek Jan (Polda JPPP)7a OS, 6c OS, 8-/8 AF, 7/7+ OS, 8- AF, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 5- OS, 5- OS5564
7.Švihálek Jiří (svihalek)6b+ OS, 8-/8 AF, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 8- RK, 7- OS, 5c OS, 6c -5422
8.Fajkoš Lumír (Lumir9)9 OS, 9 OS, 9- OS, 7b OS, 8 flash, 8 AF5385
9.Coubal Michal (Bobeš)8+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 8-/8 OS4976
10.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7b RP, 8-/8 OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 8+ PP, 7a RP4587
11.Polák Marek (marena)6b+ OS, 6b+ OS, 6c RK, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6+ RK, 3 OS, 3+ RP4227
12.Abt Lukáš (asu)8+/9- PP, 8- OS, 7a+ AF, 7a AF, 6b flash, 5- OS, 6b -3860
13.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9+ PP, 8 OS, 7a+ PP, 7a PP, 6b OS3844
14.Nosáľ Jozef (germ)8+ OS, 8+ OS, 7 OS, 7 OS, 6- OS3360
15.Čížek Pavel (pavelll)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 5b OS, 6- OS, 5a OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS3218
16.Podškubka Radek (podskubkar)7 OS, 7- OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 AF, 4+ OS, 4+ OS3148
17.Daněk Radek (R.Daněk)6a OS, 5c OS, 6 OS, 6a AF, 5b OS, 5b OS, 5- OS, 5c AF3095
18.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7- RK, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS2932
19.Paděra Martin (Paďas)8 AF, 8-/8 AF, 7 OS, 7- OS, 4 OS2779
20.Kubeček Václav (1603)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- OS, IV OS2607
21.Lazar Petr (Petricek)6b OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 AF2582
21.Harašta Tomáš (HARY)6b OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 AF2582
23.Škrobák Jakub (jakubs)5a OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS2340
24.Sedlák Martin (m.sedlakk)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 4 OS2332
25.Rybář Martin (rrr)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 5c OS2238
26.Májsky Michal (Majcolo)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 3 OS, 6 -2184
27.Ondrášek Lukáš (ondrasl)8+/9- OS, 9- RK, 6 OS2143
28.Novák Honzál (hans1996)8+ flash, 8- OS, 6 OS, 4 RP2111
29.Fliegl Ondřej (fondra)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 3 OS2059
30.Drobek Jan (drobo)5b OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 4b OS, 4b OS, 4b OS, 3+ RP2049
31.Bernard Michal (berny)8 OS, 7 OS, 7- OS2016
31.Sosnová Petra (sosa)6c OS, 6b+ OS, 6b OS2016
33.Sedlacek Jozef (juzek)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ AF1910
34.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
35.Štefan Honza (stefic)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1810
36.Marek Jakub (Fly)7+ OS, 7-/7 OS, 6 OS1691
37.Zach Michael (misakcz)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS1688
38.Domanský Jiří (dom)8 AF, 6+ OS, 6+ OS1638
39.Šramota Míla (Melman)7- OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS1563
40.jester v (v.jester)7- OS, 7 AF, 6+ OS1538
41.Posekaný Lukáš (Lukýno)7 AF, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1485
42.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
43.Tichý Aleš (Sumec)8- OS, 5+ OS, 5 OS1441
44.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 AF, 8- AF1338
45.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
46.Ondra Adam (dipsy)9a PP1300
47.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
48.Nehasil Michal (tenis)6a+ OS, 5b OS, 5+ OS1291
49.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
50.belas jan (belina)6+ OS, 6 OS, 6+ AF1238
51.Krejčí Václav (vašek k.)6a+ OS, 5c OS, 4b OS1216
52.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
53.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
54.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS, 6a OS1144
55.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
56.Němý Miloš (milo)8b PP1100
57.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
58.Šp. Jirka (Špicál)7- RP, 6+/7- RP, 4 OS1092
59.Ladin Ladis (aladin)6b+ AF, 6b+ AF1088
60.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
61.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
62.Bayer Honza (bayer.honza)6b+ OS, 5b OS1044
62.Sekyra Daniel (Danny)7 OS, 6 OS1044
62.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
65.Černý Tomáš (tomtom)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS1043
66.Vais Honza (Vaisik)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
67.Sk Roman (romisak)7- OS, 6 OS994
68.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS, 5 OS, 5 OS991
69.Černý Adam (blacks)7 flash, 6 OS975
70.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
71.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
71.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
71.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
71.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
75.Koza Olda (ziege)7+ AF, 6 OS966
76.Hronek Karel (Karlito)7a+ AF, 5a RP954
77.Švec Martin (sstteekk)9+ AF944
78.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
79.Fiala Adam (fialka)9 RP910
80.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
80.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
82.Vaculová Lenka (Vacule)6 OS, 5 OS, 3 OS896
82.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
84.k. jakub (1785)9 AF894
84.Růžičková Petra (P.)9 AF894
84.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS, 5b OS894
87.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
88.Zedník Miloslav (Miláno Z)7a+ OS872
88.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
88.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
88.Kulheim David (davu)8+ OS872
92.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
92.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
94.+ Marek (mnicky)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 RC, 3 -, 5 RC, 4 -, 5 -, 3 RC848
95.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
95.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
95.Melich Marián (majoo)6+ OS, 6- OS844
95.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
99.Horský Baron (M@ra)2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 1 OS, 1 OS, II solo836
100.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
100.Šefl juráš (juras)7a OS822
100.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
100.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
100.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
105.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
106.Podmela Karel (Kara)6c AF, 4 OS816
107.Janda Petr (Jandee)7- OS, 5+ RP807
108.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
109.Bludský Lukáš (Lukas B.)5 OS, 4 OS, 4- OS, 3+ flash804
110.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
111.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
112.Kubečka Libor (nahatch)6- OS, 4+ OS, 3 OS796
113.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
113.Mazanec Daniel (n0x)6 OS, 6- OS794
115.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
115.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
115.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
115.gospoš martin (gospa)8- OS772
115.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
115.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
115.Čepička Martin (cepec)8- OS772
115.Bartoš Michal (Bárty92)8- OS772
123.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
124.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
125.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
126.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
127.Daněk Petr (arsike)5 OS, 4 OS, 5 RP754
128.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
129.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
130.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
130.Šimek Martin (orbit)7a+ AF744
130.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
130.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
130.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
130.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
130.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
130.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
130.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
130.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
140.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
140.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
140.Novotný Pavel (Bobr6)6c OS722
140.Obst Petr (Ptí)6c OS722
140.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
140.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
140.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
140.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
140.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
140.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
140.Stehlík Petr (petan)6c OS722
140.Kohout Honza (relic)6c OS722
140.Slavík Martin (Deathpulse)6c OS722
140.Štalmach Jan (jan2)6c OS722
154.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
154.Groš Ján (Grošák)8 RP714
156.Čiviš michal (cbl)7a RP710
156.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
158.Straka Jan (Stračena)6c+ flash703
158.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
160.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
161.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
162.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
162.Janata Marek (marek.j)8 AF694
162.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
162.Procházková Barča (barcza)8 AF694
162.Hladík David (david94)8 AF694
162.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
162.Maly Jiri (8b)5.11c AF694
162.Pokorný Petr (foton)8 AF694
170.Nešveta Jakub (Kuba86)5+ OS, 4- OS, 3+ OS, 4 RC676
171.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
171.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
171.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
171.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
171.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
171.Holub Marek (Maara)7+ OS672
171.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
171.Píchal Miroslav (Hvězdář)7+ OS672
171.Kočvara Petr ("Pítr")6b+ OS672
171.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
171.Smolka Marek (MáraS)6b+ OS672
182.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
182.Kubíček Jan (honza k.)8-/8 AF669
182.Novák Martin (handycraftsman)5+ OS, 5 OS669
185.Trčka Vojta (mag)6+ AF, 6 RP654
185.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
187.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
188.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
188.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
188.Elster Petr (Peťř)8- AF644
188.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
188.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
188.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
188.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
188.Boudova Misa (MisaB)5 OS, 5 OS, 6b RC644
196.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
196.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
196.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
196.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
196.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
196.Ondruška Jan (arny)6b OS622
196.john martin (johnny)7 OS622
196.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
196.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
196.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
196.Šálek Jan (čaj)7 OS622
196.Liškutin David (Liškut)7 OS622
196.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
196.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
196.Macek Ondřej (om)6b OS622
196.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
196.Šauer Max (max)7 OS622
196.horáček vondřej (vondřej)6b OS622
196.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
196.Chudoba David (hammen)6b OS622
196.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
196.Pail Leoš (enzo)6b OS622
196.Kral Mirek (laurot)6b OS622
196.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
196.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
196.Holec Standa (Standa)6b OS622
196.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
196.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
224.mateju jakub (kubajs)6C solo604
225.Cibulka Pavel (Ciba)7-/7 OS597
225.Eflerová Nela (NelkaEf)7-/7 OS597
227.Hron Adam (hadam)6c AF594
227.mareš mates (mates m.)6c AF594
229.Trojan Petr (pierre)5c OS, 3 OS574
230.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
230.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
230.Exner Radek (exak)6a+ OS572
230.Mašek Petr (máša)7- OS572
230.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
230.H. Marek (trenér)7- OS572
230.M Ondra (Bat)6a+ OS572
230.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
230.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
230.Čech Peter (peco)6a+ OS572
230.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
230.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
230.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
230.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
230.Šauli Honza (Sup)7- OS572
230.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
230.K S (Merlin)7- OS572
230.Žofka Pavel (zofin)6a+ OS572
230.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
230.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
230.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
230.A P (Andy)6a+ OS572
230.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
230.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
230.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
230.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
230.Cottage George (tasmansky.cert)6a+ OS572
230.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
230.Nováček Jan (Cokin)6a+ OS572
230.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
230.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
230.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
262.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
263.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
263.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
263.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
263.Zdráhal Adam (AdamFS)5 OS, 4 OS544
263.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
263.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
269.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
269.Kruliš Jiří (Krulda)6a OS522
269.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
269.Holub Petr (hop)6a OS522
269.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
269.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
269.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
269.Vít Honza (Honzís)6a OS522
269.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
269.Strnad Michal (raster)6a OS522
269.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
269.Novák Aleš (alesak)6a OS522
269.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
269.Vávra (Ramir)6a OS522
269.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
269.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
269.motl dalibor (moták)6a OS522
269.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
269.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
269.Pražák David (dejvi)6a OS522
269.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
269.Maňourová Anna (annis)6a OS522
291.Bach Matyáš (kundrt)4 OS, 3+ OS, 2 OS521
292.Hartmann Pavel (spidersteam)7/7+ AF519
292.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
292.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
295.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
296.Holeček Michal (mikina)7- flash503
297.křížek petr (crosby)7 PP500
298.Kasa Jan (kasa)6b AF494
298.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
298.X. Tomáš (filosof)6b AF494
301.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
302.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
303.S. Petr (pesm)5c+ OS472
303.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
303.henych ondra (andy90)6+ OS472
303.gerčák michal (gero)6+ OS472
303.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
303.Černička Martin (dedo)6+ OS472
303.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
303.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
303.Farský Aleš (farda)6+ OS472
303.Tesárek Jan (tesil)6+ OS472
303.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
303.Švec Michal (Michal)6+ OS472
303.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
303.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
303.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
303.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
303.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
303.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
303.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
303.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
303.Surda (Paluch)6+ OS472
303.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
303.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
303.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
303.Er David (David Eret)6+ OS472
303.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS472
303.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
303.Čáň Vašek (Vasek)6+ OS472
303.H A (A-d-a-m)6+ OS472
303.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
303.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
303.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
303.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
303.Pipiska Rastislav (eRPe)6+ OS472
337.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF, 6+ -469
338.Ch. Juro (François)7- RP460
338.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
338.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
338.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
338.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
338.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
338. (brecka6)6a+ RP460
345.Ludvik O (ludes)6b RK449
345. Tatuš (Tatuss)6b RK449
347.S R (Rschneider)6a+ AF444
347.rigelsky martin (rigi)7- AF444
349.C Jirka (jiricz)6 OS422
349.Jandík Petr (skritek)5c OS422
349.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
349.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
349.Burian Michal (MichalB)6 OS422
349.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
349.H. Roman (ropman)6 OS422
349.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
349.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
349.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
349.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
349.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
349.Novotný Petr (petasn)6 OS422
349.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
349.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
349.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
349.Vrána Miloslav (havran)6 OS422
349.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
349.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
349.orac maros (maclimber)6 OS422
349.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
349.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
349.Berry Loukast (loukast)6 OS422
349.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
349.lajos lajos (lajos)6 OS422
349.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
349.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
349.Janek Ondrej (janes)6 OS422
349.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
349.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
349.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
349.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
349.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
349.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
349.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
349.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
349.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
349.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
349.Herodes Martin (herodes)6 OS422
349.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
349.Čapek Filip (Filip)6 OS422
349.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
349.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
349.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
349.Barak Michal (ripp)6 OS422
349.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
349.Štikarovský Jakub (Štika)5c OS422
349.Polák Robert (r0bin)5c OS422
349.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
349.Skřivan Filip (observer)5c OS422
349.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
349.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
349.Týčr Břeťa (Bublina)6 OS422
349.Čuma Honza (Mek)5c OS422
349.Šanca Marek (maaara)6 OS422
349.Došla Jan (Došlík)6 OS422
349.jansa petr (jansen)5c OS422
349.Mynarčík Petr (hrobař)5.9 OS422
349.Petrouš František (Freson)6 OS422
349.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
349.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
349.Špás David (Spasik)6 OS422
349.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
349.Berger Martin (macekt)6 OS422
349.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
349.Reich Lukáš (Looky)5c OS422
415.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
415.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
417.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
418.homolka david (davidek)6a AF394
418.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
418.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
421.L J (georgeino)6- AF, 4+ AF388
422.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS, 3+ OS379
423.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
423.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
423.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
423.L Jano (flying)5b OS372
423.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
423.Malá Níla (Neluše)5b OS372
423.Nešťák Matěj (Maaty)6- OS372
423.zemap dia (diazemap)5b OS372
423.Flögel Tadeáš (Tade)6- OS372
423.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
423.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
423.Brich Milan (mibr)6- OS372
423.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
423.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
423.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
423.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
423.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
423.Suchopár Martin (suchoš)6- OS372
441.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
441.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
443.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
444.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
444.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
444.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
444.Šajgal Štefan (Stewo)6 flash353
444.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
449.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
450.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
450.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
450.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
450.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
450.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
450.P V (hidden)5+ OS347
450.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
450.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
450.Vacek Ondra (vaca34)5+ OS347
450.kimi (kimi)5+ OS347
450.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
450.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
450.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
450.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
450.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
450.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
450.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
450.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
450.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
450.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
450.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
450.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
450.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
450.Polanský Štěpán (KrTTeK)5+ OS347
450.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
475.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
475.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
475.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
475.Kulajta Martin (Artie)6+ AF344
475.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
480.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
480.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
482.Buček Dalibor (Bukr)5 OS322
482.Smatana Martin (vircor)5 OS322
482.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
482.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
482.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
482.Havel David (dhavel)5a OS322
482.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
482.... Peta (prr)5a OS322
482.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
482.Sokol Filip (sóča)5 OS322
482.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
482.novacek michal (miseva)5 OS322
482.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
482.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
482.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
482.Bednár Filip (béďo)5 OS322
482.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
482.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
482.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
482.Kuba Ondra (ondras)5 OS322
482.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
482.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
482.Krútek Petr (Krocan)5a OS322
482.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
482.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
482.Šťastný Jiří (Happy)5a OS322
482.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
482.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
482.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
482.Čermák Martin (Čermy)5 OS322
482.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
482.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
482.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
482.Martikán Jiří (krtka chovatel)5 OS322
482.Roupec Jakub (kube951)5 OS322
482.bures vojta (atjoV)5 OS322
482.Sedlář Petr (Rybízek)5 OS322
482.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
482.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
482.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
482.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
482.Hulín Radek (hulinrad)5a OS322
482.Neuwirth Petr (Inža)5 OS322
525.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
526.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
527.Noname Radek (radek)5c RP310
527.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
527.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
527.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
527.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
527.Kábrt Lukáš (LKabrt)6 RP310
533.D David (DavidD)3 OS, 3 OS304
533.Procházka Jan (easy)5C solo304
535.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
535.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
535.R. Venda (:-))5- OS297
535.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
535.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
535.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
535.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
535.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
535. (Žebřík)5- OS297
535.Snopko David (Kojak)5- OS297
535.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
535.Plhák Marek (marda)5- OS297
535.(šamony)5- OS297
535.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
535.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
535.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
535.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
535.Zámečník Pavel (Pájos)5- OS297
535.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
535.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
535.Češpivo Jan (beer)5- OS297
535.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
557.Petula Libor (Libi)6 AF294
557.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
557.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
557.M P (Uzlar)6 AF294
557.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
557.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
557.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
564.plocek honza (honzaplocek)5+ flash, 6- -278
565.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
565.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
565.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
565.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
565.macek kuba (8410045325)V OS272
565.Briza Michal (mick)V OS272
565.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
565.Krysta Michal (mishan)V OS272
565.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
565.Hranička Jan (janek)4c OS272
565.Homolka Pavel (Ufňa)V OS272
565.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
565.Gelnarová Veronika (Ell)4+ OS272
565.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
565.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
565.Belas Martin (mbe)4+ OS272
565.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
565.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
565.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
565.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
565.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
565.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
565.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
565.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
565.Straka Ondřej (str.o)V OS272
565.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
565.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
592.Hampejs David (Dejv)6- RP260
592.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
594.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
594.Bartak Karel (karelb)5a flash253
594.hanak pavel (hanny)5a flash253
594.F Radim (Kwikwi)5a flash253
598.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
599.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
599.Nebeský Jan (Nebe)5+ RP235
601.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
601.Winter Lukáš (gomez)5- flash228
601.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
601.Požár Michal (mifo)5- flash228
601.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
606.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
606.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
606.Havliš (JardaH)4 OS222
606.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
606.rupert marian (elmar)IV OS222
606.Růta Honza (RutaH)IV OS222
606.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
606.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
606.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
606.Masinsky Petr (masha)4 OS222
606.Dostal Radek (dasty)4 OS222
606.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
606.Marášek Jakub (majak8000)IV OS222
606.Kobrle Ondra (Ohne M)4 OS222
606.M. Vlada (Ladinek)4b OS222
606.Šedý Martin (seda)4 OS222
606.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
606.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
606.Kubeček Jeňa (tatka)4 OS222
606.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
606.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
606.Spálenka Miloš (Smáža)4 OS222
628.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
628.Grünwald Lukáš (LukasG)5+ AF219
628.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
631.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
631.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
633.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
633.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
633.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
633.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
633.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
633.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
633.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
640.Dobias Filip (pip)5 PP200
641.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS, 3 RP197
642.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
642.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
642.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5 AF194
645.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
646.Tučka Martin (martan)5- RP185
647.Jursa Petr (berťa)4- OS172
647.Cap David (becquerel)4a OS172
647.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
647.Blackhippo Mike (saxnot)4- OS172
647.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
647.Glivický Petr (glivi)4- OS172
647.Gygal Radek (gyga)4- OS172
647.Mašková Eva (Evík)4- OS172
647.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
647.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
647.Baryl Jan (Honz)4- OS172
658.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
659.Pukulan Mr. (peacman)3+ OS157
659.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
659.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
659.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
659.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
659.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
659.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
659.kraťas petr (krta)3+ OS157
659.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
659.Vaněček Michael (Michael)3+ OS157
659.Vaněčková Běla (Běla)3+ OS157
659.Beran Jan (Ram77)3+ OS157
659.Nývltová Veronika (v.erca)3+ OS157
659.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
673.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
674.Mayer Standa (stanely)4 flash153
675.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
675.Olson (Olson.vs)3 OS152
675.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
675.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
675.Preisler Eda (Exus)3 OS152
675.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
675.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
675.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
675.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
675.Mikloš Martin (basama)3 OS152
675. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
675.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
675.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
675.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
675.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
675.Kolomazník Vít (Rezo)3 OS152
675.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
675.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
675.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
675.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
675.Samková Růža (Růža)3 OS152
696.Jedlička Marek (tulak)III OS147
697.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
697.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
697.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
697.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
697.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
697.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
703.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
703.Jong Un Kim (Kim Jong Un)I OS132
705.Plšek Martin (Plch)4 RP110
705.Klega Honza (Hanz)4 RP110
705.Novotný Vašek (letec)4 RP110
705.Karko Jan (Karkoš)4 RP110
709.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
709.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
711.Kolek Martin (K0Lc0)3 flash83
712.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
713.Kovář Martin (MaM)2 flash73
714.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
715.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
716.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
716.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
716.Girg Petr (girgp)3 RP40
716.šléza J (sleza)3 RP40
716.Boček (bocin)3 RP40
721.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
722.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
723.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
723.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
723.Švecová Kača (svecova)3 solo34
723.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
723.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
723.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
723.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
730.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
730.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
732.Burian Jarda (buracek)III AF19
733.Chudoba David (Bída)1 AF4
734.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
734.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
734.Dub Petr (petrdub)6+ -0
734.Konečný David (orlík)4+ -0
734.Hekela Josef (josefek)6 -0
734.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
734.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
734.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
734.Malina Michal (Malča)1 -0
734.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
734.Brabec Michael (sluniq)5- -0
734.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
734.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
734.Olša Petr (rafan)6+ -0
734.cho ri (Piškot)6c+ OS0
734.lienerth radek (zoban)6b+ -0
734.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
734.Kasse Tomas (sotek)8- -0
734.Kuta Jan (Kutik)6a -0
734.Koníček Jakub (Konev)7 -0
734.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
734.trvaj m (javrt)6+ -0
734.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
734. (dk)6b -0
734.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
734.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
734.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
734.M. Wolfová Jitka (Jí)5+ -0
734.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
734.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
734.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
734.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
734.Červinková Romča (ianire.el)V -0
734.Payne Pavel (pól)6 -0
734.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
734.Machů Jana (janycka)V RC0
734.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
734.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
734.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
734.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
734.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
734.Novotný David (novotny.david)6 -0
734.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
734.Müllerová Zdeňka (aramela)3 RC0
734.Kohn Ivo (Huron)4 -0
734.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
734.Kus Marek (kuck97)2 -0
734.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
734.Mika Pavel (butcher)7+ -0
734.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
734.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
734.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
734.Laňková Sabina (Sabinalanka)4+ -0
734.Cinková Helena (Helik)III RC0
734.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
734.Siegelová Eva (Kudrlinka89)4- -0
734.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
734.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
734.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
734.Kosina Jiri (jikos)7+ -0
734.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
734.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
734.Klimešová Alena (AK)6b RC, 7- RC, 6+ RC0
734.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)4+ RC, 6b RC, 5+ RC0
734.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
734.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -, 4 -0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Foto dne:

Boulder Letná 2017 - MČR
 Databáze cest:
Všechny cesty (119305)
Top horské cesty
Nejnovější horské cesty:
Spoločná Řeč 8 Mengusovská Dolina
Narovnanie C. Horskej Služby 8 Mengusovská Dolina
Foxův Sen 7- Mengusovská Dolina
Affenasse 6c+ Wendenstöcke
Tréningova škára 7 Mengusovská Dolina
Nově komentované:
Zappa Climb 9- Frankenjura
User Charly 7- Frankenjura
Obklepaná 8 Ludvíkov
? 7+ Osvětimanské Skály
Z Cesta V Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: CvT | Re: CvT | Re: CvT | Re: slunecni plotny | Re: CvT | Re: CvT | Re: CvT | Re: CvT | Re: CvT | Re: CvT |

 Nové komentáře:
Re: COŽE?!? | Re: COŽE?!? | Re: COŽE?!? | Re: COŽE?!? | COŽE?!? | fajn | Nuda | Re: ??? | ??? | Nejen Web |

 Kde to vře:
Onsajt: Tomáš Sobotka – Tomajda (92)
Bad bad bolts (66)
Horolezectví vs. přežití v přírodě (24)
Krátký film: Klasický výstup na Radnici v Klokočkách (20)
Mára Holeček půjde zase na Gasherbrum I, teď se Zdeňkem Hákem (12)
Rock Point Mistrovství ČR v boulderingu dnes na Letné (10)
Alex Honnold vylezl free solo El Capitana (10)
Video: Alain Robert leze solo na mrakodrap v Barceloně (9)
Leonidio, Řecko (9)
Velké akce na Vysočině (8)

 Nově v inzerci:
Scarpa Triolet gtx | Lezeni na slovenskem vapne koncem tydne. | Lano 80m | GARMONT PINNACLE GTX // EUR 45 | Sir Joseph Erratic plus | Lezení Plzeň | Meindl Island vel. 11,5 | Prachovské skály | Prodám batoh Black Diamond Burn 26 | Salewa Freney |

 Anketa:
Považuješ se za pískaře?
 Ano 
 2618 
 Ne 
 1992 
 Nevím nebo něco mezi 
 1856 


Cestovní pojištění objednejte na Srovnejto.cz.
Mají přímo sekci cestovní pojištění na hory.
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.